| Komentarze |
Urso
Posts: 1328
| 21 Kwietnia 2007, 08:58:46 Bardzo podoba mi się klimat tego zdjęcia  | Kamil
Posts: 1477
| 22 Kwietnia 2007, 08:53:35 Bardzo ładne ;->chcę tam być  | Mynia
Posts: 1158
| 01 Maja 2007, 00:20:47 Oj brakuje, brakuje,,,,,ale już niedługo  | jaca
Posts: 3661
| 04 Maja 2007, 15:16:20 takie mam sny , fajny klimacik  |
|