http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 07:36:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zdrada...
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zdrada...  (Przeczytany 1492 razy)
wujek

Wiadomości: 804



« : 02 Maja 2009, 19:43:10 »

Od dzisiaj zdradziłem casting... i przeszedłem na spina Laughing
Ostatnio posypał się cały zestaw castingowy, a łowić na coś trzeba Cheesy

Wpadły w moje ręce dwa zestawy:
1) okuma VS40 + kij sakura 3m, 15-42gr
2) daiwa certate 2500 + kij g.loomis 3m 8-21gr
Zanim się one nie zepsują, to nie widze potrzeby by wracać do casta  Wink
Dzisiaj nie widziałem specjalnej różnicy w odległości rzutów, ale komfort nieporównywalny; dalekie rzuty czymkolwiek i to nawet pod wiatr Laughing
A teraz otwieram następnego  Beer, w końcu chrzest dzisiaj przeszedł jeden zestaw Laughing Jutro kolej na drugi i na kolejne Beer Grin
Zapisane

Surfcasting
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #1 : 03 Maja 2009, 12:53:17 »

Ja mam spinn i cast i nie widzę potrzeby szukania i wywyższania jednej metody nad drugą  Grin
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #2 : 03 Maja 2009, 15:17:09 »

Ja mam spinn i cast i nie widzę potrzeby szukania i wywyższania jednej metody nad drugą  Grin

I to jest zdrowe podejście  ok

@Wujek,

widzę, że zdrada była planowana od jakiegoś czasu wnosząc po jakości (i cenie Wink ) zakupionego sprzętu. Co Cię skłoniło do tego, żeby jednak zakupić 2 zestawy z tzw. "korbą" zamiast dwóch nowych zestawów castingowych?
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #3 : 03 Maja 2009, 16:10:49 »

Ja mam spinn i cast i nie widzę potrzeby szukania i wywyższania jednej metody nad drugą  Grin
Nie ma wywyższania Wink Multiplikator dobry jest do ciężkich i lotnych przynęt lub do pozostałych ale przy łowieniu na małych dystansach.


widzę, że zdrada była planowana od jakiegoś czasu wnosząc po jakości (i cenie Wink ) zakupionego sprzętu. Co Cię skłoniło do tego, żeby jednak zakupić 2 zestawy z tzw. "korbą" zamiast dwóch nowych zestawów castingowych?
Była okazja, sprzęt używany ale w rewelacyjnym stanie  Cool

Do casta wróce Wink Może w przyszłym roku uda mi się złożyć coś takiego: Ambassadeur 7000C3 z przełożeniem 5,3:1 lub 6500 CS Rocket + kij surfcastingowy 4,5m, ok 60-150gr. Przy takim zestawie, multiplikator jest jak najbardziej wskazany (czyste wygodnictwo)
Zapisane

Surfcasting
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!