http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 18:15:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Sprzedałem ostatni
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Sprzedałem ostatni  (Przeczytany 6277 razy)
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« : 12 Kwietnia 2007, 20:19:08 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
sprzedałem i juz niemam zadnego kołowrotka o stałej szpuli zostały same multiplikatory
mam SHIMANO CURADO DAIWE PROCASTER DAIWE VIENTO a FAT FISH powiedział ze jak bede grzeczny to mi sprzeda SHIMANO SCORPION Laughing Laughing Laughing Grin Grin ok ok ok ok Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #1 : 12 Kwietnia 2007, 20:24:22 »

No to wpadłeś po uszy Jaworku  ok  Laughing !!! Tylko kontroluj od czasu do czasu stan konta bo ten nałóg moze sie zle skończyć Wink
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2 : 12 Kwietnia 2007, 21:21:54 »

Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
sprzedałem i juz niemam zadnego kołowrotka o stałej szpuli zostały same multiplikatory
mam SHIMANO CURADO DAIWE PROCASTER DAIWE VIENTO a FAT FISH powiedział ze jak bede grzeczny to mi sprzeda SHIMANO SCORPION Laughing Laughing Laughing Grin Grin ok ok ok ok Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer

nie przejmuj się, potem przyjdzie czas na Zillion, Conquesta... a potem "ruchomą inaczej" również...  ok Laughing Laughing
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 12 Kwietnia 2007, 21:31:36 »

Cytat: Jawor
Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
sprzedałem i juz niemam zadnego kołowrotka o stałej szpuli zostały same multiplikatory
mam SHIMANO CURADO DAIWE PROCASTER DAIWE VIENTO a FAT FISH powiedział ze jak bede grzeczny to mi sprzeda SHIMANO SCORPION Laughing Laughing Laughing Grin Grin ok ok ok ok Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer

 No to flaszkę stawiasz na zlocie jak nic. Jak mówilem pół roku temu że tak własnie to się toczy to nie Wierzyłeś. Laughing Laughing Beer Beer Beer A wydaje się że od Żywca już kilka lat mineło. Huh Beer Beer Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #4 : 12 Kwietnia 2007, 22:00:56 »

Zilion nie jest wart tego co soba reprezentuje. Shimano.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Jarek
Gość
« Odpowiedz #5 : 12 Kwietnia 2007, 22:03:24 »

Paweł, godna podziwu konsekwencja i determinacja, naśladownictwo wielce wskazane.
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #6 : 12 Kwietnia 2007, 22:28:09 »

Zilion nie jest wart tego co soba reprezentuje. Shimano.

testowałeś Kolego? a może cos więcej na temat Shimano Calais oraz Calais DC?  ok ok Chetnie poznam opinię... ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #7 : 12 Kwietnia 2007, 22:32:52 »

Zilion nie jest wart tego co soba reprezentuje. Shimano.

testowałeś Kolego? a może cos więcej na temat Shimano Calais oraz Calais DC?  ok ok Chetnie poznam opinię... ok Laughing Laughing Laughing
Darek , przyjedź do Nadarzyc, porzucasz moim Antkiem DC7 Laughing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #8 : 12 Kwietnia 2007, 22:37:12 »

Zilion nie jest wart tego co soba reprezentuje. Shimano.

testowałeś Kolego? a może cos więcej na temat Shimano Calais oraz Calais DC?  ok ok Chetnie poznam opinię... ok Laughing Laughing Laughing
Darek , przyjedź do Nadarzyc, porzucasz moim Antkiem DC7 Laughing

Dziękuję ... miałem... używałem... oddałem...  ok ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #9 : 12 Kwietnia 2007, 22:40:42 »

A ja tam mam ochotę zapoznać się z Daiwą Steez. Wygląda na niezły kręciołek. Nie licząc specjalnych kołowrotków jak Daiwa Millionaire Rin-Ga to Steez jest flagowym kręciołkiem Daiwy. Może trochę za lekka, jednak z drugiej strony pewnie chlopaki wiedzieli co robią i nie wypuścili "kiszki". Mam nadzieję  Roll Eyes
Zapisane
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #10 : 12 Kwietnia 2007, 23:19:58 »

Jaworek - widzę, że to jakaś złośliwa mutacja bakcyla. Pół roku Shocked.
Ale przyznam się, że ostatnio sam mam problemy z technicznie dobrymi rzutami ze stałoszpulowca.
Lepiej mi się rzuca do góry nogami. Nazwałem tę metodę "prawie castingiem"... tak wiem, "prawie" robi wielką różnicę Grin
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #11 : 12 Kwietnia 2007, 23:26:09 »

Cytat: big_m
Ale przyznam się, że ostatnio sam mam problemy z technicznie dobrymi rzutami ze stałoszpulowca.
Lepiej mi się rzuca do góry nogami.

 Przewrotny jesteś Maciej. Laughing Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #12 : 12 Kwietnia 2007, 23:43:11 »

Zilion nie jest wart tego co soba reprezentuje. Shimano.

testowałeś Kolego? a może cos więcej na temat Shimano Calais oraz Calais DC?  ok ok Chetnie poznam opinię... ok Laughing Laughing Laughing
Darek , przyjedź do Nadarzyc, porzucasz moim Antkiem DC7 Laughing

Dziękuję ... miałem... używałem... oddałem...  ok ok Laughing Laughing Laughing

Ahha, tak wiec pozostań przy zilionie. Grin Grin Grin :/
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #13 : 13 Kwietnia 2007, 01:08:59 »

Zillion wcale nie jest taki zly  Smiley Dobrze spsowane tryby, duza lekkosc krecenia podczas duzych oporow. Hamulec MagForce Z dziala zdecydowanie lepiej na zakresach nizych, czyli powiedzmy od 5 do 0. Im wyzej tym szpula hamuje dosc mocno. Ciekawa sprawa jest dla mnie powolne prowadzenie linki przez prowadnicę, co sprawia ze szybko mozna odplatac tworzace sie ewentualnie brody.  ok
Wracajac jednak do tematu wydaje mi się, ze kolowrotek kabłąkowy jeszcze znajdzie miejsce w mojej szafie, moze do momentu zakupu Sol'a czy Skorpiona, albo wycwiczeniu rzutow (szczegolnie tych pod wiatr).
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #14 : 13 Kwietnia 2007, 02:56:05 »

Zilion, rozbudowane fuego. DC7 klasa, nie ma porownania. Stronie od Daiwy, naprawde nie wiem dlacxego, a może i wiem... Grin
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!