http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 05:33:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  jak było u Was z pierwszymi wymachami ??
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: jak było u Was z pierwszymi wymachami ??  (Przeczytany 11165 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #30 : 18 Czerwca 2007, 22:06:58 »

P.S. JJ gratuluje zmiany image  ok Laughing Laughing Laughing Beer Beer Beer

Teraz trochę mniej tłusto wyglądam  Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #31 : 18 Czerwca 2007, 22:14:42 »

Teraz trochę mniej tłusto wyglądam  Wink Grin

Wyglądasz dokładnie tak, jak wyglądasz  ok
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #32 : 18 Czerwca 2007, 22:15:16 »

P.S. JJ gratuluje zmiany image  ok Laughing Laughing Laughing Beer Beer Beer

Teraz trochę mniej tłusto wyglądam  Wink Grin

Ja tam nie zauważyłem żebyś tłusto wyglądał Smiley Na tamtym miałeś brode, a ona zawsze nadaje twarzy okrągłości  Grin W każdym razie jest  ok , a tak przy okazji pod koniec tygodnia na jakieś  Beer trzeba chyba wyskoczyć i jakieś  Fishing zrobić  Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #33 : 19 Czerwca 2007, 22:46:35 »

witam dziś ponownie wyskoczyłem nad rzeczke porzucać sobie tym razem juz przynętami tzn mały ripper + główka 5g powiem ze nawet fajnie jeśli chodzi o odległości tylko ze przy tej masie to juz przy tym kiju co mam to raczej rzuc siłowy bo kij to prawie sie nie ładuje, ale powiem tak ze u mnie rzeczka pusta totalnie żadnych ryb nie ma moze w Skawie sa ale Stryszawka to pusta jak nie wiem.
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #34 : 19 Czerwca 2007, 22:56:15 »

a tak przy okazji pod koniec tygodnia na jakieś  Beer trzeba chyba wyskoczyć i jakieś  Fishing zrobić  Laughing Laughing

Koniec tygodnia spędzam u rodziców, nici z  FishingBeer  Cry Smiley

@krzysztofek
Tak jak pisałem wcześniej, ćwiczenie czyni mistrza   ok Złapania ryby życzę  ok
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #35 : 20 Czerwca 2007, 07:59:44 »

JJ a Ty nie miałeś być u rodziców w ten weekend co właśnie minął  Huh Coś mnie w trąbe robisz chyba  Laughing Laughing Beer
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #36 : 20 Czerwca 2007, 08:27:03 »

Nie, w ten co będzie. No przeca w piątek dzwoniłem coby się na ryby zgadać  Grin
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #37 : 20 Czerwca 2007, 10:42:11 »

Kurde belek, to ja już taka skleroze mam  Huh Chyba musze zacząć działać, może jakieś proszki  Grin Grin bo jak tak dalej pojdzie to nie bede wiedzial jaka rybe zlowiłem  Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #38 : 20 Czerwca 2007, 22:47:56 »

Wyglądasz dokładnie tak, jak wyglądasz  ok

 ok ok ok Grin Grin Grin
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #39 : 21 Czerwca 2007, 19:18:02 »

hehehe powoli ten temat zaczyna przypominać "jak oni wyglądają"  Cheesy to żart oczywiście  ok od dziś jestem pełnoprawnym wędkarzem tzn posiadam wszystkie potrzebne do tego kartoniki Smiley heh poza kijem i "ponetami" (tu ukłon w strone @Darka i jego sposobu pisania) nie wiedziałem ze trzeba miec przy sobie tyle papierków + długopis do ich wypełniania ;p. tak wiec mysle ze w niedługim czasie nareszcie wyskocze gdzieś nad wode gdzie są rybki i moze coś połowie Wink hmm moze by tak zapora w Tresnej albo Porąbka?? Panowie którzy znają te zbiorniki co o onich sądzicie?? Fishing Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #40 : 09 Lipca 2007, 15:29:54 »

Już dwa dni uczę się rzucać Castingiem... pierwszy dzień -  15g wahadłóweczka leciała na 20-30m i 6 splątań. Drugi dzień czyli wczoraj szło już dobrze 1 splątanie po którym - ( doszedłem do wniosku że gdy przynęta już jest prawie na tafli wody hamuję szpulę palcem a nie przekręceniem korbką  ok ok ok )... "umiem" rzucać zza siebie - na 70 % rzucam mniej więcej tam gdzie zaplanuję, umiem rzucać z boku tutaj także 70 % rzutów leci tam gdzie planuję. I najcelniej z pod siebie... za każdym razem przynęta ląduje tam gdzie chcę - w tym przypadku rzucam tak tylko na krótkie odległości takie jak na mojej rzeczce Smiley Dziś idę spróbować połowić... nie mam wielu przynęt tych, które chciałem mieć - brak kaski - ale po wakacjach na październik sprzęt powinien juz być.  ok ok ok

Gratuluję tym co zrobili to co ja i się przełamali i ładnie rzucają  Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #41 : 09 Lipca 2007, 15:53:49 »

Bardzo dobrze jak na 2 dni treningu!
Powodzenia w łowieniu, niech się coś uwiesi! ok Fishing
Zapisane

Pozdrawiam
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #42 : 09 Lipca 2007, 21:55:40 »

Witam byłem wczoraj z moją drugą połówką na rybkach niestety nic sie nie chciało uwiesić ale ważna była frajda i odpoczynek Smiley mam takie pytanko bo wstawiłem fotke do galerii i pojawił mi sie taki monit zdjęcie nie zaakceptowane co to oznacza?? czy nasi Admini muszą zaakceptowac "treść" zdjęcia czy ja coś zrobiłem nie tak?? ok Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #43 : 09 Lipca 2007, 22:01:26 »

dokładnie  - admini muszą zaakceptować fotkę  -  inna sprawa to to że coś ostatnio długo się czeka na akceptacje...
może rzadko tu zaglądają??
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #44 : 09 Lipca 2007, 22:01:46 »

Muszą zaakceptować,,,, cierpliwości  Cheesy
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Strony: 1 2 [3] 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!