http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 20:29:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  jak było u Was z pierwszymi wymachami ??
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: jak było u Was z pierwszymi wymachami ??  (Przeczytany 11167 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #45 : 09 Lipca 2007, 22:05:02 »

ok dzieki Panowie bo juz myślałem ze coś zawaliłem a fotka taka śmieszniejsza bo na kopycie fura trawy wodnej taki to był wczorajszy mój połów  Laughing Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #46 : 10 Lipca 2007, 08:34:49 »

Spokojnie, zostanie zaakceptowane ok

Gratuluję postępów. Tak naprawdę to najważniejsza jest pierwsza godzina treningów. Potem już tylko rozwija się umiejętności na rybach. Zobaczysz jak będziesz śmigał za parę tygodni Grin Beer
Zapisane

krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #47 : 10 Lipca 2007, 18:56:26 »

Spokojnie, zostanie zaakceptowane ok

Gratuluję postępów. Tak naprawdę to najważniejsza jest pierwsza godzina treningów. Potem już tylko rozwija się umiejętności na rybach. Zobaczysz jak będziesz śmigał za parę tygodni Grin Beer
hehe masz racje Buri bo w pierwszej godzinie odstrzeliłem wahadło gnom 18g no pięknie leciało szkoda ze juz bez kontaktu ze mną Wink mam nadzieje ze w weekend bedzie ładnie  Laughing Fishing
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #48 : 12 Lipca 2007, 07:42:59 »

Przy odstrzelonej przynęcie widać, jaką energię nadajemy wabikowi i jakie opory stawia linka i multik Smiley (a przecież część energii została odebrana na zerwanie linki)
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Strony: 1 2 3 [4] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!