http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 22:08:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jak się macie....
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jak się macie....  (Przeczytany 5186 razy)
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« : 09 Sierpnia 2007, 16:58:03 »

    A konkurencja bije nas na łeb....bez ble ble ble....czy już jestescie  Cool Fishing Tongue Tongue Tongue Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1 : 09 Sierpnia 2007, 17:15:16 »

Ja nie wszystko rozumiem, ale...
Chyba nie ma konkurencji, przynajmniej na razie... I oby tak pozostało...
Zapisane

Pozdrawiam
roguu

Wiadomości: 140


Ząbki


« Odpowiedz #2 : 09 Sierpnia 2007, 17:23:28 »

też niezabardzo czaje.O jakiej konkurencji mowa?
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #3 : 09 Sierpnia 2007, 18:51:53 »

No dobra zawsze sie narażałem teraz też  ok WWW.j...IT.PL    opisy multików...... itp. Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #4 : 09 Sierpnia 2007, 20:47:31 »

Wybacz Bogdan, ale Twoja postawa jest dla mnie dziwna.
Na stronie pojawia się tyle treści ile jesteśmy w stanie stworzyć w trzy osoby. Tylko kilka nielicznych osób z grona forumowiczów aktywnie próbuje rozwijać naszą stronę. Może sam coś zrób w tym kierunku? Chętnie wstawimy na stronę Twoje przemyślenia. Póki co, musi Cię zadowolić to stworzą redaktorzy.
Poza tym nie będziemy brali udziału w prześciganiu się w opisywaniu nowości tylko po to żeby być pierwszym. Robimy swoje i szczególnie w temacie testów sprzętu mamy inne podejście. Jeden wypad na ryby to trochę mało w naszym rozumieniu żeby pisać test.
Zapisane

peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #5 : 09 Sierpnia 2007, 20:50:16 »

Wybacz Bogdan, ale Twoja postawa jest dla mnie dziwna.
Na stronie pojawia się tyle treści ile jesteśmy w stanie stworzyć w trzy osoby. Tylko kilka nielicznych osób z grona forumowiczów aktywnie próbuje rozwijać naszą stronę. Może sam coś zrób w tym kierunku? Chętnie wstawimy na stronę Twoje przemyślenia. Póki co, musi Cię zadowolić to stworzą redaktorzy.
Poza tym nie będziemy brali udziału w prześciganiu się w opisywaniu nowości tylko po to żeby być pierwszym. Robimy swoje i szczególnie w temacie testów sprzętu mamy inne podejście. Jeden wypad na ryby to trochę mało w naszym rozumieniu żeby pisać test.


 ok
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #6 : 09 Sierpnia 2007, 20:57:16 »

I wszystko na temat mistrzostwo Swiata ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok Beer Beer Beer
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #7 : 09 Sierpnia 2007, 22:49:06 »

... Poza tym nie będziemy brali udziału w prześciganiu się w opisywaniu nowości tylko po to żeby być pierwszym. ...

 ok ok ok
Zapisane

Pozdrawiam
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #8 : 09 Sierpnia 2007, 23:08:10 »

Bartek!
Te Twoje ostatnie dwa zdania!! ok ok ok Laughing To samo przyszło mi na mysl, czytając ten „artykuł”. Może faktycznie są ludzie, którzy po pierwszym teście wiedzą więcej niż zwykły śmiertelnik może lub nie to stwierdzić po kilkunastu bądź kilkudziesięciu wyprawach na rybach...i testach na różnej wodzie, różnymi wabikami przy różnych wędkach..Rozumiem, że coś może się bardziej podobać, może lepiej leżeć w ręce, może mieć lżejszą szpulke od poprzednika o 0,6gr. Ale po pierwszym teście nad woda twierdzenie, że coś jest LEPSZE, GORSZE od innych konstrukcji...to już chyba lekka przesada!! Z tego artykułu najbardziej cenne są fotki-jak ktoś lubi popatrzeć i duży entuzjazm bycia pierwszym...Reszta to zadawanie sobie pytań..i próba odpowiedzi dopiero na forum...Czy prowokacja rozwija forum?! Ja bym nie chciał, by tak nasze forum się rozwijało...Pozdrawiam...
   
PS. Dajcie mi na jutro 5 multików, zrobie fotki, poważę, trochę danych przeczytam...i będą arty jak się patrzy Grin Tongue
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #9 : 10 Sierpnia 2007, 00:50:37 »

Ja wiedzialem że tak będzie.......No fajnie,dałem powód co niektórym do zjechania mnie....i te osoby to wykorzystaly!!! Ja tylko chciałem zmotywować Was do dotrzymania słowa...jakie daliście...nie jestem populistą i podlizywaczem,nie działam na dwa fronty,ale mając na uwadze dobro tej stronki staram się zwracać uwagę na to żeby coś się działo a słowa nie były rzucane na wiatr!!! Zamieszczanie na forum rekordowych ryb,populizm,lizusostwo,poklask i itp. nie obliguje do tego że się jest dobrym lub złym a maly prztyczek jest odbierany jak cios nożem w plecy.Więcej dobrego humoru życzę co nie którym,jak komuś szkodzi łowienie nocą niech sie przestawi na dzień...też się da i nie trzeba naciągać wymiaru rybek...Pozdrawiam
Zapisane

małopolska team...
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #10 : 10 Sierpnia 2007, 07:20:38 »

Ja wiedzialem że tak będzie.......No fajnie,dałem powód co niektórym do zjechania mnie....i te osoby to wykorzystaly!!! Ja tylko chciałem zmotywować Was do dotrzymania słowa...jakie daliście...nie jestem populistą i podlizywaczem,nie działam na dwa fronty,ale mając na uwadze dobro tej stronki staram się zwracać uwagę na to żeby coś się działo a słowa nie były rzucane na wiatr!!! Zamieszczanie na forum rekordowych ryb,populizm,lizusostwo,poklask i itp. nie obliguje do tego że się jest dobrym lub złym a maly prztyczek jest odbierany jak cios nożem w plecy.Więcej dobrego humoru życzę co nie którym,jak komuś szkodzi łowienie nocą niech sie przestawi na dzień...też się da i nie trzeba naciągać wymiaru rybek...Pozdrawiam
ok ok ok ok Beer Beer Beer
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #11 : 10 Sierpnia 2007, 08:06:49 »

No fajnie,dałem powód co niektórym do zjechania mnie....

Kto Ciebie zjechał? Undecided Napisałem tylko, że uważam inaczej.

Ja tylko chciałem zmotywować Was do dotrzymania słowa...jakie daliście...

Jakiego słowa nie dotrzymujemy? Staramy się zapewniać najwyższą jakość treści zamieszczanych na stronie, ale sami nie jesteśmy w stanie działać ekspresowo. Obiecaliśmy rozwój na stronie i tak się dzieje. Artykuły pojawiają się przynajmniej raz  w tygodniu i tak zostanie.
Może postaraj się zmotywować siebie i kolegów aby wspólnie rozwijać stronę. Fajnie jest oczekiwać od innych nic nie dając samemu Undecided

Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #12 : 10 Sierpnia 2007, 08:26:21 »

Bogdan
Cenię każdą krytykę bo zazwyczaj przynosi ogólny pożytek. Żeby jednak coś lub kogoś skrytykować trzeba znać dokładnie sytuację bo zamiast krytyki można działania można chcąc lub nie chcąc skrytykować czyjąś ciężką pracę.
Wyobraź sobie, że wszystkie osoby prowadzące tą stronę są czynne zawodowo i zazwyczaj pracują ponad podstawowy wymiar godzin. Wracając do domu wieczorem nie otwierają zimnego piwa przed telewizorem tylko zasiadają prze komputerem i pracują dalej tyle że nad portalem. Nie wiem czy zauważyłeś, ale artykuły często zamieszczane są w nocy. Weekend to czas na pisanie artykułów, które zamieszczane są w tygodniu.
Nie będę jednak narzekał, bo żyję tym portalem, tworzyłem go od początku. Sądziłem jednak, że znajdzie się więcej entuzjastów takich jak @Yotaar, @Szczuply_maciek, @Smaczek, którzy wnieśli swój wkład w ten portal dzieląc się swoim doświadczeniem za pomocą artykułów. Dziękuje Wam za to Koledzy.
Bogdan, napisz choć jedne artykuł i zobacz ile to pracy. Może wtedy podejdziesz z większą rezerwą do częstotliwości zamieszczanych materiałów na stronie głównej.
Zapisane

Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #13 : 10 Sierpnia 2007, 09:26:32 »

Zimnego piwa wieczorem nie otwieram chyba że póżną nocką jak dzisiaj kiedy na GG rozmawiałem z Bregande bo pracuję 18 godzin na dobę i nie narzekam.Sam sobie taki tryb życia wybrałem-chcesz mieć to za....j-  ;->Każda krytyka,prztyczek powinna być konstruktywna i nie obrażająca,mobilizuje do jeszcze większej pracy a Ci co piszą że jest super ok ok ok ok ok ok ok to wydaje mi się że już od życia nic nie chcą,spoczęli na laurach i są jak dziurawe dętki.Ci co łowią to nie mają czasu na pisanie artykułów,mogą najwyżej zrobić fotkę,jedni mają talent do pisania inni do bajkopisania a jeszce inni do łowienia Cheesy Mnie tylko chodzi o dotrzymywanie słowa...Zlot w Nadarzycach...brak relacji...wyprawa do Szwecjii ...brak relacji..Ja nie klaszczę płetwami jak to robi parę osób w tym wątku...populizmem się nie zajmuję..chciałem Was tylko wywołać do tablicy i zmotywować ok Pozdrawiam
Zapisane

małopolska team...
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #14 : 10 Sierpnia 2007, 09:37:04 »

Zlot w Nadarzycach jest kolejnym artykułem, który zostanie wstawiony (notabene nawet nie wiele osób miało chęć podesłać zdjęcia), a po nim Szwecja. Czekały inne artykuły w kolejce więc te będą dopiero teraz.
Zapisane

Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!