http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 18:24:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jak się macie....
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jak się macie....  (Przeczytany 5187 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #15 : 10 Sierpnia 2007, 10:09:51 »

Talent do pisania? Nie, trzeba po prostu chcieć, usiąść na czterech literach i pisać. Lepiej lub gorzej ale pisać, dzielić się swoimi doświadczeniami. Zawsze jednak łatwiej, szybciej i bez wysiłku krytykować czyjąś pracę niż ją wykonywać.
Piszesz, że nie ma relacji z Nadarzyc. Czy wsysałeś nam jakieś zdjęcia ze zlotu, które można by zamieścić w tej relacji?
Bogdan, zapraszam do współpracy i aktywnego tworzenia tego portalu abyśmy mogli się później „wywoływać do tablicy” Beer
Zapisane

Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #16 : 11 Sierpnia 2007, 10:56:51 »

Pike.Usiąść na czterech literach i pisać artykóły...a kto w tedy zapewni byt mojej rodzinie!!! Przesłać Wam zdjęcia....z ostatniego zlotu nad Bobrem wykorzystaliście moje zdjecia do napisania relacji ale nikt nie raczył napisać autora tych zdjęć.....Ogólnie mam  odczucie że najlepiej jak by ktoś za Was poprowadzil tą stronkę wtedy było by OK.Jeszcze raz powtórzę,chciałem Was zmotywować,sami pisaliście że już wkrótce ukażą się relacje z Wlenia itp. a czas płynął i nic.Wystarczyło napisać...jesteśmy na wakacjach...jesteśmy zapracowani..mamy problemy..poczekajcie...A teraz okazuje się że jesteście,żyjecie....a ja mam pisać artykóły!!!!!Wybacz Pike ale nie jestem właścicielem tej stronki tylko jej uczestnikiem.Pisać artykóły może jak chce Yootar-Grzesiu bo ma wybitny talent do pisania a klaskać np. osoba inna która też ma talent do tego i woli klaskać i udawać jak jest super!!!!Pozdrawiam i życze taaakich rybek.
Zapisane

małopolska team...
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #17 : 11 Sierpnia 2007, 11:03:29 »

Skończmy ten wątek bo to nie ma sensu takie przekomarzanie się,można by tak bez końca a sa ciekawsze rzeczy do robienia np.łowienie rybek Laughing Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #18 : 11 Sierpnia 2007, 12:00:14 »

Pike.Usiąść na czterech literach i pisać artykóły...a kto w tedy zapewni byt mojej rodzinie!!!
No widzisz, sam sobie odpowiedziałeś na wcześniej stawiane pytania.
Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #19 : 11 Sierpnia 2007, 12:03:19 »

Ogólnie mam  odczucie że najlepiej jak by ktoś za Was poprowadzil tą stronkę wtedy było by OK.
Internet ma niemal nieograniczone możliwości, zawsze możesz założyć portal i go prowadzić. Zapewniam Cię, to sporo pracy.
Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #20 : 11 Sierpnia 2007, 12:18:29 »

Przesłać Wam zdjęcia....z ostatniego zlotu nad Bobrem wykorzystaliście moje zdjecia do napisania relacji ale nikt nie raczył napisać autora tych zdjęć.....

Na końcu relacji widnieje napis "Foto – Uczestnicy zlotu". Oczywiście można było owymienić wszystkich po kolei, tylko po co...
Pozdrawiam i życzę udanych połowów Beer
Zapisane

Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!