http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 10:58:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Czy ktoś w tym zacnym gronie...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Czy ktoś w tym zacnym gronie...  (Przeczytany 10164 razy)
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #30 : 11 Września 2007, 17:05:15 »

 Dzięki za troskę Bassy ale popalam sobie jednak papieroski Laughing .
A tajemnica wypicia lampki wina czy piwa itd. tkwi zazwyczaj w spotkaniach towarzyskich Beer.No chyba ,że ktoś musi już sam pić do lustra ale to już temat na inny wątek ok
 Pozdrawiam.
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #31 : 11 Września 2007, 20:33:18 »

golsyl  ja się o Ciebie nie troszczę Smiley jesteś duży chłopiec to wiesz jak jest Wink
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #32 : 12 Września 2007, 07:31:56 »

spoko chłopaki grunt, że wszyscy mamy zdrowy nałóg - wędkarstwo a do tego jeszcze castingowanie  Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing i to jest to tak trzymac aby gro uzaleznionych powiększało sie systematycznie  ok ok ok ok ok ok ok
Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #33 : 13 Września 2007, 00:10:40 »

czas na zakończenie tego wątku, wzbudzającego skrajne opinie u Forumowiczów. Tu nie miało być miejsca na partyjne, radykalne wypowiedzi... lecz na wymianę zdań (luźnych, a nie fanatycznych), tak jak ma to miejsce w innych off top'owych tematach.

Kolego @bassy, uniżenie proszę, daruj morały, nam alkoholikom (lampka wina, lub 1 bourbon okazjonalnie), ćpunom (fajka nabita i palona z rytuałem przez ponad godzinę = bój się Boga! Nie truj sie człowieku, samobójco!!), degeneratom (każdy, kto ma pasję i nią żyje w pewnym momencie zatraca się dla niej... również i wędkarstwo, szczególnie cast(ciarskie)ingowe, jest formą ...casty, zatracenia ... bo to pasja, niezbyt zdrowa dla kieszeni,jak również czasu poświęcanemu znajomym, przyjaciołom, rodzinie...),
Głoszony skrajny radykalizm, to utopia. Jeszcze Cię życie tego nie nauczyło? Może trochę więcej elastyczności w głoszonych poglądach sprawi, że świat wyda się piękniejszy i bardziej akceptowany? Nie mam zamiaru Cię truć, palonymi przeze mnie aromatami. Na szczęście to inni proszą, by w Towarzystwie zapalić... aby poczuć coś innego... co im odpowiada, a co Ty jedynie krytykujesz teoretyzując, nie mając o tym zielonego pojęcia.

Miałem już nie odpisywać, prosząc o zakończenie tego wątku, lecz po tylu zdaniach wypowiedzianych po mojej prośbie, czułem się w obowiązku, jako inicjator, do zajęcia stanowiska.

Nie pozostaje mi nic innego, jak... ... tolerować skrajnie patologicznych radykałów, fanatyków na poziomie akcji propagandowych prowadzonych przez periodyki naukowe, typu Fakt i Tina, wspieranych, przez ... ...wielu, powoływanych tu w wątku profesorów.

Nie twierdzę, że paląc okazjonalnie fajkę, jest to zdrowe. Nie nie jest. Jak niewielu tu, zdaję sobie z tego sprawę. Nie zmuszam również nikogo do trucia się! Nie promuję, a jedynie pytam, czy ktoś w tym Towarzystwie, "zacnym", jak zaznaczyłem, raczy się podobnym? Czy to naganne?

Nie palisz fajki, nie masz w tym przyjemności - nie odpisuj. Czy od samego początku, należy zdusić w zarodku myśl, pytanie? Jeśli znasz się na terapii uzależnień (jak zaznaczasz), to doskonale wiesz, że tym się do uzależnionych nie trafia... Podstawowy błąd diagnostyczno-terapeutyczny...  ok ok ok Skoro masz w tym takie doświadczenie, dlaczego popełniasz błąd na samym wstępie? Cóż mnie tam uczyć...? Nie znam się na tym  Wink Grin Cheesy, od tego są specjaliści... Ale podyskutować zawsze mogę...  Grin Grin Grin

Czy, gdybym zaczął wątek, oczywiście w OFF TOP'ik, na temat leczenia zawału ściany przednio-bocznej m.sercowego u wędkarza, castingowca w wieku 48 lat, w przebiegu miażdżycy, spowodowanej wadliwą, długotrwałą, wysokotłuszczową dietą, paleniem tytoniu, systematycznym spożywaniem alkoholu i oraz nadmierną podatnością na stress życia zawodowego, napisałbyś, że trzeba było nie palić, nie pić, nie pie... yć? Czy też nie chodzić na ryby? Bo ich brak, powoduje stres? Jaaaaaasne... tak trzymaj... ale uważaj, gdy przechodzisz przez ulicę w miejscu nieoznakowanym, bo to... ... warte napiętnowania... gdyż, albo jesteś samobójcą (ojjj.... niedobrze, niezgodnie z kanonem współczesnej polityki, wiary...), albo nieświadom zagrożenia, co i tak w sumie daje obraz totalnego świadomego/nieświadomego degenerata (czy w tym wypadku przymiotnik ma jakieś znaczenie???  Grin Grin Grin)

Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej otwartości na ludzi i ich doznania... Naprawdę można się czegoś nauczyć...

Kończąc, proszę Admina o zablokowanie wątku. Szkoda miejsca na serwerze, na kolejną wymianę zdań...
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #34 : 13 Września 2007, 11:47:47 »

Błąd popełnia lekarz reklamujacy palenie w jakiejkolwiek formie  i to Ty daruj sobie pouczanie bo nie jestem pierwszą osobą która zamierzasz pouczac. Ja Ciebie z Twojej pracy nie rozliczam wiec Ty sobie daruj , jak tak chcesz sie douczyć to sobie prof. Zatońskiego poczytaj. Ja swoje stanowisko przedstawiłem. Mam nadzieje że przez niektóre głupie posty małolaci będący uczestnikami tego forum nie wpadną na jakiś super pomysł odnośnie swoich uzywek. Pewne zawody wymagają - ze nawet jak nie jesteś w pracy to masz określona postawę zyciową. Sprytny jesteś chciałeś miec ostatnie z danie do wypowiedzenia..............Ja również kończę i do tego wątku nie zaglądam.
« Ostatnia zmiana: 13 Września 2007, 11:52:36 wysłane przez bassy » Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #35 : 13 Września 2007, 13:48:49 »

Koledzy

Dział off topic jest do tego, aby dyskontować o wszystkim. Lubię poczytać konstruktywne wypowiedzi a jeśli mam coś do powiedzenia w danym temacie to chętnie przyłączam się. Nie ważne czy rozmawiać będziemy o ilości plam na grzbiecie konia arabskiego, czułość filmu fotograficznego, gatunkach wina czerwonego czy tytoniu aromatycznego. W żadnym jednak przypadku dyskusja nie powinna polegać na negowaniu czyjegoś zdania ani na siłę przekonywania kogoś do swoich racji nie przebierając przy tym w słowach. Koledzy! Pamiętajmy, że jesteśmy tu dla przyjemności. Łączy nas pasja a po latach wirtualnych rozmów, spotkań nad wodą i wypitych wspólnie litów piwa na zlotach - także przyjaźń. Proszę Was, nie wpadajmy w negatywie nastroje, to niczemu nie służy. Wink
Zapisane

MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #36 : 13 Września 2007, 13:55:00 »

Koledzy

Dział off topic jest do tego, aby dyskontować o wszystkim. Lubię poczytać konstruktywne wypowiedzi a jeśli mam coś do powiedzenia w danym temacie to chętnie przyłączam się. Nie ważne czy rozmawiać będziemy o ilości plam na grzbiecie konia arabskiego, czułość filmu fotograficznego, gatunkach wina czerwonego czy tytoniu aromatycznego. W żadnym jednak przypadku dyskusja nie powinna polegać na negowaniu czyjegoś zdania ani na siłę przekonywania kogoś do swoich racji nie przebierając przy tym w słowach. Koledzy! Pamiętajmy, że jesteśmy tu dla przyjemności. Łączy nas pasja a po latach wirtualnych rozmów, spotkań nad wodą i wypitych wspólnie litów piwa na zlotach - także przyjaźń. Proszę Was, nie wpadajmy w negatywie nastroje, to niczemu nie służy. Wink

ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok Beer Beer Beer
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #37 : 13 Września 2007, 19:25:05 »

Koledzy

Dział off topic jest do tego, aby dyskontować o wszystkim. Lubię poczytać konstruktywne wypowiedzi a jeśli mam coś do powiedzenia w danym temacie to chętnie przyłączam się. Nie ważne czy rozmawiać będziemy o ilości plam na grzbiecie konia arabskiego, czułość filmu fotograficznego, gatunkach wina czerwonego czy tytoniu aromatycznego. W żadnym jednak przypadku dyskusja nie powinna polegać na negowaniu czyjegoś zdania ani na siłę przekonywania kogoś do swoich racji nie przebierając przy tym w słowach. Koledzy! Pamiętajmy, że jesteśmy tu dla przyjemności. Łączy nas pasja a po latach wirtualnych rozmów, spotkań nad wodą i wypitych wspólnie litów piwa na zlotach - także przyjaźń. Proszę Was, nie wpadajmy w negatywie nastroje, to niczemu nie służy. Wink

Pike pięknie powiedziane Smiley ok ok ok ok
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #38 : 13 Września 2007, 19:49:38 »

Bardzo pięknie powiedziane i dlatego postanowiłem zaprezentować tym, którzy to znają i rozumieją, że można być zachwyconym pięknem wyrobów fajczarskich i właściwie, z namaszczeniem je używać, przykłady fajek roku (tzw "fortepianów", jak je nazywam ze względu na elegancję i kunszt wykonania):

Vauen 2005
« Ostatnia zmiana: 13 Września 2007, 19:55:10 wysłane przez Darek » Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #39 : 13 Września 2007, 19:50:21 »

Vauen 2006

Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #40 : 13 Września 2007, 19:50:49 »

Vauen 2007

Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #41 : 13 Września 2007, 19:53:11 »

i najzacniejsza w mojej kolekcji (ponad 30  Grin Grin), przepiekna, delikatna fajeczka, zupełnie nie do zdobycia Dunhill

Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #42 : 13 Września 2007, 19:55:45 »

mój dziadek pykał fajke swego czasu i powiem szczerze lubiłem siedzieć i wąchać ten dym bo bardzo ładnie pachniał przynajmniej wg mnie.
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #43 : 14 Września 2007, 08:24:43 »

A gdzie jest @Leszek? Nieraz widzę, jak w przerwie miedzy rzutami nabija fajkę Smiley
Zapisane

Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #44 : 14 Września 2007, 09:17:06 »

Błąd popełnia lekarz reklamujacy palenie w jakiejkolwiek formie  i to Ty daruj sobie pouczanie bo nie jestem pierwszą osobą która zamierzasz pouczac. Ja Ciebie z Twojej pracy nie rozliczam wiec Ty sobie daruj , jak tak chcesz sie douczyć to sobie prof. Zatońskiego poczytaj. Ja swoje stanowisko przedstawiłem. Mam nadzieje że przez niektóre głupie posty małolaci będący uczestnikami tego forum nie wpadną na jakiś super pomysł odnośnie swoich uzywek. Pewne zawody wymagają - ze nawet jak nie jesteś w pracy to masz określona postawę zyciową. Sprytny jesteś chciałeś miec ostatnie z danie do wypowiedzenia..............Ja również kończę i do tego wątku nie zaglądam.
Witam!
Oj Bassy!Nie wygrasz-jesteś zbyt radykalny i niepoprawny... co jest niezgodne z kanonem byłej polityki. Dowiedziałem się, że  piep...nie jest niezdrowe, chyba że z chłopcami (od czasu do czasu-byle nie za często) co jest zgodne z kanonem ww polityki.
Jak już podejmujemy tematy polityczne, to może jakiejś prawybory? Co? Wink
Z poważaniem
Bigessox-Radykał
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!