http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 00:07:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Plecionki
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 21 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Plecionki  (Przeczytany 82573 razy)
brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #30 : 13 Marca 2013, 21:40:54 »

@rothen, a po ile ta MOMOI stoi?
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #31 : 13 Marca 2013, 21:49:05 »

Może nie uwierzycie ale o 0,06 mm kupiłem na Allegro  za 165 zł z wysyłką Grin .Dla niedowiarków mogę przesłać linka do aukcji ( aukcja z 12/01/2013 teraz w archiwum)
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #32 : 13 Marca 2013, 21:50:47 »

Za 100 czy 1000 metrów?
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #33 : 13 Marca 2013, 21:54:03 »

Za 150 m Smiley
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2013, 21:56:25 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #34 : 13 Marca 2013, 22:30:23 »

Fakt cena jest może i zaporowa ale jest na min.2 sezony .Równie dobrze mogłem kupić plećkę za 50 zł i ku.....wiać że się plącze strzępi i będę tracił ryby . Jak to się mówi chytry dwa razy traci . Stać mnie na casting to nie żałuję na plecionkę

Za tą cenę kupię sobię 1000m jaxona i będę miał na 10 lat Laughing
Zapisane

witeg

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #35 : 13 Marca 2013, 22:52:52 »

A gdzie można kupić Jaxona po 16-17gr/m? Bo w tej cenie to chyba dylematy plecionkowe nabierają innego wymiaru.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #36 : 15 Marca 2013, 02:35:23 »

Z niemałym zdziwieniem patrzę na te wszystkie posty chwalące NCL, bo albo ja miałem pecha graniczącego prawdopodobieństwem z trafieniem 'szóstki', albo jest to przejaw jakichś zbiorowych halucynacji...
Używam tylko PP o mocy od 4 do 40 lb (niemal wyłącznie białej) i nie zamierzam już nic próbować i testować... chociaż już miałem kupić Power Strike 4lb białą, bo też mi na pierwszy rzut oka pasowała.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #37 : 15 Marca 2013, 08:10:05 »

Mam wrażenie, że zarzucasz komuś oszustwo lub stronniczość. Ja tą plecionką łowię od lat. Ma na koncie ładne ryby i żadnych, ŻADNYCH niespodzianek. Przełowiłem nawet cały wyjazd do Szwecji linką 0,20 bez ani jednego przewiązywania a ryb było dużo, największa 96. Może powiesz, że rolek nie łowi? Łowi tylko na nią od lat, głównie na 0,15 i 0,18 i zobacz jakie ryby łowi.
Widać nie przyłożyłeś się do sprawdzenia lub z góry zakładasz, że Jaxon to szmira (pewnie taka sama jak Dragon, Konger i inni importerzy). Albo po prostu miałeś jakiegoś niesamowitego pecha...
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #38 : 15 Marca 2013, 08:53:45 »

Jasne, cały Jaxon to shit i w ogóle, a Ty celowo ciągle go reklamujesz, bo na pewno masz sponsoring... (a co sobie będę żałował też sobie nadinterpretuję)
Próbowałem trzech średnic w dwu kolorach, bo bardzo chciałem wierzyć, że jest dobra. Trzy razy się sparzyłem. Łówcie nią skoro Wam leży, ale nie zabraniaj mi mieć odmiennego zdania.
A poza tym jest droższa od PP.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #39 : 15 Marca 2013, 09:36:15 »

Jasne, cały Jaxon to shit i w ogóle, a Ty celowo ciągle go reklamujesz, bo na pewno masz sponsoring... (a co sobie będę żałował też sobie nadinterpretuję)
Próbowałem trzech średnic w dwu kolorach, bo bardzo chciałem wierzyć, że jest dobra. Trzy razy się sparzyłem. Łówcie nią skoro Wam leży, ale nie zabraniaj mi mieć odmiennego zdania.
A poza tym jest droższa od PP.
Ja też niestety miałem złe przygody z plecionką NCL. Dwie szpulki sprawdziłem i więcej nie kupie
Zapisane



Fan jerkowania.
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #40 : 15 Marca 2013, 10:02:18 »

OK, niech każdy łowi czym chce. Wybór jest duży. Nikt mnie jednak nie przekona do kupowania Varivasów, Momoi czy innych wynalazków po 300zł skoro za 50zł mogę mieć miękką i dobrą plecionkę Smiley
Nie neguję Strena, Sufixa czy PP bo sam ich używam/używałem i to dobre plecionki. Jednak do lekkiego łowienia nie widzę póki co alternatywy. Taka plecionka musi spełniać warunki: miękkość, mała średnica, nie płaska (lepi się mokra do szpuli), kolor fluo.
Zapisane

wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #41 : 15 Marca 2013, 11:57:52 »

NCL fajna, cienka, śliska - ale PP lepiej stoi z wytrzymałością. Do szczupaków używam 15 lb, w większości przypadków prostuje haki.

No i wbrew wielu opiniom - P-Line mi się w ogóle nie sprawdza. Rwie się, dzwoni na przelotkach. Zamęczę już ją do końca, ale szału nie ma Roll Eyes Co innego żyłki P-Line, te są super.
Zapisane
maxtip

Wiadomości: 99


« Odpowiedz #42 : 16 Marca 2013, 17:08:53 »

Miałem dzisiaj okazję pomacać NCL'a 0,20mm... wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jedna "rzecz" troszkę mnie przystopowała: linka jaxona jest dość mocno spleciona... z tego też względu jej przekrój zbliżony jest do jajokoła (nie jest tasiemkowata). Takie splecenie powoduje jednak wyczuwalną strukturę - takie hmmm... karbowanie... Nie "gra" ona za bardzo po przelotkach?
Zapisane
kajtelek2

Wiadomości: 34

TGB-Mielec


« Odpowiedz #43 : 22 Marca 2013, 16:02:32 »

Używam od paru sezonów Power Pro  w różnych średnicach ,zakup z zagranicy, orginalna pociągnie parę sezonów Fishing .Polecam każdemu
Zapisane
brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #44 : 22 Marca 2013, 21:49:40 »

Używam od paru sezonów Power Pro  w różnych średnicach ,zakup z zagranicy, orginalna pociągnie parę sezonów Fishing .Polecam każdemu

PP jest świetna ale Stren jest świetniejszy Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 21 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!