http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 00:19:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Dorsze
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Dorsze  (Przeczytany 2428 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« : 12 Marca 2013, 18:13:39 »

Witam

Może to nie za często poławiana ryba na casting  Grin Ale ktoś już może był w tym roku? Jeżeli już to gdzie i jakie wyniki :)Pozdrawiam
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #1 : 12 Marca 2013, 21:27:52 »

W tym roku nie byłem, ale myślałem że może ekipę zbierasz  Laughing Laughing Laughing.
Zapisane

rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #2 : 12 Marca 2013, 22:15:35 »

W tym roku nie byłem, ale myślałem że może ekipę zbierasz  Laughing Laughing Laughing.
Artur jak byś zgadł


Wyprawa na Oriona 05/04/2013  .

http://www.wedkarstwomorskie.org/index.html

Koszt wypłynięcia 200 zł od osoby . Ewentualny koszt wypożyczenia wędki 20 zł .

Mamy  15 wolnych miejsc . 

Wyjazd 04/04/2013 w nocy,  łapanie i powrót 05/04/2013 .

Dla chętnych Pomorzanka . Warunki i jedzenie super 80 zł doba .

http://www.pomorzanka.com.pl/

Na potwierdzenie wyjazdu oczekuje od was informacji do 22/03/2013 . Po tym terminie bezwzględnie  kto się zadeklaruje  a nie pojedzie zobowiązany jest do zapłaty za wyjazd !!!!!!!!!!!! lub organizuje zastępstwo .

PS:

Jeżeli chodzi o sugestie a propo innego kutra to proszę o jak najszybsze info .
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #3 : 12 Marca 2013, 22:41:23 »

Z "Orionem" to bym się zastanowił. Dużo lepsza jest "Nautica" gdzie Olek Cichosz szypruje i jest właścicielem, albo któryś z Admirałów, I lub II, na II zdaje się ża Krzysiek Plewka szypruje ale dobrze nie pamiętam, albo nawet "Ostry II".
Generalnie "Władek" ostatnio (ostatnie 9 miesięcy albo lepiej) to słaby pomysł, średnia wielkość łowionej ryby to 0,4kg, tak tak, 40 deko sztuka.
Non stop się człowiek w.....rwia gdy widzi i isłyszy 20, 25-30 złowiłem ale takich co to mają 20-30cm długości i wszystko co na haku to do wora, nieraz widziałem. Nóż się otwiera, a Szyper czy Bosman nawet jak się odezwie to zaraz zjebę bierze że ma cicho siedzieć a kapitanat kontrolę ma w dupie, bo i kary nie ma.
Jak by taki "wędkarz" jeden z drugim dostał ze 2 albo 3 tysie grzywny za nie wymiar a do dychy w tysiach jeśli przekroczona liczba sztuk ponad dozwoloną to może porządek by się zrobił ale wszyscy mają to w dupie.

Ja pamiętam czasy nie tak odległe (jeszcze 4-5 lat temu) gdy we Władku Dorsz mniejszy niż 2kg to było wstyd na pokład wyjąć, wyczepiało się za burtą bo to był "bolek". Uznanie znajdywały takie koło 4kg minimum.

Pomorzankę i Grześka Turskiego też znamy Smiley Smiley Smiley, fajna miejscówka, bywam i popijam co jakiś czas u niego, przed lub po wędkowaniu albo i tak i tak, zależnie od ilości wolnego czasu.
Zapisane

Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!