http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 21:47:16

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szałe koło Kalisza - zna ktoś?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szałe koło Kalisza - zna ktoś?  (Przeczytany 5996 razy)
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #15 : 01 Kwietnia 2013, 13:39:21 »

Cytat: Ma Tak więc @Bob podając te namiary uśmiercisz więcej ryb niż byłbyś w stanie zrobić biorąc wszytko samemu. Nie tędy droga.
M.
[/quote

Ale wyraźnie napisałem..tylko dzisiaj !!!  a mamy...1-szy kwietnia Wink ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #16 : 01 Kwietnia 2013, 13:43:17 »

Jak dziecko: wiem, ale nie powiem Smiley

 
Cytuj
...w którym miejscu ewentualnie i czym rzucać?
ok


Koledzy ! Zdecydowanie popieram Kamila. W dzisiejszej rzeczywistości wieści o Z naosnych czy dobrych wodach rozchodzą sie błyskawicznie. jeszcze w latach dziewięc dziesiatycha
To naiwny jesteś myśląc, że ktoś zdradzi Tobie swoją miejscówkę. Sory za OT w poście.
Połamania!

Jeśli tylko kogoś to interesuje, to ja akurat dzisiaj mogę wszystkim opowiedzieć o moich miejscówkach, podać namiary GPS, przesłać foty moich przynęt i opisać najskuteczniejsze techniki ich prowadzenia. Dla bardziej wymagających, którzy nie lubią tracić czasu w oczekiwaniu na branie, mogę z moich wieloletnich notatek zrobić zestawienie informacji o największej aktywności ryb z uwzględnieniem faz księżyca i ciśnienia atmosferycznego Grin
No way Smiley
Całkowicie zgadzam się z Kamilem ! W dobie internetu wieści o dobrych łowiskach rozchodzą sie błyskawicznie. Różni ludzie czytają forum. Regularnie pojawia się np. tu pewien pan który chwalił się swego czasu zdjęciem ze dwoma zabitymi esoxami po ok 120 cm i jeszcze próbował bronić swego stanowiska. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, na początku, w jednym z czasopism opisano jeden z moich pstrągowych siurków. W następną sobotę spotkałem tylu ludzi ile poprzednio przez 10 lat. To "no way" nie wynika ze złej woli a z konieczności ochrony tych resztek co zostały. Tak więc @Bob podając te namiary uśmiercisz więcej ryb niż byłbyś w stanie zrobić biorąc wszytko samemu. Nie tędy droga.
M.

Jeśli nie dostrzega się tak oczywistych rzeczy
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2013, 14:20:21 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #17 : 01 Kwietnia 2013, 13:56:13 »

@BOB dałem się nabrać  ok Beer
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #18 : 01 Kwietnia 2013, 18:42:54 »

To super. Jesteś jedyny gościem (poza moją wnuczką ale to nie gość) którego udało mi się wkręcić Grin Grin ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #19 : 01 Kwietnia 2013, 19:16:45 »

To super. Jesteś jedyny gościem (poza moją wnuczką ale to nie gość) którego udało mi się wkręcić Grin Grin ok
Wątpliwy to dla mnie powód do dumy  Wink Na tak, ale to już ten wiek, że łatwo dać się złapać......
M.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2013, 19:29:22 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #20 : 01 Kwietnia 2013, 19:29:32 »

To miłe, bardzo miłe i wierz mi że konkurowanie ze współczesnymi wnukami ...to wysoko postawiona poprzeczka Grin
a Twój emotion to mistrzostwo, który powinien być przypisany tylko wybranym-super ok ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Wilk_

Wiadomości: 170


Łódź

Robert Wilk


« Odpowiedz #21 : 05 Kwietnia 2013, 22:42:29 »

Na tak, ale to już ten wiek, że łatwo dać się złapać......
Maraf, to ile Ty masz lat? Wink Tongue Shocked
Zapisane

Póki wilk krwawi - wilk żyw!
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!