http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 19:42:26

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  własny sklep wędkarski
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: własny sklep wędkarski  (Przeczytany 22803 razy)
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #30 : 01 Maja 2013, 08:48:15 »

Hej!

Kazik ma racje.

Kristofer
Zapisane
Janek47

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #31 : 16 Czerwca 2014, 14:21:50 »

Witajcie
Dojrzewa mi w głowie pomysł otworzenia własnego biznesu. Jak powszechnie wiadomo najlepiej łączyć pasję z pracą, dlatego pomyślałem wiadomo o czym. Stronę techniczną właściwie wiem jak ogarnąć od strony kosztów, nie mam za to rozeznania ile może kosztować początkowe zatowarowanie sklepu.
Jeśli ktoś z was ma jakieś pojęcie w tym temacie będę wdzięczny za podpowiedzi. Najważniejsze dla mnie jest:
Koszt pierwszego zakupu towaru do sklepu (przyjmuję raczej "ogólną" specyfikę sklepu czyli wszystkie najbardziej popularne metody łowienia).
Czy warto mieć kilka firm w ofercie, czy skupić się na jednej (ale dokładnie).
Czy zaczynać od e-sklepu czy od normalnego i z czasem rozwinąć go o internet? (Tu mam już swój pomysł)

Wasze uwagi i podpowiedzi będą dla mnie bardzo cenne.
Z tego co się okrętuje tam gdzie mam sklep To, koszt za miesiąc abonamentu wynosi od 20 zł do 120 zł. Ja mam za 75 zł po potrzebowałem integracji z hurtowniami i z allegro i Subiekt GT. Było warto, gdyż mam dostęp do aż ponad 100 hurtowni i to nawet w cenie abonamentu będzie ich około 12. Jeżeli czegoś nie wytłumaczyłem to wejdź na stronę sky-shop.pl/cennik_sklepu/. A może chcesz wiedzieć, jakie funkcje posiada ten sklep, wejdź na stronę demo sklepu -demo.sky-shop.pl/admin/. Muszę kończyć, mam nadzieje że chociaż w pewnym stopniu pomogłem.
Zapisane
tonyrebeliant

Wiadomości: 12


WWW
« Odpowiedz #32 : 06 Lipca 2014, 01:18:55 »

A ja powiem szczerze , odpuscilem Polske. Mialem sklep wedkarski w Polsce i uczciwie odprowadzajac podatki, nie dalo sie z tego wyzyc. Mam na mysli,ze nie dalo sie zyc na poziomie. Tu trzeba sobie zadac pytanie,co to jest poziom zycia? Gdybym byl wierzacy ,dalbym na msze za decyzje o opuszczeniu kraju. Duze miasto i swietne miejsce, to sekret dobrego biznesu. Reszta to orka na ugorze.
Zapisane
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #33 : 06 Lipca 2014, 17:18:47 »

Hej!

Jezeli nie bierzesz pod uwage lokalnego popytu, to wszystkie "biznesplany" mozna wyslac do"koszalina"

Ja oceniam, ze w Polsce jest duzo za duzo sklepow wedkarskich, ktore moga funkcjonowac na odpowiednim poziomie i placic podatki. Czesc funkcjonuje na zasadzie hobby, a wlasciciel ma dochody z innej branzy.

Mvh
kristofer
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #34 : 06 Lipca 2014, 22:45:05 »

.....Ja oceniam, ze w Polsce jest duzo za duzo sklepow wedkarskich, ktore moga funkcjonowac na odpowiednim poziomie i placic podatki. Czesc funkcjonuje na zasadzie hobby, a wlasciciel ma dochody z innej branzy.

Mvh
kristofer

teraz ja się z Tobą zgodzę.
Zapisane

pozdrawiam kazik
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!