http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 07:51:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wersminia
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wersminia  (Przeczytany 20705 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #75 : 29 Maja 2013, 20:58:23 »

Podejrzewam że ja do tego lowisko mam 7 km  Grin Woda bardziej znana wśród karpiarzy.Ostatnio zmieniła właściciela .Myślę że teraz bez problemu zgadniecie co to za łowisko Grin
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #76 : 29 Maja 2013, 21:48:09 »

Podejrzewam że ja do tego lowisko mam 7 km  Grin Woda bardziej znana wśród karpiarzy.Ostatnio zmieniła właściciela .Myślę że teraz bez problemu zgadniecie co to za łowisko Grin
Myślę Rothen a nawet wiem że o dwóch różnych łowiskach piszemy.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #77 : 22 Czerwca 2013, 22:15:44 »

Ktoś ma jakieś świeże info o Wersminii ? Od poniedziałku zaczynam tam trzydniowe manewry i oby szczupaki były chętne do współpracy.
Zapisane
dekosz

Wiadomości: 363


Pisz


« Odpowiedz #78 : 26 Czerwca 2013, 12:54:17 »

@Bartek daj znać po powrocie jakie efekty Fishing

Pozdrawiam
Zapisane
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #79 : 26 Czerwca 2013, 20:02:41 »

Efekty zerowe  Laughing Tzn. w poniedziałek pod wieczór wypłynąłem i tak wyszło,że tylko z godzinę porzucałem - bez kontaktu z rybą.Miałem plan,żeby we wtorek dużo czasu spędzić na wodzie,ale niestety pogoda nie dopisała.Cały dzień padało,a po południu burze się przetaczały i dlatego nie ruszyłem tyłka z domku.Dziś rano,to praktycznie powtórka z wczoraj.Stwierdziłem,że nie ma sensu czekać na lepszą pogodę i wróciłem do domu.

W hangarze zajrzałem do statystyk połowów i patrząc po wynikach ( o ile podawane przez wędkarzy były prawdziwe ),to szału nie ma.Ostatnimi czasy największy wyciągnięty, to coś około 90 cm,a ilości łowionych wynoszą przeważnie 3-4 sztuki...
Zapisane
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #80 : 26 Czerwca 2013, 21:36:57 »

Koledzy, tak czytam wiesci z nad naszych wód i zbieram swoje spostrzeżenia to mało co się dzieje  Cry Nie wiem czy to efekt tej upalno-burzowej pogody czy czegoś jeszcze innego??
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
Kociak
Gość
« Odpowiedz #81 : 26 Czerwca 2013, 22:09:10 »

Byłem 22-23 czerwca (sobota-niedziela). Efekty słabe  Undecided na czterech chłopa pierwszego dnia padło 5 szczupaków wymiarów i trzy okonie ponad 20cm. W niedziele 2 szczupaki w łódce, jeden wypiął się pod łodzią ale to dobrze bo nie fotogeniczny był i jeden okonek  Tongue A to wszystko na 4 chłopa. Oto przykładowe dwa szczupaczki:
Zapisane
Kociak
Gość
« Odpowiedz #82 : 26 Czerwca 2013, 22:09:42 »

Drugi
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!