http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 22:12:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wujek- Dobra Rada
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wujek- Dobra Rada  (Przeczytany 7824 razy)
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« : 27 Czerwca 2013, 14:47:19 »

Dzisiaj krótki wypad na wodę i...spadają mi dwa ok dwukilowe szczupaki. Ale za to jaki przyłów Undecided
A jaka rada drogie dzieci : zawsze zabierajcie ze sobą dobre szczypce do obcinania drutu  Grin
(ja mam zawsze bo to nie pierwsza taka moja przygoda Cry)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #1 : 27 Czerwca 2013, 14:52:04 »

Mi - odpukać - jeszcze się nie przytrafiło, ale widziałem film o gościu z obrotówką w skroni. Do porad dorzucę jeszcze posiadanie okularów. Ja mam jedne na stałe ale drugie zakładam na wszelki wypadek. Jedną rysę już mają. Na szczęście z boku i nie muszę wymieniać.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #2 : 27 Czerwca 2013, 18:53:19 »

@BOB, zdezynfekowałeś ranę od środka?   Beer Grin
Ja zalecam spiłowanie lub dogięcie grotów. Może nie uchroni przed wypadkiem, lecz na pewno zaoszczędzi zdrowia i ułatwi samo usunięcie przedmiotu.
Zapisane
krzysiek gżybek

Wiadomości: 356


Wołomin


« Odpowiedz #3 : 27 Czerwca 2013, 19:29:00 »

Do wesela(albo ognicha w nadolu )się zagoi.nie Ty
pierwszy i ostatni.ja jestem zdziwiony jak pobyt nad
wodą kończe bez wbicia kotwicy w łape
Zapisane

Lepiej klepać blaszki, niż stare baby po tyłku.
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #4 : 27 Czerwca 2013, 21:45:24 »

Hm, mnie też się to nigdy nie zdarzyło, ale na wszelki wypadek zabiorę obcinacza w sobotę. Tak w zasadzie dla mnie to trochę utopia.Jak się trafi przy metrówce, pociągnę na siłę Laughing. Będę miał pamiątkę Grin Wszystkie moje większe woby mają zagięte groty.
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #5 : 27 Czerwca 2013, 22:20:31 »

@BOB, zdezynfekowałeś ranę od środka?   Beer Grin
Ja zalecam spiłowanie lub dogięcie grotów. Może nie uchroni przed wypadkiem, lecz na pewno zaoszczędzi zdrowia i ułatwi samo usunięcie przedmiotu.

Bezpośrednio po operacji nie mogłem dezynfekować bo jaszcze miałem robić za szofera. Ale właśnie wróciłem i szybko nadrobię (oczywiście tylko dla zdrowotności Grin)
Faktycznie kotwice bezzadziorowe  w dużym stopniu ułatwiają operację i to jest jakieś wyjście. A już miałem sytuację gdy grot z zadziorem wbiłem w łapę ale nie wyszedł na wylot i najpierw musiałem samemu przebijać go dalej i dopiero obcinać i cofać Undecided Cry To dopiero było super Tongue)
Podam jeszcze przypadek znajomego. Położył blachę na siedzeniu w samochodzie. Usiadł na niej i oczywiście wbił sobie jeden grot w dupę...a drygi w tapicerkę pod sobą. To dopiero była operacja. Pustynna burza to przy tym "pici polo" Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #6 : 28 Czerwca 2013, 11:36:13 »

Solidny przycinak Stanleya jeździ ze mną zawsze odkąd nie mogłem nijak wyjąć kotwicy głęboko zagryzionej przynęty.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #7 : 28 Czerwca 2013, 14:32:23 »

Rok temu tak wyszarpywalem Rovera z kapelonów,  że nie zdążyłem zrobić uniknąć i wbił mi się w skroń.  Ale do zadziorów nie doszedł. 

Ale i tak,  zawsze mam ze sobą kombinerki ze szczypcami.  Podświadomość robi dobrą robotę. 
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #8 : 29 Czerwca 2013, 22:24:13 »

Używać kotwic i haków bezzadziorowych i żadnych problemów  ok Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #9 : 02 Lipca 2013, 01:13:23 »

Używać kotwic i haków bezzadziorowych i żadnych problemów  ok Laughing

słusznie prawi
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #10 : 05 Lipca 2013, 23:30:31 »

Oj tak....sam zacznę chyba doginać wszystkie zadziory....bo ostatnio miałem w kieszeni blachę i jej kotwica pechowo przebiła materiał jak wstawałem.... i w pięknym stylu zacięła mnie prawie za suta Grin Wtedy nie było mi do śmiechu
Zapisane
slawito

Wiadomości: 34


« Odpowiedz #11 : 06 Lipca 2013, 21:50:26 »

Oj tak....sam zacznę chyba doginać wszystkie zadziory....bo ostatnio miałem w kieszeni blachę i jej kotwica pechowo przebiła materiał jak wstawałem.... i w pięknym stylu zacięła mnie prawie za suta Grin Wtedy nie było mi do śmiechu
piercing teraz w modzie;)
Zapisane
Fat Fish

Wiadomości: 150

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #12 : 13 Lipca 2013, 23:56:19 »

"przez te horory nię będę mógł spac"
Zapisane

pozdrawiam  Mariusz
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #13 : 14 Lipca 2013, 03:09:34 »

A co by to było, gdyby blaszysko było w kieszeni, ale w spodniach.....chyba wydmuszki Grin
Zapisane
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #14 : 14 Lipca 2013, 11:28:54 »

Bob  tu są dopiero rzeźniki  http://www.youtube.com/watch?v=8o2MB5UfewA   kombinerki są najlepsze.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!