http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 20:08:04

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  G Rod Custom - Czyli moje patyki.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: G Rod Custom - Czyli moje patyki.  (Przeczytany 8402 razy)
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« : 05 Lipca 2013, 18:33:25 »

Jak wspomnialem w przywitaniu buduje od czasu do czasu jakies kijki, o to kilka z nich  Wink

WFT Penzill 20lb do 30gr











SHOBU NAGAI blank z pelnego wegla do 3/8 Oz uzbrojony w tytanowe mikroski Fuji









BATSON XSB 822.5TC









WFT PENZILL do 5gr skrocona na 1,7m









Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #1 : 05 Lipca 2013, 18:37:21 »

To ja poproszę tego SHOBU NAGAI Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #2 : 05 Lipca 2013, 18:40:55 »

Spoko Robert, cena materialu bez Robocizny to 1600zl  Lips Sealed Ale ten  kij skladalem dla mojego przyjeciela chcial cos innego to ma  Wink
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #3 : 05 Lipca 2013, 19:31:39 »

Jeśli w cenie kija jest multik to zamawiam Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #4 : 05 Lipca 2013, 19:34:03 »

O Cenie multika ani nie pisze  Lips Sealed Undecided Ale chlopak dopiero we wrzesniu bierze slub wiec dobrobyt mu sie skonczy  Grin
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #5 : 06 Lipca 2013, 18:53:47 »

Chyba, że żona wyrozumiała i kopsnie mu jeszcze troszkę kaski na nowszy sprzęcik. Fajne wędeczki ok
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #6 : 06 Lipca 2013, 19:11:14 »

  Fajne kije.  ok

 WFT PENZILL do 5gr skrocona na 1,7m   --  z jakiej długości i czemu skracałeś. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #7 : 06 Lipca 2013, 21:52:14 »

Blank mial w seri 1.80m. Skracalem bo byl to kij na bardzo porosniete ciurki o szer. Max 3m. Na duzej rzece tez nim lapalem ale mam miejscowki gdzie klen i jaz stoi przy samym brzegu.Teraz sprawilem sobie Blank UL o dl 152cm  Cheesy
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 06 Lipca 2013, 22:26:18 »

 A powiedz czy mocno się zmieniła akcja kija po skróceniu. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #9 : 06 Lipca 2013, 23:05:56 »

Nie akcja nie ulegla zmianie. Kij ciety byl od "dupy". Ja czesto przeprowadzam takie zabiegi, skracam albo przedlurzam blanki wedle potrzeby. Niestety czasem nie da sie inaczej i jezeli blank ma spory zapas mocy to taki zabieg w niczym nie przeszkadza. Mozna tez naciagnac carbonowy rekaw zeby usztywnic dol jezeli blank pracuje na wiekszej dlugosci.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #10 : 07 Lipca 2013, 09:22:24 »

 Dzięki za wyjaśnienia.   Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #11 : 07 Lipca 2013, 14:20:58 »

@Zamki, nie ma problemu  ok Beer

Jak byscie cos jeszcze chcieli wiedziec panowie to smialo pisac  Wink

Znalazlem jeszcze takie fotki kija ktorego budowalem pod Zillion R dla mojego kumpla ( ma juz 3 kije ode mnie i planuje 4)

Blank to WFT PENZILL do 30gr aczkolwiek kij byl pod wodbki w przeciwienstwie do tej powyzej i troche kombinowalem ze SPacingiem. Wcisnalem jedna przelotke wiecej i kij wydawal sie minimalnie wolniejszy i mial cieplejsze ugiecie. Czulosc nie ucierpiala i kolega czesto siega po gumy. Wyszedl taki  Uniwersal.











Zapisane
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #12 : 05 Października 2013, 12:03:53 »

Po dlugiej przerwie kolejny projekt na starcie. Mialbyc Phenix albo MHX ale brak powagi wlasciciela ROD PRO zmusil nas do alternatywnego rozwiazania. Padlo znowu na jeden z moich ulubionych blankow czyli WFT PENZILL 10-30gr o dl 1,95m. Kij ubrany w komponenty MATAGI. Uchwyt ACS w kolorze Gloss Black, Foregrip Alu z logiem a reszta w sumie standard. Kij mialbyc pod gumy 4-5 na glowkach 17-24gr. Design prosty ale w przyciagajacy oko. Przelotki to naturalnie Sici w tytanowej ramce firmy Fuji co by blank zostal jak najbrdziej ciety. Przedwczoraj dopasowalem i przeorobilem kilka elemntow a wczoraj pokleilem calosc. Dzis poszly pierwsze omotki z nicia glowna pod docelowy mlynek. Teraz bede szlifowal stopki i zajme sie spacingiem.

zdr













Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #13 : 05 Października 2013, 12:17:40 »

No, no ponownie wyszukana stylistyka ok Zawsze doszukuję się "cech ludzkich" w naszych zabaweczkach. W tym przypadku pierwsze skojarzenie: "Czerna Wdowa" lub "Jego Eminencja" Roll Eyes ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #14 : 05 Października 2013, 15:57:08 »

Dzieki Robercie. Na kijek pojdzie MB Lariat dlatego czern i fiolet. Na Shobu z ktorej zostanie zdjety MB pojdzie Steez 103ka. Tak powinno byc git  Smiley Co do omotek mialem wolna reke jedynie fiolet byl zaplanowany z gory. Niechcialem jakis kombinacji czy wyplatanek ale sam fiolet ze srebrem bylo mi malo  Grin Naszczescie kumplowi spodobalo sie tak samo jak mi i nkc nie musze zmieniac Smiley Stopki przeszlifowane, spacing gotowy tylko motac Grin
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!