http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 23:27:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  IV Spotkanie Miłośników Multiplikatorów.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 10 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IV Spotkanie Miłośników Multiplikatorów.  (Przeczytany 35053 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 26 Sierpnia 2013, 21:00:51 »

  Koledzy nasze IV Spotkanie Miłośników Multiplikatorów przeszło do histori
 jednak te spotkanie w odróżnieniu od poprzednich zapisało się w niej dużymi literami, a raczej dużymi rybami ...

    Najważniejsi jednak są zawsze ludzie ....... i tym razem chcieliśmy w drugą rocznicę śmierci uczcić pamięć o jednym z naszych kolegów
    śmiało można rzec, że jednym z  prekursorów naszego multikowego hobby   Maćku Czarneckim dla większości z nas znanym Big_M dlatego te spotkanie
      odbyło się  pod jakże fajnym przesłaniem jakie Maciek miał w swoim podpisie na naszym forum ......

                                                                                                
    

     Każde spotkanie to ludzie i tu chciał bym serdecznie podziękować wszystkim za przybycie.
   Myślę, że w imieniu wszystkich uczestników mam prawo serdecznie podziękować :

  Naszemu koledze Gawłowi za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy, za stworzenie niezapomnianej atmosfery. !
 
     Gościom, ekipie kolegów z Salmo Piotrowi @Pepe i Marcinowi @Yokozuna za ogromną wiedzę jaką nam przekazali
     za podarki, które przywieźli, za pokaz prowadzenia przynęt na basenie po którym wielu
     z nas zaczęło prawidłowo się nimi posługiwać i za to, że przyjadą następny raz  ok Laughing

    Piotrkowi Meszyńskiemu  z Centrum Wędkarstwa w Gdańsku za pamiątki w postaci koszulek,
     szkoda tylko, że sam nie mógł nas odwiedzić.  
 
   Markowi Szymańskiemu,  redaktorowi Wędkarskiego Świata za opiekę medialną.

    Naszym gospodarzom Państwu Marii i Janowi oraz Panu Jarosławowi za przyjęcie naszej czeredy pod swój bardzo gościnny dach.  ok
    Krzyśkowi Gżybkowi za piękne blaszki, Wojtkowi @Dużemu za oprawę muzyczną i każdemu tu nie wymienionemu koledze bo
   wszyscy stworzyliście niezapomnianą atmosferę jaka nam towarzyszyła.

     Troszkę szczegółów z naszego spotkania.
 
   Spotkaliśmy się czwarty i na pewno nie ostatni raz. Tym razem grono zaszczycili wspomnieni już goście.
 Po przetarciu szlaków na wodzie w piatek, sobota była dniem porządnego wędkowania można rzec "od dechy do dechy".
 Po pokazach na basenie w ruch poszły swepery i holograficzne slidery przywiezione dla nas przez kolegów z Salmo.
Dzień należy zaliczyć do bardzo udanych bo na łodzi @Pepe i @Yoko melduje się piękna ryba o długości 117 cm.
 Jest to życiówka Marcina, którą  łowi  z ręki na sweepera.  
Dowiadujemy się też, że złowionych  ryb tego dnia było sporo chociaż rozmiarami nie imponowały
w łowności górował nowy zielonkawy holo  kolor slidera.
Nikt się jednak nie zniechęca bo przecież na łowcę największej ryby spotkania czeka kilka fajnych nagród.
Niestety sobota już niczym więcej nie zaskakuje. Wieczorem gril i rozmowy w "konferencyjnej"  ok
W niedzielę okazuje się, że ze świtem wypływa sporo załóg na poszukiwanie kolejnych dużych ryb.  
Jak się okazuje warto było, bo @Endriu również łowi swoją życiówkę a do tego o centymetr dłużdszą od ryby Marcina.
Piotr mierzy osobiscie więc mowy o pomyłce być nie może. Szczęśliwą przynętą jest pływający Jack.
Jest to niesamowita sprawa bo w historii spotkań nad Żarnowcem nie było złowionej do tej pory tak dużej ryby
a tym razem meldują się aż dwie.  ok Fishing

 Dwaj "metrowcy"  ok

 

Ryba Andrzeja


foto Piotr Piskorski

Ryba Marcina


foto Piotr Piskorski

Myślę, że Marcin jako " miejscowy" nie ma żalu do Andrzeja o odebranie zwycięstwa  Laughing
 Nagrody na ręce Andrzeja wędrują od Piotra Piskorskiego zestaw  przynęt SALMO



  od Marka Szymańskiego roczna prenumerata miesięcznika WĘDKARSKI ŚWIAT od Irka Gębskiego zestaw woblerów
  ja też swój skromny udział w nagradzaniu miałem wręczając pokrowce na multiplikatory.  Cheesy

 Atrakcji było sporo między innymi pokaz prowadzenia przynęt na niedawno oddanym do użytku dla gości basenie



Poprowadził go Piotr Piskorski pokazując nam swoje sposoby i triki co wielu z nas uświadomiło, że nie zawsze wykorzystujemy potencjał przynęt SALMO
 
Marek Szymański przyglądał się z zaciekawieniem i notował w pamięci.  Wink



 A tak wyglądało to na wodzie

 

Taaaaaakkkkaaa abyła   Laughing

 

 Ale oczywiście wypuściłem   ok  Laughing



 Nasz prezent od kolegów z Salmo  foto zapożyczyłem od Jamesty

 

 Trdycyjnie na wodzie była "zbiórka"




Na co Paweł zerkał ciekawskim okiem  

 

 A wszystko to bo On nas lubi   Laughing ok i dla nas to zorganizował. Pawełku wielkie dzięki jeszcze raz.

 

 

 
  Widać, że woda ma potencjał dlatego jest juz postanowione, że w przyszłym roku odbędzie się kolejne spotkanie w willi Orfa nad jez. Żarnowieckim
 ale o tym oczywiście wszyscy sie dowiedzą jak również o niespodzience jaką dla Was szykujemy w przyszłym roku.  Shocked

  Jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam a wątek traktujcie jako nasz pamiętnik ze spotkania dopisujac swoje wspomnienia.
  Oczywiście załączajcie zdjęcia.
  
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję, że byliscie tam z nami. !!!

  Zamieszczone zdjęcia pochodzą ze zbiorów Piotra Piskorskiego,@Darogryfa, Roberta  @BOB oraz Jamesty
« Ostatnia zmiana: 28 Września 2013, 19:19:46 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #1 : 26 Sierpnia 2013, 21:23:06 »

I po tym miłym akcencie  Fishing Fishing Fishing ok ok ok Laughing Laughing Laughing Beer Beer Beer
ZACZYNAMY ODLICZANIE DO........2014r ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer
Dzięki Zbyniu!
Dzięki Wszystkim ok
Ps"Będzie coś nowego w przyszłym roku,pracujemy już teraz nad tym Fishing Fishing Fishing ok ok ok" Wink
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #2 : 26 Sierpnia 2013, 21:30:11 »

Poranne klimaty
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #3 : 26 Sierpnia 2013, 21:34:57 »

Kto rano wstaje...
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #4 : 26 Sierpnia 2013, 21:48:43 »

Może lepiej aby pozostał jeden wątek poświęcony temu spotkaniu?
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Jamesty

Wiadomości: 77


Maków Mazowiecki


WWW
« Odpowiedz #5 : 27 Sierpnia 2013, 10:32:10 »

Największy okoń 35 cm ;]
Zapisane
Jamesty

Wiadomości: 77


Maków Mazowiecki


WWW
« Odpowiedz #6 : 27 Sierpnia 2013, 13:36:01 »

Szczupak 63 cm na Slidera 10 S kolor Specjalny (kto był to wie  Laughing)


Zapisane
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #7 : 27 Sierpnia 2013, 16:36:25 »

Pięknie ubarwiony ten esox ok
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #8 : 27 Sierpnia 2013, 18:10:35 »

Polaków rozmowy...
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #9 : 27 Sierpnia 2013, 18:11:38 »

I wieczorne Polaków rozmowy...
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #10 : 27 Sierpnia 2013, 19:24:05 »

Polaków rozmowy...
Robercik, na tej fotce widzę Gawła, Dużego, Pawła Na ryby i... Marka Sz?
Zapisane
darogryf

Wiadomości: 116


« Odpowiedz #11 : 27 Sierpnia 2013, 19:35:49 »

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie do grona kręcących inaczej. Dałem się wkręcić. Kilka patyków zmieniło miesce leżakowania. Pora zkupić do nich szpulki.
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #12 : 27 Sierpnia 2013, 19:41:08 »

Polaków rozmowy...
Robercik, na tej fotce widzę Gawła, Dużego, Pawła Na ryby i... Marka Sz?
Dobrze widzisz (na jednym i na drugim Wink)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #13 : 27 Sierpnia 2013, 19:44:02 »

a gżybek łowił okonie na tradycyjne mikro poppery...
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #14 : 27 Sierpnia 2013, 19:45:06 »

...i poppery "tonące" Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Strony: [1] 2 3 ... 10 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!