http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 07:19:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Kłusownicy!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kłusownicy!  (Przeczytany 4495 razy)
iSzymon2000
Gość
« : 27 Kwietnia 2014, 18:08:01 »

Witam!
Mieszkam w Kamionce Wielkiej.Za moim domem (100m) płynie rzeka górska wpadająca do Dunajca.Nierzadko widuje się tam kłusowników.Widziałem nie raz starego dziadka kurde z 70lat i łowił pstrągi nie dość że na spławik, nie dość że na robale (zabronione na rzekach górskich) , nie dość że miały po 10cm, nie dość że nie maił karty to na koniec aby było zabawnie zabijał je i miał cały plecak nimi wypełniony.Ze 40-60szt.Proszę go o pokazanie karty.Ani me ani be.Pytam się na co łowi.A on.A na "błyszczkę".Mówie panu po co takie małe rybki? A on że coś zaczął bękotać.I miałem na główcę jigowej imitację rybki ( czerwone kopyto ) i wmawiał mi że sam łowię na zakazane rzeczy bo myślał że to dżownica.I to nie raz mnie inny wędkarz ZWYZYWAŁ od Chamów!Że taki GÒWNIARZ JAK JA zwraca uwagę.Dzwoniłem pare razy po straż ALE... Przyjechali za puźno.
I po moich wypocinach pytanie?
Jest możliwość ZLECENIA STRAŻY patrolowania tego miejsca chociażby przez jakiś czas?
I drugie pytanie?
Jak pozbyć się wydry z rzeki?
Nie dość że zjadła mi ze stawko ponad 100szt pstrąga to z rzeki też wyjada i coraz mniej ryb.
Wydra jest pod ochroną?
Z góry dziękuje Smiley
Zapisane
azja49

Wiadomości: 67



WWW
« Odpowiedz #1 : 19 Maja 2014, 22:44:17 »

możesz sam zostać strażnikiem ... poczytaj na pzw o tym Smiley
Zapisane

Prowadzę blog o wędkarstwie na terenie Austrii. www.muszkawaustrii.pl
deejaybialy

Wiadomości: 184


NL Noord Brabant


« Odpowiedz #2 : 19 Maja 2014, 23:30:41 »

Witam!
Mieszkam w Kamionce Wielkiej.Za moim domem (100m) płynie rzeka górska wpadająca do Dunajca.Nierzadko widuje się tam kłusowników.Widziałem nie raz starego dziadka kurde z 70lat i łowił pstrągi nie dość że na spławik, nie dość że na robale (zabronione na rzekach górskich) , nie dość że miały po 10cm, nie dość że nie maił karty to na koniec aby było zabawnie zabijał je i miał cały plecak nimi wypełniony.Ze 40-60szt.Proszę go o pokazanie karty.Ani me ani be.Pytam się na co łowi.A on.A na "błyszczkę".Mówie panu po co takie małe rybki? A on że coś zaczął bękotać.I miałem na główcę jigowej imitację rybki ( czerwone kopyto ) i wmawiał mi że sam łowię na zakazane rzeczy bo myślał że to dżownica.I to nie raz mnie inny wędkarz ZWYZYWAŁ od Chamów!Że taki GÒWNIARZ JAK JA zwraca uwagę.Dzwoniłem pare razy po straż ALE... Przyjechali za puźno.
I po moich wypocinach pytanie?
Jest możliwość ZLECENIA STRAŻY patrolowania tego miejsca chociażby przez jakiś czas?
I drugie pytanie?
Jak pozbyć się wydry z rzeki?
Nie dość że zjadła mi ze stawko ponad 100szt pstrąga to z rzeki też wyjada i coraz mniej ryb.
Wydra jest pod ochroną?
Z góry dziękuje Smiley

zadzwon na policje nie moga odmowic interwencji
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #3 : 20 Maja 2014, 09:48:52 »

Na strażnika musisz mieć 20lat skończone. Dzwoń na policję, albo w necie na stronie swojego koła PZW poszukaj nr tel do komendanta grupy i on powinnien się w miarę możliwości zjawić.
Zapisane
jasiurski

Wiadomości: 31


Częstochowa


WWW
« Odpowiedz #4 : 20 Maja 2014, 16:49:04 »

Nigdy nie ryzykuj dla ryby zdrowia !!!.
Nie wdawaj się w dyskusję.
Poproś rodziców lub kogoś dorosłego by reagowali *jak popierają Twoją pasję , pomogą.
Popraw błędy ortograficzne. Smiley
Zapisane

Casting , leczy kompleksy krótkiego kija;-)
iSzymon2000
Gość
« Odpowiedz #5 : 20 Maja 2014, 19:15:28 »

Na strażnika musisz mieć 20lat skończone. Dzwoń na policję, albo w necie na stronie swojego koła PZW poszukaj nr tel do komendanta grupy i on powinnien się w miarę możliwości zjawić.
Jak w miarę możliwości on się zjawia tak w miarę możliwości kłusownicy znikają.
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!