http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
01 Maja 2024, 10:29:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  DRUŻNO 2013
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: DRUŻNO 2013  (Przeczytany 70557 razy)
polak9

Wiadomości: 62


« Odpowiedz #195 : 02 Grudnia 2013, 21:53:24 »

kolega gawel ma racje
trzeba znać wodę ale wyniki są coraz gorsze to fakt Sad
a jak ten Żarnowiec z opłatami bo bardzo nas ciekawi i zagościmy tam  w nowym sezonie w tym już brak czasu
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #196 : 02 Grudnia 2013, 22:14:14 »

kolega gawel ma racje
trzeba znać wodę ale wyniki są coraz gorsze to fakt Sad
a jak ten Żarnowiec z opłatami bo bardzo nas ciekawi i zagościmy tam  w nowym sezonie w tym już brak czasu
45pln z trolingiem dniówka
112,50pln za 3 dni z trolingiem
A zapraszam na Spotkanie w sierpniu ok
Oj będzie się działo na V jubileuszowym ok Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #197 : 02 Grudnia 2013, 22:14:24 »

szkoda prądu na pływanie tam
Powiem tak: Jesteś z Olsztyna i zapewne lepiej znasz swoje wody ode mnie. Ja znam np. j.Pluszne od 24-ech lat (więc znam tę wodę z kiedyś i teraz chyba dobrze). Na Drużnie byłem tylko dwa razy. Jaka jest różnica dla mnie w łowieni na tych jeziorach? Na Pluszne jadę pobyć nad wodą i niczego sobie nie obiecuję i niczego się nie spodziewam a każda ryba i kontakt jest miłym zaskoczeniem. Na Drużnie łowię przez cały czas oczekując brania polskiej życiówki. I nie ważne, że jeszcze takiej ryby nie miałem (choć jedna, wypasiona pani 90+ mi się zaprezentowała) Klimat i nastawienie do łowienia ...nieporównywalne ok. A zacne towarzystwo to oddzielny temat Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #198 : 02 Grudnia 2013, 22:18:06 »

szkoda prądu na pływanie tam
Powiem tak: Jesteś z Olsztyna i zapewne lepiej znasz swoje wody ode mnie. Ja znam np. j.Pluszne od 24-ech lat (więc znam tę wodę z kiedyś i teraz chyba dobrze). Na Drużnie byłem tylko dwa razy. Jaka jest różnica dla mnie w łowieni na tych jeziorach? Na Pluszne jadę pobyć nad wodą i niczego sobie nie obiecuję i niczego się nie spodziewam a każda ryba i kontakt jest miłym zaskoczeniem. Na Drużnie łowię przez cały czas oczekując brania polskiej życiówki. I nie ważne, że jeszcze takiej ryby nie miałem (choć jedna, wypasiona pani 90+ mi się zaprezentowała) Klimat i nastawienie do łowienia ...nieporównywalne ok. A zacne towarzystwo to oddzielny temat Grin
Tu jeszcze Robert powinieneś napisać że na Drużnie to nie wiadomo gdzie łowić-gdzie nie spojrzeć to hektary zielska Laughing Wink
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #199 : 02 Grudnia 2013, 22:26:13 »

Zresztą teraz to mogę wrzucić super killery Gżybka bo woda jest baaardzo wysoka ok Fishing
A parę modeli niepowtarzalnych/na razie Wink/posiadam ok Fishing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #200 : 02 Grudnia 2013, 22:29:51 »

O nie, nie zgadzam się Smiley Jak byliśmy na wodzie razem, to mówiłem Ci, że moja "przewaga " nad Tobą polega na tym, że dla mnie nowicjusza, każde miejsce na tej wodzie jest super i "pachnie ryba" A zielsko akurat mnie w niczym nie przeszkadza ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #201 : 02 Grudnia 2013, 22:40:44 »

kolego a czy były łódki wolne takie info z ciekawości ok
Kilka sztuk było wolne
Zapisane
godski

Wiadomości: 274


« Odpowiedz #202 : 03 Grudnia 2013, 12:45:43 »

Panowie, proszę dajcie znać jak tam z lodem będzie. Chiałbym się wybrać w przyszłym tygodniu na 2 dni, ale nie wiem, czy podlodówke zabrać.....
Zapisane
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #203 : 03 Grudnia 2013, 15:18:36 »

Znajomy dostał info z Drużna,że podobno przez noc zdążyło skuć część jeziora.Wieczorem jeszcze będę z nim rozmawiał,to. dowiem się,czy to była prawda.
Zapisane
rafii

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #204 : 03 Grudnia 2013, 17:55:40 »

Dzisiaj zwolniłem rezerwacje na te trzy łódki na 08.12. jeśli jest jeszcze ktoś chętny to proszę dzwonić do stanicy i powołać się na Komorowskiego. Mam nadzieję że wypłyniemy choć prognozy nie ą obiecujące. Cry
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #205 : 03 Grudnia 2013, 19:45:32 »

Znajomy dostał info z Drużna,że podobno przez noc zdążyło skuć część jeziora.Wieczorem jeszcze będę z nim rozmawiał,to. dowiem się,czy to była prawda.
Prawda ok
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #206 : 03 Grudnia 2013, 19:49:49 »

Pawle, gdybym przyjechał w sobotę i okazało by się, że jest lód to...też bym się skuł Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
kaja

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #207 : 03 Grudnia 2013, 20:20:27 »

witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum jestem tu po raz pierwszy można tu uzyskać dużo informacji trochę  mi smutno  że drużno powoli zamarza mam termin  na 7(sobota)może się uda jeszcze połowić na wodzie.Pozdrawiam kolegę Gawła,Bobiego i resztę warszawki.   
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #208 : 03 Grudnia 2013, 20:32:24 »

Jeśli nowy kolega ze Stolnicy to witam tym serdeczniej ( a jeśli nie to jeszcze serdeczniej Grin)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
kaja

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #209 : 03 Grudnia 2013, 20:57:28 »

Bobi miło się z tobą wędkowało na drużnie jesteś dobrym sternikiem a rybka była pyszna.Kaziu z Gdyni Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!