http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 11:07:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wydzielone ze 'Szczupak 2013' o endriu24
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wydzielone ze 'Szczupak 2013' o endriu24  (Przeczytany 10608 razy)
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« : 04 Listopada 2013, 12:09:26 »

Doszły mnie słuchy, że i nasz kolega @endriu nieźle połowił w ten weekend:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=169
Zapisane

cygan

Wiadomości: 131


Gdańsk


« Odpowiedz #1 : 04 Listopada 2013, 12:14:29 »

Doszły mnie słuchy, że i nasz kolega @endriu nieźle połowił w ten weekend:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=169
Kruciak 54cm nie miał czym się chwalić:-)
Zapisane

Pozdrawiam Jarek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2 : 04 Listopada 2013, 17:50:52 »

Doszły mnie słuchy, że i nasz kolega @endriu nieźle połowił w ten weekend:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=169

Przypuszczam, że łódka była komuś pożyczona. Wraz z laserowym miernikiem, którym mierzony był szczupak....
Zapisane

Pozdrawiam
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #3 : 04 Listopada 2013, 18:07:03 »

Doszły mnie słuchy, że i nasz kolega @endriu nieźle połowił w ten weekend:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=169
Bartek to źle słuchy cię doszły , na rybach był @Rycho z kumplem a nie ja , po za tym każdy ma prawo do zabrania ryby a wstawiając ten link łamiesz prawo http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl/ przeczytaj sobie na samym dole  strony masz pozwolenia?? Poza tym każdy ma prawo aby zapomnieć  wpisać śmieszną cyfrę na kawałku papieru wielkie mi halo.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2013, 18:36:58 wysłane przez endriu24 » Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #4 : 04 Listopada 2013, 18:13:31 »

... Poza tym każdy ma prawo do zapomniena wpisać śmieszną cyfre na kawałku papieru wielkie mi chalo.

Jasne, wielkie mi halo. Tylko jak się łamie przepisy, to trzeba też być świadomym kary, którą za ich łamanie trzeba będzie ponieść.
Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #5 : 04 Listopada 2013, 18:44:10 »

Andrzej, po raz kolejny kłamiesz. Ponad to, ponownie próbujesz straszyć łamaniem prawa. Wczoraj, kilku z nas zastanawiało się jaką "wersję" przyjmiesz... Cool
Ps. Rycho powiadasz... zdjęcia mówią coś innego  Shocked
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #6 : 04 Listopada 2013, 19:49:39 »

@endriu, przestań pieprzyć Angry Dobrze widać, że w tych ciuchach Geoffa to ty, poza tym mamy pewność, że to ty, więc po co znowu kłamiesz?
Dla mnie jesteś zwykłym oszustem.
Zapisane

PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #7 : 04 Listopada 2013, 21:33:59 »

 Cheesy
To się chyba nazywa: "Zrobić z siebie durnia"

Proponuję tego typu wypowiedzi @endriu24 od razu przenosić w ich należyte miejsce HUMOR


Bartek to źle słuchy cię doszły , na rybach był @Rycho z kumplem a nie ja...
Poza tym każdy ma prawo aby zapomnieć  wpisać śmieszną cyfrę na kawałku papieru wielkie mi halo.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2013, 21:35:47 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #8 : 05 Listopada 2013, 07:27:50 »

Ja się za to wypowiem w kwestii złamania prawa przez kolegę Bartka. Ponieważ nie wkleił żadnej treści ze strony http://www.spoleczna-straz-rybacka.com.pl, a jedynie wkleił link nie ma mowy o jakimkolwiek złamaniu prawa. Link do dowolnej strony internetowej możesz podać w dowolnym miejscu pod warunkiem, że zasady/przepisy/regulaminy miejsca docelowego na to pozwalają.

Co do kwestii ewentualnego pomówienia, bo taka również może być tu rozpatrywana, to oczywiście Andrzeju możesz wejść na drogę sądową. Biorąc pod uwagę, że internet jest traktowany jako środek masowego przekazu, kary są wyższe niż w bardziej tradycyjnych przypadkach. Niemniej sąd będzie musiał ustalić czy pomówienie było zgodne z prawdą, więc jeżeli faktycznie Cię tam nie było to absolutnie polecam taką drogę postępowania.

"Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom"* - jeśli się ją ma!



*)cytat za Kabaret Dudek.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2013, 07:46:18 wysłane przez Logan » Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #9 : 05 Listopada 2013, 08:12:05 »

Generalnie, to kabaret mamy na forum w trybie cyklicznym...niestety Undecided
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #10 : 05 Listopada 2013, 09:17:29 »

Generalnie, to kabaret mamy na forum w trybie cyklicznym...niestety Undecided

Tak? A jakie widzisz przyczyny?
Zapisane

endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #11 : 05 Listopada 2013, 09:36:29 »

Widzę ja to w jeden sposób .JAK MNIE ZGNOIĆ ,bo kilku osobą przeszkadzam ,i  za wszelką cenę starają się wychwycić co kolwiek aby się przyczepić .Z braku wpisu co każdemu nie raz się pewnie zdarzyło ,i zabranie jeden ryby zgodnie z prawem staracie sie ze mnie kogo zrobić ??
Zapisane
woyan

Wiadomości: 332


Gliwice


« Odpowiedz #12 : 05 Listopada 2013, 09:42:03 »

Andrzej , są tacy, którzy Cię jednak lubią, my też. Problem jest jednak nie tylko w tym, że zapomniałeś ale w tym:
"Bartek to źle słuchy cię doszły , na rybach był @Rycho z kumplem a nie ja ".
Zapisane
slawito

Wiadomości: 34


« Odpowiedz #13 : 05 Listopada 2013, 09:50:47 »

Andrzej , są tacy, którzy Cię jednak lubią, my też. Problem jest jednak nie tylko w tym, że zapomniałeś ale w tym:
"Bartek to źle słuchy cię doszły , na rybach był @Rycho z kumplem a nie ja ".
"...a jak Cię złapią za rękę to mów, że to nie Twoja ręka..."
Zapisane
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #14 : 05 Listopada 2013, 09:54:51 »

Temat był tak podtrzymany bo wcześniej była rozmowa mojego brata z Jacą który wyżej wymieniony link wstawił na swojakach o czym dowiedział sie mój brat i chciał mnie obronić bo przecież Jaca nic nie na do niego ,tylko moja osoba mu kole w oczy , ale przecież trochę dymu zawsze miłe widziane to Bartek tym razem wstawił  ten link , po co? to raczej wiadomo sprawa.  
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!