http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 02:43:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  doradźcie Koledzy najlepiej Prawnicy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: doradźcie Koledzy najlepiej Prawnicy  (Przeczytany 3594 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« : 10 Kwietnia 2007, 20:38:58 »

potrzebuje porady prawnika bardzo prosze jeśli ktoś jest prawnikiem, chodzi o dane osobowe a szczegółowo o zaginiecie tychże danych. ok widze ze brak odzewu wiec moze napisze otwarcie co i jak. Złozyłem wniosek o karte kredytowa do banku X (nie wazne jaki bo nei chce robic złej reklamy choć moze powinienem) i okazało ze ze po ok 2,5 miesiąca i po dwóch moich interwencjach ktos raczył zając sie moją sprawą i okazało sie ze ktoś zgubił mój wnoisek i nie wiadomo gdzie jest. w wniosku tym znajdowały sie wszystkie moje dane począwszy od nr pesel skończywszy na nr telefonu bo taki był wymóg. Niestety ale dane te moga posłużyć komus do zaciągniecia kredytu na moje nazwisko zakupu auta lub innych towarów na kredyt. Powiedzcie mi (najlepiej jakiś prawnik) co w tej stytuacji moge zrobić i w jaki sposób moge nastraszyc bank aby ruszuli 4 litery i postarali sie znaleśc te dane?? Jak ta sytuacja ma sie to Ustawy o ochronie danych osobowych??
« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2007, 21:33:40 wysłane przez krzysztofek » Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
perkoz
Gość
« Odpowiedz #1 : 11 Kwietnia 2007, 10:52:54 »

Co prawda nie jestem prawnikiem Grin ale moja żona często korzysta z forum na którym można się dowiedzieć wszystkiego niestety nie pamiętam adresu ale jak wklepiesz w klawiaturę "forum prawnicze" lub porady prawnicze lub coś w tym stylu to napewno coś znajdziesz Wink Na Onecie lub innym portalu też coś takiego widziałem Cool Nie poddawaj się i gnaj ten bank do sądu.Wg. mnie jest to złamanie ustawy o Ochronie danych osobowych i bardzo duże zaniedbanie z ich strony a póżniej daj sobie spokój z tym bankiem ok Beer
Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #2 : 11 Kwietnia 2007, 18:16:12 »

Witam Panowie dziekuje za odpowiedzi i Tobie Perkoz i Tobie Jaca
Cóz wczoraj wykonałem telefon to tego "wspaniałego" banku i postraszyłem ich ze narobie nieprzyjemnosci jesli ten mój wniosek sie nie znajdzie i nie uwierzycie dziś mam telefon ze juz wszystko wporzadku dokumenty są po prostu ktoś przez pomyłke włozył je do cudzej teczki  naprawde niesamowite nie uwazacie Huh normalnie szok. Co to Twojej wypowiedzi Jaca to na wniosku musiałem podać druki dokument tożsamości którym było prawo jazdy numer gdzie i przez kogo wydany wiec dwa dowody torzsamości już są. Niestety juz kilka przypadków w Polsce było gdzie jakis Urzad czy bank z niewiadomych przyczyn zagubił czyjeś dane i po pewnym czasie przychodziły tymze osoba ponaglenia do zapłaty za kredyt czy inne rzeczy wiec taki przekręt jest możliwy ja nie mówie ze to jest nagminne, ale licho nie śpi wiec wole od razu sprawe wyjaśnic. Fakt faktem doszedłem to tego samego wniosku co Wy Panowie straszny burdel maja w tym banku a tak ładnie Anna Maria Jopek śpiewa w ich reklamie, ale nie powiem co to za bank Tongue Grin ważne ze sprawa sie wyjasniła i dokumenty sie znalazły jeszcze raz dziekuje za odzew Panowie i sorki ze taki temat był poruszony na forum wędkarskim.Dla Was  Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #3 : 11 Kwietnia 2007, 18:29:27 »

Witam Panowie dziekuje za odpowiedzi i Tobie Perkoz i Tobie Jaca
Cóz wczoraj wykonałem telefon to tego "wspaniałego" banku i postraszyłem ich ze narobie nieprzyjemnosci jesli ten mój wniosek sie nie znajdzie i nie uwierzycie dziś mam telefon ze juz wszystko wporzadku dokumenty są po prostu ktoś przez pomyłke włozył je do cudzej teczki  naprawde niesamowite nie uwazacie Huh normalnie szok. Co to Twojej wypowiedzi Jaca to na wniosku musiałem podać druki dokument tożsamości którym było prawo jazdy numer gdzie i przez kogo wydany wiec dwa dowody torzsamości już są. Niestety juz kilka przypadków w Polsce było gdzie jakis Urzad czy bank z niewiadomych przyczyn zagubił czyjeś dane i po pewnym czasie przychodziły tymze osoba ponaglenia do zapłaty za kredyt czy inne rzeczy wiec taki przekręt jest możliwy ja nie mówie ze to jest nagminne, ale licho nie śpi wiec wole od razu sprawe wyjaśnic. Fakt faktem doszedłem to tego samego wniosku co Wy Panowie straszny burdel maja w tym banku a tak ładnie Anna Maria Jopek śpiewa w ich reklamie, ale nie powiem co to za bank Tongue Grin ważne ze sprawa sie wyjasniła i dokumenty sie znalazły jeszcze raz dziekuje za odzew Panowie i sorki ze taki temat był poruszony na forum wędkarskim.Dla Was  Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Jopek ..., powiadasz? a ja tak chciałem dostać tą płyte którą tam obiecują Angry
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Jarek
Gość
« Odpowiedz #4 : 11 Kwietnia 2007, 18:57:48 »

Krzysztofek, po co te "sorki", po pierwsze jesteś jednym z nas, więc do kogo masz się zwracać o radę. Po drugie, po to mamy ten dział, żeby można było tutaj pisać o wszystkim, z wyjątkiem ryb łapanych na kołowrotek z ruchomą szpulą "umieszczoną nad wędką".
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 11 Kwietnia 2007, 19:46:29 »

Dobrze,że się znalałż wniosek ok bo kto wie co by się mogło wydarzyć jak taki burdelniasty bank.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #6 : 11 Kwietnia 2007, 20:37:17 »

Tylko co tam Jopek Maria robi , w tym banku Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!