http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 12:55:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Łapy opadają
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Łapy opadają  (Przeczytany 15241 razy)
kuklej

Wiadomości: 7



« Odpowiedz #15 : 24 Czerwca 2014, 14:55:02 »

O takich akcjach władze PZW powinny informować dużo wcześniej na swojej stronie internetowej oraz informować lokalne Koła wędkarskie, widzimy tylko wyjęte ryby z wody a nie wiemy co się stało z resztą - czy trafiły z powrotem do Lipówki czy gdzie indziej. Dopóki PZW tego nie zmieni to ich odłowy będą traktowane jako grabież. Powinni pokazać jak wpuszczają nadmiar złowionych ryb do wody.. Jak nie zmieni się mentalność władz PZW to prędzej czy później pójdą z torbami bo nikt nie będzie chciał kupować składek.
Zapisane

złów i wypuść Smiley
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #16 : 24 Czerwca 2014, 20:58:19 »

O takich akcjach władze PZW powinny informować dużo wcześniej na swojej stronie internetowej oraz informować lokalne Koła wędkarskie, widzimy tylko wyjęte ryby z wody a nie wiemy co się stało z resztą - czy trafiły z powrotem do Lipówki czy gdzie indziej. Dopóki PZW tego nie zmieni to ich odłowy będą traktowane jako grabież. Powinni pokazać jak wpuszczają nadmiar złowionych ryb do wody.. Jak nie zmieni się mentalność władz PZW to prędzej czy później pójdą z torbami bo nikt nie będzie chciał kupować składek.

Mnie również irytuje postępowanie złodziejskiego PZW. Kolejne państwo w państwie, któremu nawet wejście nowego pokolenia nie pomoże.
Zapisane

Catch & Reklamówka
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #17 : 24 Czerwca 2014, 21:41:18 »

Niestety PZW ma więcej takich akcji.
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #18 : 24 Czerwca 2014, 22:00:03 »

Zarząd koła we Wrześni wiedział i to dobrze.....celowo ukrywał ten fakt, żeby się komitet społeczny nie zdążył uformować, bo  wtedy każdy kilogram byłby rozliczony co do grama.

Po zarybieniach na Lipowce i Glinkach prawdziwi i rdzenni wędkarze z głębokiego PRL'u siedzieli nad wodą po kilkanaście godzin, a ich żony z wiaderkami latały od domu nad glinki, jeszcze raz do domu i nad glinki i tak bez końca....bo przecież po zarybieniach dzienny limit można było wytrzaskać w 30min, a jak brały to grzechem było nie połowić i nie zabrać na święta.....pewnie słoiki cały rok zbierali na okazje zarybienia tego małego bajorka....słyszałem niedawno jak jeden chwalił się, że osobiście 17sztuk wtedy złowił Shocked
Zapisane
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #19 : 24 Czerwca 2014, 22:45:17 »

Przeżywacie to kilka kilogramów ryb, przynajmniej się nie zmarnowały?. Zobaczcie na You Tube Przyducha jeziora Słupeckiego z 2010r. Dodam, że nikt nie poniósł żadnych sankcji prawnych bo to nie jest jezioro tylko zbiornik retencyjny.
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #20 : 24 Czerwca 2014, 22:59:27 »

Przeżywacie to kilka kilogramów ryb, przynajmniej się nie zmarnowały?. Zobaczcie na You Tube Przyducha jeziora Słupeckiego z 2010r. Dodam, że nikt nie poniósł żadnych sankcji prawnych bo to nie jest jezioro tylko zbiornik retencyjny.
Ja, Kolego, będę przeżywał KAŻDĄ rybkę, nawet tą najmniejszą. Wielu ma gęby pełne frazesów a śmieci nawet nie chce sie takiemu segregować...Albo serio  albo wcale !
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Rogalson

Wiadomości: 100


Warszawa


« Odpowiedz #21 : 25 Czerwca 2014, 02:34:37 »

Przeżywacie to kilka kilogramów ryb, przynajmniej się nie zmarnowały?. Zobaczcie na You Tube Przyducha jeziora Słupeckiego z 2010r. Dodam, że nikt nie poniósł żadnych sankcji prawnych bo to nie jest jezioro tylko zbiornik retencyjny.

Tu bardziej chodzi o gnijący i śmierdzący PZW :/ Bo z wędkarstwem to oni mają już niewiele wspólnego... Wali od nich totalną komuną
Zapisane

Catch & Reklamówka
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #22 : 25 Czerwca 2014, 10:46:47 »

Powiem krótko,większość ogranicza się do płacenia składek a na zebrania gdzie są wybierane władze koła pojawia się 10% wędkarzy a 90% potrafi tylko narzekać.
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #23 : 25 Czerwca 2014, 11:21:12 »

Powiem krótko,większość ogranicza się do płacenia składek a na zebrania gdzie są wybierane władze koła pojawia się 10% wędkarzy a 90% potrafi tylko narzekać.
ok w tym jesteśmy dobrzy,  oczywiscie w narzekaniu.  Samo, nie zmieni się.  
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2014, 11:54:20 wysłane przez jaca » Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #24 : 25 Czerwca 2014, 11:40:16 »

Weźmy się i zróbcie...

Ja długo byłem niezrzeszony. Przeprowadzka sprawiła, że musiałem się zapisać. W moim obecnym okręgu nie ma składek rocznych dla niezrzeszonych, a na 30 pln za dniówkę niestety mnie nie stać.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #25 : 25 Czerwca 2014, 12:37:54 »

Dzięki koledzy za poparcie ok,widzę że też wiecie od czego muchy zdychają Laughing Fishing Beer
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #26 : 25 Czerwca 2014, 12:58:39 »

Na zebrania to max 1% chodzi
Zapisane
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #27 : 25 Czerwca 2014, 14:26:46 »

No i  odpowiedziałeś Sobie na nurtujące cię pytania. Dlatego o wszystkim dowiadujesz się pocztą pantoflową Beer
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #28 : 25 Czerwca 2014, 14:55:34 »

Sobie nie odpowiedziałem, bo byłem....
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #29 : 25 Czerwca 2014, 15:30:20 »

A ty kolego sokół to jakiejś awantury szukasz? Tak jak mnie kiedyś pouczono tak i ja Tobie tę mądrość przekazuję. To forum jest o wędkowaniu a nie o PZW.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!