http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 22:51:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Przeróbka spina pod cast
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Przeróbka spina pod cast  (Przeczytany 3397 razy)
Hammer30

Wiadomości: 64


Myszków


« : 23 Listopada 2013, 13:51:30 »

Mam fajna wedeczke do przeróbki to Berkley Phazer 2.70m.Lures up to 40g. Jakas stara seria mial jeszcze stalowe przelotki. Zaczołem juz go skurowac specialnie tez nie zaznaczylem gdzie byly stare przelotki bo chce sie nauczyc wyznaczac kregoslup blanku i tu pojawia sie problem te przeskoki mam tak jak by po dwoch przeciwnych stronach blanku i teraz nie wiem ktora strona jest miekka a ktora twarda jakos nie czuje róznicy w sile.druga sprawa czy ktos pomoze mi dobrac przelotki ich rozmiar. Rozstaw juz sobie jakos dobiore
Zapisane

jak ja wam zazdroszcze mazurskich jezior
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #1 : 23 Listopada 2013, 14:36:41 »

Zwróć jeszcze uwagę, w stronę którego kręgosłupa ucieka blank i ustaw tak by 'szedł do góry'. A jeśli w żadną nie ucieka to obojętne po którym kręgosłupie.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
apioo

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : 24 Listopada 2013, 10:14:31 »

Kamil jakie ma znaczenie czy ucieka do góry czy do dołu? Przezbrajam teraz kijek który pierwotnie był uzbrojony po twardej stronie i "uciekał" do góry, teraz chcę dać przelotki po miękkiej stronie i będzie uciekał do dołu....czy pociąga to za sobą jakieś konsekwencje?
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2013, 10:17:50 wysłane przez apioo » Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3 : 24 Listopada 2013, 10:23:21 »

To była odpowiedź odnośnie tego, jak znaleźć lepszy kręgosłup. Jeśli jesteś świadomym rodbuilderem to sam decydujesz, w którą stronę ma być ustawiony blank, zależnie od tego, co chcesz osiągnąć.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
apioo

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 : 24 Listopada 2013, 13:33:29 »

Dzięki za odpowiedź Smiley
Zapisane
Hammer30

Wiadomości: 64


Myszków


« Odpowiedz #5 : 24 Listopada 2013, 14:56:24 »

tak kumam o co chodzi chyba znalazlem miekka strone czyli zbroje po przeciwnej stronie a jak dobrac przelotki ich rozmiar 3 pierwsze 2stopkowe dalej 1stopkowe.Docelowo 10 przelotek + szczyt ktos cos podpowie jak dobrac rozmiarowke
Zapisane

jak ja wam zazdroszcze mazurskich jezior
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #6 : 24 Listopada 2013, 15:27:35 »

http://www.mudhole.com/site/instructions/guidespacing.html i generalnie jak wpiszesz w google 'guide spacing' to dostaniesz od groma propozycji.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!