http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 22:07:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Chcę zacząć robić slidery
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Chcę zacząć robić slidery  (Przeczytany 15984 razy)
spoon 57

Wiadomości: 125


warszawa


« Odpowiedz #15 : 28 Listopada 2013, 16:59:10 »

Wiesz co Kolego.
Wyglądają "odjazdowo", ale jak znam życie to taki domowy tuning może okazać się przysłowiowym"czarnym koniem" przyszłorocznego sezonu. I jeszcze jedno: będę kibicował Tobie i twoim sliderkom. Do przodu Kolego..
Dawaj kolejne fotki kolejnych sliderków.

Pozdrawiam
Alek
Zapisane
MrTortex

Wiadomości: 32

Zyrardów


« Odpowiedz #16 : 28 Listopada 2013, 18:56:56 »

to dopiero moje początki, ale jak się już wkręce to będą ładniejsze z czasem postaram się wrzucać filmiki jak pracują:D
Te to zrobiłem bez wzorków tak na spróbowanie, i to jest mega wciągające:D Jestem ciekaw jakie będą na nie wyniki, ale to już na następny sezon bo trzeba wykończyć, a to wymaga troszkę czasu, ale będę się starać robić jakieś wymyśle kształty bo ta jak kolega  spoon 57 wspomniał mogą okazać się czarnym koniem.
A czym Panowie pokrywacie swoje dzieła żeby uchronić w jakimś stopniu prze zębaczami? I gdzie można taki specyfik dostać? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdr. Dawid
Zapisane

Pod wędą ryby będą a na wędzie gów.. będzie ^_^
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #17 : 28 Listopada 2013, 18:59:21 »

Envirotex Lite z ebay'a. Nasze lakiery to raczej porażka. Chyba, że dasz jakieś mocne drewno. Niemniej przynęta pogryziona zacznie pić wodę i z czasem będzie do wyrzucenia.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
MrTortex

Wiadomości: 32

Zyrardów


« Odpowiedz #18 : 29 Listopada 2013, 16:56:59 »

Może się i u nas jakiś dobry lakier znajdzie, ale to wymaga troszkę czasu na przelecenie internetu i sklepów.
A jak robicie jerki to zaokrąglacie mocno krawędzie czy tylko tak żeby było lekko okrągłe? I czy boki macie całkowicie płaskie, i jak tak to czy zmienia się praca czy nadal jest jak w jerkach?
« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2013, 16:58:59 wysłane przez MrTortex » Zapisane

Pod wędą ryby będą a na wędzie gów.. będzie ^_^
maxtip

Wiadomości: 99


« Odpowiedz #19 : 29 Listopada 2013, 18:47:14 »

A jak robicie jerki to zaokrąglacie mocno krawędzie czy tylko tak żeby było lekko okrągłe? I czy boki macie całkowicie płaskie, i jak tak to czy zmienia się praca czy nadal jest jak w jerkach?

Spro Rapper posiada kanty i płaskie boki, więc to raczej nie przeszkadza. Zrób "tak i tak", a ryby niech same wybiorą  Smiley...
Zapisane
MrTortex

Wiadomości: 32

Zyrardów


« Odpowiedz #20 : 02 Grudnia 2013, 20:05:16 »


Następne 3 modele które chodzą jak slidery:D
a dlaczego na YT tak długo filmy mi się wprzucają?
Zapisane

Pod wędą ryby będą a na wędzie gów.. będzie ^_^
wobler130

Wiadomości: 74


Przysietnica

only fishing...


« Odpowiedz #21 : 08 Grudnia 2013, 16:53:02 »

Do takich jerków jak i woblerów polecam stelaż a nie oczka.Dobrze je zabezpiecz przed wodą. Slider to dobra przynęta ale z świetnego jerka można dużo więcej sztuczek uzyskać i bedzie on lepszy niż slider tylko chodzący odjazdami na boki.Powodzenia. Grin
Zapisane
MrTortex

Wiadomości: 32

Zyrardów


« Odpowiedz #22 : 13 Grudnia 2013, 19:02:50 »

troszkę już sztuk porobiłem teraz zakupie farby lakier i drucik:D
jakie polecacie
-Farbki
-Lakiery Poliuratenowe
-Druty oprócz Dentala drogi:/
I w jakich sklepach będę wstanie to nabyć dzięki za odpowiedz:D

Pzdr Dawid
Zapisane

Pod wędą ryby będą a na wędzie gów.. będzie ^_^
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #23 : 13 Grudnia 2013, 19:39:43 »

gdzie nabyć - nie mam pojęcia, ale zgłaszam sie na ochotnika jako tester  Cool Grin
Zapisane

Tomek
bartekzabrze

Wiadomości: 195


Zabrze


« Odpowiedz #24 : 13 Grudnia 2013, 19:48:21 »

Malujesz czym Ci wygodniej Smiley jedni wolą malować farbkami i akrylami jedni spreye a inni aerograf Smiley to zależy od Ciebie i Twojej inwencji twórczej Smiley
Lakier Dumulux dostaniesz w castoramie i innych marketach budowlanych Smiley Drut jeżeli wkręcasz oczka to na upartego możesz użyć spinaczy do kartek  Laughing No a farbki w sklepie z artykułami szkolnymi jakieś akrylki dostaniesz na pewno Smiley
Zapisane
xxxlysy

Wiadomości: 147


tarnow


« Odpowiedz #25 : 13 Grudnia 2013, 21:10:29 »

Co do drutu odwiedź sklep z artykułami dla spawaczy. Na pewno coś tam dla siebie wybierzesz  Wink
Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #26 : 13 Grudnia 2013, 21:51:50 »

albo tutaj
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=drut+woblery&search_scope=

co do lakieru domalux jest słaby poszukaj lakieru 3V3 do jachtów
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
bartekzabrze

Wiadomości: 195


Zabrze


« Odpowiedz #27 : 13 Grudnia 2013, 22:28:28 »

Nad tym 3v3 się zastanawiałem  Roll Eyes @mottle masz porównanie między nim a dumuluxem clasic albo jachtowym?  Wink
Zapisane
wobler130

Wiadomości: 74


Przysietnica

only fishing...


« Odpowiedz #28 : 15 Grudnia 2013, 20:03:46 »

Jachtowy jest bardziej miękki , lepszy jest classic , można mniej warstw nałożyć i bedzie dobrze. Po co obciążać woblera za bardzo lakierem.
Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #29 : 16 Grudnia 2013, 20:13:55 »

Nad tym 3v3 się zastanawiałem  Roll Eyes @mottle masz porównanie między nim a dumuluxem clasic albo jachtowym?  Wink

Niestety nie pamiętam jakiego domaluxa używałem ale po użyciu 3V3 zmieniłem lakier.
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!