http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 02:46:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wędka pod lód ???
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wędka pod lód ???  (Przeczytany 2676 razy)
misiek

Wiadomości: 5


« : 19 Lutego 2014, 22:27:45 »

Witam
Fakt faktem po sezonie można by powiedzieć ale chciałem się już przygotować na następny sezon zimowy.
Chodzi mi po głowie zbudowanie swojej wędki lub kilku pod multika na łowienie spod lodu i tu mam do kolegów kilka pytań z tym związanych.Od razu nadmienię że nie jestem zbytnio ogarnięty w tych sprawach budowy  wędek ale lubię majsterkować dla zabicia czasu.
1-jaką kupić szczytówkę do budowy chodzi mi o to czy taka od spinu czy od federka (goła)
2-jakie wielkości użyć przelotek i ile na danej długości np na 30 , 45, 50 i 60 centymetrowej szczytówce
3-czy mogę przezbroić gotową jóż szczytówkę odwracając o 180 stopni przelotki czy lepiej robić to na gołej
Za wszelki porady i wskazówki od budowniczych takich wędeczek bardzo dziękuję  Beer
Mam kupną z kołowrotkiem i byłem łowić tylko raz ale stwierdziłem że jednak lepsza taka na multika a z resztą nie ma to jak uciecha złapania rybki na sprzęcie który się samemu zrobiło  Grin
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2014, 23:13:17 wysłane przez Yotaar » Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #1 : 20 Lutego 2014, 07:02:52 »

Może TEN wątek ci cokolwiek pomoże.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!