http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 20:33:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Godmorgon
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Godmorgon  (Przeczytany 3475 razy)
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« : 15 Lipca 2014, 18:54:59 »

   Czas jakiś temu odwiedziłem wraz z Małżonką sklep znanej firmy IKEA. Po przejściu całego owego labiryntu trafiliśmy w końcu do działu przecen. Wisiała tam sobie szafeczka o wdzięcznej nazwie  Godmorgon http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00147525/ oryginalnie w cenie 299 przeceniona na 99 PLN-ów. Popatrz  - odzywa się moja Lepsza Połowa - mógłbyś sobie powieść w niej wszystkie swoje woblery i na drzwiczkach też ...Początkowo niezbyt entuzjastycznie nastawiony byłem do pomysłu. W domu jednak dokonałem pomiarów miejsca gdzie miała by wisieć i ..stało się. Wymiary to 96 wysokości, 60 szerokości i 14 głębokości. Mieści się w niej ok 135 woblerów. A starałem się uwiesić tylko największe. Tylna ścianka jest nieco cienka by wkręcać haki. Ale pomiędzy rantem szafki z tyłu a tylna płytą jest ok 1cm miejsca normalnie w okolicach zawiesi wypełniony dwoma plastikowymi krążkami dystansowymi. Nabyłem więc najtańsza płytę,  którą na wymiar docieli mi w Castoramie zgrabnie. Najpierw przykręciłem płytę Potem na to szafkę. Rezultat na zdjęciach...Jak widać  nie bawiłem się w szczegółowe rozmieszczanie haczyków i nieco nieoszczędnie gospodarowałem miejscem. Do tej pory trzymałem wszystko w pudłach do jerków Flambeau lub szufladach tejże firmy do znanej wszystkim  bordowej skrzynki. Teraz znacznie lepiej bardziej przejrzyście i wygodniej. Polecam.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2014, 19:14:57 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #1 : 15 Lipca 2014, 18:56:25 »

.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #2 : 15 Lipca 2014, 19:35:44 »

Fajny patent. Zmajstruje sobie taką, ale bardziej pod wymiar i styl mebli. Haczyki sam robiłeś czy kupne??
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #3 : 15 Lipca 2014, 20:01:42 »

Fajny patent. Zmajstruje sobie taką, ale bardziej pod wymiar i styl mebli. Haczyki sam robiłeś czy kupne??
Haczyki z Castoramy = 21 gr szt
Zapisane

coincidentia oppositorum...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #4 : 15 Lipca 2014, 20:26:09 »

Świetny pomysł, godny podpatrzenia  ok ok Jadę o Ikea  Cool Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
rd1_68

Wiadomości: 263


« Odpowiedz #5 : 16 Lipca 2014, 11:23:26 »

Bardzo dobry patent a ja mam szafę do wykorzystania .Wiszące duże woblery i jerki są bardzo przejrzyste.
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!