http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 18:51:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Daiwa Powermesh Baitcast
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Daiwa Powermesh Baitcast  (Przeczytany 5781 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« : 29 Lipca 2014, 13:59:27 »

Czy ktoś z Was łowił tymi wędkami? Oglądałem "na sucho" i prezentowały się całkiem nieźle. Cena niezła bo w granicach 450zł.
Czy ktoś wie, jak się zachowuje nad wodą? Do czego można porównać użytkowo?
Zapisane

RBT

Wiadomości: 82


« Odpowiedz #1 : 02 Sierpnia 2014, 22:21:26 »

Mam dwie do 15 i 30 g, ale z lat 90-tych. Zgodnie z nazwą blank opleciony jest misterną siatką. Na nowych tego nie widzę!??? Czy źle patrzyłem?
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #2 : 03 Sierpnia 2014, 11:03:23 »

Czyżby w Poznaniu mozna je bylo oblukać ?
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
kardi

Wiadomości: 138


Poznań


« Odpowiedz #3 : 03 Sierpnia 2014, 14:15:48 »

Chętnie bym także obejrzał,te stare spinningi były fajne,faktycznie pokryte siatką.Są w sklepie czy u kogoś?
kardi
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #4 : 03 Sierpnia 2014, 18:33:15 »

Były dwa modele castingowe na Obornickiej -macałem jakiś czas temu i robiły dobre wrażenie- ale zostały tylko spiny.
Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #5 : 04 Sierpnia 2014, 15:00:30 »

Chętnie bym także obejrzał,te stare spinningi były fajne,faktycznie pokryte siatką.Są w sklepie czy u kogoś?
kardi


Ni wiem jak dokładnie jest z dodstkową siatką/oplotem ale coś jest na dolnej części wędki aż do pierwszej przelotki.

Zapisane

Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #6 : 04 Sierpnia 2014, 17:50:58 »

Nawet ładnie to to wygląda w całości.
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #7 : 04 Sierpnia 2014, 18:37:46 »

Prawie jak Steez albo Zillion Wink

Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #8 : 04 Sierpnia 2014, 18:45:48 »

Zillion, wypisz wymaluj. Chyba macałem te kije w CW w wawie ale ni cholery nie jestem w stanie ich opisać choć wiem , że były fajne Huh
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #9 : 04 Sierpnia 2014, 19:18:26 »

Zrobiony ładnie. Małe Alconity w srebrnych ramkach, bardzo wygodny i niski uchwyty, leży lepiej niż Fuji. Pianka twarda i dobrej jakości. Akcja fast ale nie wybitnie szczytowa. Kij nie jest przesztywniony. Masa odczuwalna w ręce średnia, elitka st.croix czy elitetech fenwicka lżejsze. Nie rzucałem jeszcze ale na dniach dam znać, 20g prawdę powie Smiley
Zapisane

Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #10 : 04 Sierpnia 2014, 20:04:06 »

Zatem, czekamy, Przemo Grin
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #11 : 06 Sierpnia 2014, 08:48:16 »

Udało się wczoraj chwilę porzucać, ale od początku. Kij wydaje się świetny, kiedy weźmie się go do ręki w sklepie. Zrobiony estetycznie, bez wodotrysków i kolorowych naklejek. Dobra pianka, świetny, wygodny i bardzo niski uchwyt, nie za duże przelotki Fuji Alconite w srebrnych ramkach - niedrogie ale niezłej jakości. Kiedy w domu chwyci się go w rękę porównując z kijami z górnej półki, czar pryska. Cięższy, nie tak szybki, nie tak wyważony. Ale czy dobrym pomysłem jest porównywanie kija za 450zł z takimi za 1500zł? To jak porównywać Golfa z Porshe Carrera GT...
Pora iść nad wodę. Płytko, więc w pudełku gumy na główkach 5 i 7g, jakiś kogucik 20g - bardziej do prostowania linki. Kij do 28g więc chyba trochę za lekko, ale i to trzeba sprawdzić. Zamontowane Presso, bo a nim jest cienka plecionka.  Assasin na główce 7g ładuje ładnie kij i co ciekawe, rzuca bardzo daleko. Lekkie zdziwienie bo na sucho kij nie wykazywał jakiegoś wielkiego dynamicznego kopnięcia. Można powiedzieć, że odległości take same jakie osiągałem topowymi kijami. Zachowuje się dość dziwnie, nie włożyłem jakiejś wielkiej siły w załadowanie go a wystrzelił przynętę jak bym to zrobił. Po założeniu 20g koguta jest podobnie, ładuje się znowu jakby sam, niewiele głębiej i wyrzuca na dobrą odległość. Guma na 5g główce - znowu to samo, ładuje się bardzo podobnie, co jest dość dziwne. Ma taką specyficzną miękkość połączoną z dynamiką, którą czuć dopiero nad wodą. Dno czuć dobrze, stuknięcie sandacza również, nawet jednego malucha udało się wyjąć. To pierwsze spostrzeżenia, nie wiem jeszcze czy się zaprzyjaźnimy, ale na pewno chcemy się bliżej poznać  Smiley
Zapisane

sucks_one

Wiadomości: 293


Konstancin-Jeziorna

Kurek Fishing Team


« Odpowiedz #12 : 10 Września 2014, 07:44:37 »

Sprawdzałes kijek na górnym cw?
Ciekaw jestem jak znosi wartości w kole 30g czyli 3-4' +25g główka ?

Tomek
Zapisane

Pozdrowienia!
Tomek
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #13 : 10 Września 2014, 07:52:02 »

Nie miałem takich główek, u mnie wszędzie płytko. Rzucałem kogutem 28g i daje radę.
Zapisane

Patryk1125

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #14 : 05 Czerwca 2015, 11:25:09 »

Trochę odgrzebie temat,
Może posiada ktoś model do 35g?
Interesuje mnie w jakim CW. optymalnie pracuje. Szukam czegoś pod gumy na początek przygody z castem Smiley
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!