http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
24 Kwietnia 2024, 01:38:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wędka z pracowni
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wędka z pracowni  (Przeczytany 19483 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« : 04 Stycznia 2015, 23:39:23 »

Witam
Zachciało mi się wędek z pracowni .Wybrałem blanki Xzoga G-60 .Puściłem info po znajomych i zaczęło się .BRC ,Dąbek wg. znajomych do d...py Matusiak z Kielc robi ładne wędki ale coś nie halo czytając komentarze ne JB.pl .Z dobrych opinii został Jacek Kawalec i Wojtek Grochola .Mam mętlik w głowie może ktoś coś albo kogoś poleci  Smiley
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #1 : 04 Stycznia 2015, 23:45:30 »

Mekamil
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #2 : 04 Stycznia 2015, 23:46:46 »

Oczywista sprawa o której zapomniałem  Grin
Pozdrawiam
Tomek
Mekamil
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Manniek66

Wiadomości: 43


« Odpowiedz #3 : 05 Stycznia 2015, 00:43:10 »

Zajebiste kijki robi kolega @Dąbek z jerkbait.pl Smiley Polecam serdecznie  ok
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4 : 05 Stycznia 2015, 00:53:22 »

Ja to już w tym dawno nie robię w tym zawodzie. Jedynie dla własnej zabawy. Fakt, jak mam dobry humor to czasami daję się namówić i kolegom robię Wink

Przyznaję, że nie znam dobrze wszystkich twórców wędek, a raczej ich wyrobów, ale moim osobistym, nieobiektywnym zdaniem najbardziej dopracowane wędki pochodzą z Gdańska, od Łukasza z rodmas i od Buriego
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #5 : 05 Stycznia 2015, 10:17:53 »

Witam
Zachciało mi się wędek z pracowni .Wybrałem blanki Xzoga G-60 .Puściłem info po znajomych i zaczęło się .BRC ,Dąbek wg. znajomych do d...py Matusiak z Kielc robi ładne wędki ale coś nie halo czytając komentarze ne JB.pl .Z dobrych opinii został Jacek Kawalec i Wojtek Grochola .Mam mętlik w głowie może ktoś coś albo kogoś poleci  Smiley

Tomku , zaliczam się do Twoich znajomych więc w temacie pracowni @dąbek tak na wszelki wypadek ... uważam , że z tej pracowni wychodzą super kije,rzetelnie wykonane a co do kontaktu z ich wykonawcą (Rafałem) to tylko życzyć sobie aby inni byli tak chętni do dialogu z zamawiającym.
(więc zacytowana przez Ciebie opinia była zdecydowanie nie moja)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #6 : 05 Stycznia 2015, 12:45:56 »

Nie wiem jak teraz, ale "@saks" Waldek Sawal też ciekawie robił Smiley Smiley O kawalcu to słyszałem że z każdego blanku kluchę robi ale to było kiedyś jak teraz to nie wiem.
« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2015, 12:51:15 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #7 : 05 Stycznia 2015, 13:15:54 »

Robert zacytowanych opinii nie wydał żaden z kolegów z naszego portalu .

Witam
Zachciało mi się wędek z pracowni .Wybrałem blanki Xzoga G-60 .Puściłem info po znajomych i zaczęło się .BRC ,Dąbek wg. znajomych do d...py Matusiak z Kielc robi ładne wędki ale coś nie halo czytając komentarze ne JB.pl .Z dobrych opinii został Jacek Kawalec i Wojtek Grochola .Mam mętlik w głowie może ktoś coś albo kogoś poleci  Smiley

Tomku , zaliczam się do Twoich znajomych więc w temacie pracowni @dąbek tak na wszelki wypadek ... uważam , że z tej pracowni wychodzą super kije,rzetelnie wykonane a co do kontaktu z ich wykonawcą (Rafałem) to tylko życzyć sobie aby inni byli tak chętni do dialogu z zamawiającym.
(więc zacytowana przez Ciebie opinia była zdecydowanie nie moja)
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #8 : 05 Stycznia 2015, 13:24:00 »

Przypominam sobie, że oglądałeś przy okazji naszych spotkań, moje wędki z pracowni Rafała i Twoja opinia i ocena była zdecydowanie więcej niż pozytywna.
Więc czegoś tu nie rozumiem Huh Jest jakiś powód wystawiania komuś "bezinteresownie" takiej laurki? Wiem nie tylko ja, że lubisz walić swoje opinię bez owijania w bawełnę ale w tym przypadku uważam to za, delikatnie mówiąc, nieeleganckie  Undecided
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
MisterTwister

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #9 : 05 Stycznia 2015, 13:32:46 »

Też nie wiem o co biega z tymi opiniami.
Może chodziło tylko o Matusiaka?
Mam wędki i od Dąbka i z BRC i od Kawalca. Złego słowa powiedzieć nie mogę.
Najkrócej czekałem w BRC, potem Dąbek, a najdłużej u Kawalca.
Jakość wykonania najwyższa u Kawalca. Cena jednak nie adekwatna. Podobny poziom reprezentuje BRC i Dąbek. To też zależy od tego czy wędka ma być do oglądania czy do łowienia. Jak do oglądania to Kawalec. Z tego co wiem to Dąbek nie ma pracowni tylko robi że tak określę "na lewo". Grin
Będę zamawiał też wędkę z FISHINGART, jak dojdzie do realizacji nie omieszkam się pochwalić.
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #10 : 05 Stycznia 2015, 13:44:38 »

Robert jeżeli kogoś uraziłem moim tekstem to przepraszam,to nie było moim celem .Wędki Rafała widziałem u Ciebie i naprawdę mi się podobały.Generalnie to będą moje pierwsze wędki z pracowni które osobiście będę zamawiał i zależy mi na extra wykonaniu.Opinie które przedstawiłem są opiniami moich kolegów od stałej szpuli i nie pochodzą od nikogo z naszego portalu .Celem mojego posta była weryfikacja ich opinii co też się stało  Smiley
Pozdrawiam
Tomek

Przypominam sobie, że oglądałeś przy okazji naszych spotkań, moje wędki z pracowni Rafała i Twoja opinia i ocena była zdecydowanie więcej niż pozytywna.
Więc czegoś tu nie rozumiem Huh Jest jakiś powód wystawiania komuś "bezinteresownie" takiej laurki? Wiem nie tylko ja, że lubisz walić swoje opinię bez owijania w bawełnę ale w tym przypadku uważam to za, delikatnie mówiąc, nieeleganckie  Undecided
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
MisterTwister

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #11 : 05 Stycznia 2015, 13:48:37 »

Ja niestety muszę potwierdzić problemy z Pacownią Matusiak. Po 3 miesiącach zwodzenia zrezygnowałem z usług.
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #12 : 05 Stycznia 2015, 13:55:45 »

Co do brc to koledzy z sumowejpasji chwalili, zwłaszcza że dostęp do xzog jest Wink Wink Smiley ale za wykonanie też. Tomek jak chcesz to polecę Lońka, kolegę który mi robił "Sołtysowego Bacika" naprawdę ma pojęcie i wie od czego muchy zdychają. Ale bardzo prawdopodobne że będziesz czekał w dość długiej kolejce.
Zapisane

rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #13 : 05 Stycznia 2015, 14:02:23 »

Panowie dziękuję za wszystkie opinie i kontakty  ok Wykonawcą wędek będzie Dąbek111 .
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
MisterTwister

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #14 : 05 Stycznia 2015, 14:14:48 »

To tak z ciekawości zapytam. Po co jedziecie do BRC? zauważyłem w innym wątku i sie zastanawiam czy się podłączyć.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!