http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 09:49:34

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wędka z pracowni
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wędka z pracowni  (Przeczytany 19480 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #15 : 05 Stycznia 2015, 14:22:25 »

Zmiana planów .Miałem zamawiać wędki w BRC i chciałem osobiście uzgodnić szczegóły montażu .Jako że wędki będzie robił Dąbek to zapraszam w najbliższą sobotę do Nowego Dworu Gdańskiego  Smiley
To tak z ciekawości zapytam. Po co jedziecie do BRC? zauważyłem w innym wątku i sie zastanawiam czy się podłączyć.
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
MisterTwister

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #16 : 05 Stycznia 2015, 14:36:47 »

Jakie blanki kolega wybrał?
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #17 : 05 Stycznia 2015, 14:38:54 »

Na blanku Taka-G60. Jedna do 8 druga do 3 kg .Chociaż nie wiem czy 3kg nie zamienić na 6 kg. Smiley

Jakie blanki kolega wybrał?
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
MisterTwister

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #18 : 05 Stycznia 2015, 14:50:27 »

AA, fajne blanki.
Mam jerkówke na tym blanku z BRC. Xzoga Taka-G 8kg. 6kg była za słaba. I spinning na 4kg, wtedy nie było jeszcze wersji 3kg.


Dzieki za info. Blanki polecam.
Zapisane
woblerek48

Wiadomości: 14


« Odpowiedz #19 : 13 Stycznia 2016, 12:52:57 »

witam Odświeżę wątek wędki z pracowni.Moja pierwsza wędka zbudowana w pracwni ARD-ROD Poznań -opinia bardzo dobra,polecam,druga wędka Pracownia Kawalec -opinia bardzo dobra ale bardzo droga-polecam ,trzeci kij Pracownia P.Matusiak wykonanie beznadziejne .Po reklamacji spoko ale nerwy-nie polecam ,czwata i piąty kij Pracownia Roztocze Zamość bardzo dobra ,sumienny twórca -jeden z obecnie najlepszych twórców kiji i woblerów ,kogutów Piotr Mołdoch.Obecnie przezbraja połamana drzwiami samochodzie s781na blank 3S66ULF Avid.Koncepcja jest na cast na lekko 7-30g .Multik już jest od Pilota ABU REVO LT i ma być XZOGA TAKA 66 201 CM tylko która 3kgczy 4kg.Przynęty woblery jerki do 21g 7 salmo slider będzie najciężej ale chodzi o podbicie .Który blank się nada do takich przynęt.Wiem że 2 będzie za słaby.Może ktoś z kolegów ma 3 lub 4 .pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!