http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 22:40:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Poszukiwane koło wędkarskie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Poszukiwane koło wędkarskie  (Przeczytany 2489 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« : 05 Stycznia 2015, 12:14:22 »

Za jakiś czas zakończę remanent swojego sprzętu wędkarskiego. Zostanie sporo którego nie będę wystawiał na sprzedaż, a wyrzucić trochę szkoda. Sprzęt nie będzie nowy, ale w dobrym stanie. Jaki asortyment na razie nie wiem, pewnie po trochu spławik, spinning. Poszukuję koła wędkarskiego prowadzącego zajęcia dla młodych wędkarzy, pamiętam było kiedyś takie w Wawie dla niepełnosprawnych dzieci, niestety nie pamiętam gdzie. Chętnie przekażę sprzęt, w grę wchodzi tylko przekazanie osobiste, nie będę tego wysyłał. W promieniu 100 km od Warszawy dowiozę na własny koszt.
Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #1 : 05 Stycznia 2015, 12:44:59 »

Ja mam Dom dziecka Dabrówka w Jeleniej Górze Cieplicach. Na terenie mają piekny staw. To jest "poniemiecki pałacyk z wielkim ogrodem na którym jast staw , około 2,5 hektara. jest tam sekcja wędkarska i dzieciaci chętnie przyjmą sprzęt wędkarski, nigdy tego za wiele  ok 
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #2 : 05 Stycznia 2015, 12:47:37 »

OKI, w taki razie załatwione. Dzięki jaca, odezwę się jak będę miał sprzęt przygotowany.
Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #3 : 05 Stycznia 2015, 14:50:56 »

Zrób prosze listę w formie spisu co przekazujesz. Zobowiązuje się przekazać wg Twojej listy, sam też coś dołożę ( nazbierało sie tego)  ok ok ok 
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
losos24

Wiadomości: 151

Oława


« Odpowiedz #4 : 05 Stycznia 2015, 18:24:03 »

Zrób prosze listę w formie spisu co przekazujesz. Zobowiązuje się przekazać wg Twojej listy, sam też coś dołożę ( nazbierało sie tego)  ok ok ok 
I ja też mam trochę do posprzątania, chętnie podrzucę. Używane ale zdałe do użytku  Smiley
Zapisane
mahi66

Wiadomości: 148


Zduńska Wola


« Odpowiedz #5 : 05 Stycznia 2015, 19:38:39 »

U mnie też się coś znajdzie  Smiley.
Zapisane

Cast to nieuleczalna choroba, zaraźliwa, ale nie śmiertelna Smiley
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #6 : 05 Stycznia 2015, 20:01:17 »

Bardzo chętnie przygarnę i przekażę dla dzieci z domu dziecka  ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!