http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 13:44:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Odliczamy do maja!
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Odliczamy do maja!  (Przeczytany 33798 razy)
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #15 : 19 Kwietnia 2015, 21:19:23 »

Jerki są, Lusoxy są, gumy 6 i 4 cale też czekają w pudełku. A przed głównym atakiem w drugi weekend maja, być może jeszcze mała rozgrzewka z boleniami.

Panowie, łowiąc na gumy 6 calowe. Jakimi główkami je zbroicie? Czy prawdą jest, że np taki Lunker City Shaker nie pracuje przy lżejszych główkach?  

Lubię łowić na lunkery 6'. Pracuje z prawie żadnym obciążeniem ale porostu inaczej. Stosowałem nawet minimalne, wciskane w korpus byle by guma była wyważona i nie obracała się przy prowadzeniu (akurat jest o czymś takim w majowym WŚ) Cały pic tkwi w prowadzeniu. Spokojnie, leniwie w opadzie i co pewien czas szarpnięcie z nadgarstka (jak przy jerkowaniu). Ciężko mi zawsze powstrzymać emocje i nerwowe prowokowanie szczupaka. W zimnej wodzie słabo to działa. Nerwy na wodzy Wink Zawsze uważam aby gumy nie wynosiło na powierzchnie.
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #16 : 19 Kwietnia 2015, 21:23:07 »

Pany!
jadę jutro do wędkarskie  Laughing wiem że te przynęty  (zdjęcie niżej) są zajeb**** i tanie ale mało dostępne Smiley a u mnie akurat są wiec... może ktoś chce? Mogę kupić i wysłać zainteresowanym Smiley 8zł/szt no chyba że podrożały ale wątpię  ok i na pewno jest jeden szczupak i jeden okoń czy więcej  Huh Huh Huh nie wiem Smiley


okoń chyba 27cm/170g
szczupak 20cm/58g
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #17 : 19 Kwietnia 2015, 23:00:30 »

To nieprawda. W zasadzie gumy o tej wielkości mają lepszą pracę niż gumy mniejsze, np.Relaksy. Tyle, że: nie każdy łowi na takie przynęty, i przeważnie nie każdy widzi zasadność zastosowania tej wielkości przynęt, bo: Panie, u nas takich ryb nie ma. Sam walczę z pokusą (wiem, że przegram) zastosowania gum powyżej 20 cm i o dziwo, powstrzymuje mnie przed tym jedno: biorą na nie 50-siątaki albo konkrety. Z konkretami różnie bywa, czasami ich nie ma, albo bardzo mało i są cwane, a 50-siątki mnie zwyczajnie nie interesują Cheesy
P.S Pojawiły się nowe odpowiedzi, w czasie, gdy pisałem. Mój post dotyczył wojciiiecha
« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2015, 23:05:01 wysłane przez Novis » Zapisane
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #18 : 20 Kwietnia 2015, 18:25:58 »

Przygotowania trwają!


11 DNI  ok
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Manniek66

Wiadomości: 43


« Odpowiedz #19 : 20 Kwietnia 2015, 20:14:41 »

Ja pierwszy i drugi dzień maja spędzę z boleniami. Mały przegląd przynęt zrobiony...kotwy i kółeczka mogą przyjąć nawet najmocniejsze uderzenia rap...są poprostu pancerne.



Zapisane
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #20 : 20 Kwietnia 2015, 20:21:34 »

Przez Was chyba będę musiał kupić casta pod bolka Sad dzisiaj właśnie spotkałem spoko gościa nad Dunajcem (lowil) i pokazywał zdjęcia boleni złowionych właśnie w tym miejscu co szedłem Wink wiedzielem ze u mnie są bolenie ale myślałem ze sporadycznie a Tu! Cheesy
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Manniek66

Wiadomości: 43


« Odpowiedz #21 : 20 Kwietnia 2015, 20:27:06 »

Ja takiego typowo boleniowego zestawu nie mam, będę latał z StC xtreme 7" medium sparowany z tatulą. Mam nadzieje że bolki nie będą się odbijać Smiley W międzyczasie może jakieś szczupaki w klatkach. Zobaczymy co odra przyniesie...
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #22 : 20 Kwietnia 2015, 21:11:24 »

Również pomału się przygotowuję.... W weekend kupiłem łódeczkę, jutro testy ( zobaczymy, czy będzie dla mnie odpowiednia........ ) Smiley

Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #23 : 20 Kwietnia 2015, 21:17:41 »

Wygląda "wyścigowo" będziesz zawsze pierwszy na łowisku ok Grin Jaki masz do niej motorek?
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #24 : 20 Kwietnia 2015, 21:50:35 »

Do takiej wyścigóweczki to pewnie Maciek z 50KM poczepi ok
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #25 : 20 Kwietnia 2015, 21:57:09 »

Maciek "Marszałek" Laughing ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #26 : 20 Kwietnia 2015, 22:01:40 »

Myślicie że jest sens łowienia szczupaka z brzegu nad takim dużym jeziorem ? Czy raczej to się mij z celem ... Huh Zazwyczaj wsiadłem na łódkę i heja! Ale teraz nie ma takiej opcji Sad
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #27 : 20 Kwietnia 2015, 22:16:25 »

Wygląda "wyścigowo" będziesz zawsze pierwszy na łowisku ok Grin Jaki masz do niej motorek?

Mogłem wziąć ze 115hp w dwusuwie  Grin Co mijało się z celem.

Jutro woduję i ocenię, czy moja Zafirka da radę to wyciągnąć z wody... Jeśli nie to się pożegnamy. Jeśli tak.... to docelowo około 50hp w czterosuwie Smiley
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #28 : 20 Kwietnia 2015, 22:21:00 »

To Maćku, trochę wody potrzebujesz aby pośmigać z takim zestawem ok
Wstawisz filmik z testów? no i fotki jak wygląda organizacja wnętrza
Ale tak czy inaczej...baaaardzo ładna ;->gratulacje Smiley
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Szymon3069

Wiadomości: 606


Nowy Sącz

C&R - złów i wypuść


« Odpowiedz #29 : 21 Kwietnia 2015, 09:00:58 »

Oj Smiley  mnie to by było gdzie pośmigać Cheesy
Zapisane

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!