http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 08:34:41

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okonek 2
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okonek 2  (Przeczytany 11419 razy)
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #30 : 05 Grudnia 2007, 17:45:33 »

W dyskusji weźcie też chłopaki pod uwagę fakt, że są łowiska na których jest NAKAZ zabierania każdej ryby. Wcale nie są to łowiska aż tak komercyjnie zarybione, że nocą wrzucają ryby, aby rano dyletanci łowili każdym rzutem przynęty. Niektóre z nich są prawie dzikie i bardzo trudno jest złowić rybę, a mimo to trzeba ją zabić ! (I zapłacić !)
Zapisane

Pozdrowienia
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #31 : 05 Grudnia 2007, 17:46:50 »

Znam takie forum gdzie nawet żle trzymana ryba do zdjecia doprowadza ludzi do wariacji.Smaczek prosze Cie nie wprowadzaj takiego nastroju na tym forum. A co powiesz o niewymiarowych szczupakach,sandaczach pojawiajacych sie w marketach?HuhHuhHuh?? To rybacy sieja najwieksze spustoszenie w naszych wodach i to z nimi nalezy walczyć.Pozdrawiam
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #32 : 05 Grudnia 2007, 17:50:26 »

Obok rybaków - wędkarze też sieją śmierć. Na jednym z łowisk wprowadzono całkowity zakaz zabierania czegokolwiek i liczebność ryb drastycznie się zwiększyła. Bobry, ptaki i kłusole - nie przeszkodzili w rozmnożeniu i dorastaniu ryb do rekordowych rozmiarów. Gospodarz ograniczył liczbę uprawnionych wędkarzy (zapisy na termin) oraz są 100% pewne kontrole na łowisku.
Zapisane

Pozdrowienia
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #33 : 05 Grudnia 2007, 18:15:55 »

Z powodu narażenia się na takie ataki nie publikuje tutaj swoich zdjęć z rybami i publikować nie będę. Pozdrawiam.
Zapisane
Yukon

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #34 : 05 Grudnia 2007, 19:00:46 »

Kurcze, Tata sie nie wylogował, pomyliłem sie Smiley

MATAS
« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2007, 19:03:47 wysłane przez Yukon » Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #35 : 05 Grudnia 2007, 19:10:39 »

Z powodu narażenia się na takie ataki nie publikuje tutaj swoich zdjęć z rybami i publikować nie będę. Pozdrawiam.

no własnie o to mi chodziło Tomcast, ciagłe napytywanie ludzi o wypuszczanie i wszelkiego rodzaju domysły ze ryba wyglada martwo mogą doprowadzic do tego ze ludzie przestaną wklejac jakiekolwiek zdjecia, dlatego trzeba to zmienic
Zapisane
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #36 : 05 Grudnia 2007, 19:20:31 »

czytam to wasze gadanie i jakoś dziwnie na to patrze. staje się to lekko śmieszne (bez urazy) ale ciągłe gadanie o łowieniu i wypuszczaniu staje się nudne.

Zgadzam się z TomCastem  - szkoda takich okoni - niech pływają. Ma rację Jaca i Smaczek - mają zdrowe podejście.

Po jaką cholerę  mówić ...ile to ja wypuściłem ...a jakie to były gatunki.. jaką mają wątrobę.
Zostawmy to dla samych siebie, chwalmy się tym co złowiliśmy a nie tym ile ich w tym roku wypuściliśmy. Wszyscy z nas zabierają jakąś tam rybkę od czasu do czasu i ja to pochwalam w 100% jak trafi się taki koleś który wszystko wypuszcza - jestem dla niego pełen szacunku i uznania. Oby takich więcej.

Każdy z nas wie jaką rybę należy wypuścić i dlaczego i nie musi to płynąć z regulaminu PZW

Już kiedyś mówiłem... najważniejsze co mamy w głowie i w sercu a nie to co napiszemy na forum

pozdrowienia dla wszystkich ok
Zapisane

MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #37 : 05 Grudnia 2007, 19:29:01 »

czytam to wasze gadanie i jakoś dziwnie na to patrze. staje się to lekko śmieszne (bez urazy) ale ciągłe gadanie o łowieniu i wypuszczaniu staje się nudne.

Zgadzam się z TomCastem  - szkoda takich okoni - niech pływają. Ma rację Jaca i Smaczek - mają zdrowe podejście.

Po jaką cholerę  mówić ...ile to ja wypuściłem ...a jakie to były gatunki.. jaką mają wątrobę.
Zostawmy to dla samych siebie, chwalmy się tym co złowiliśmy a nie tym ile ich w tym roku wypuściliśmy. Wszyscy z nas zabierają jakąś tam rybkę od czasu do czasu i ja to pochwalam w 100% jak trafi się taki koleś który wszystko wypuszcza - jestem dla niego pełen szacunku i uznania. Oby takich więcej.

Każdy z nas wie jaką rybę należy wypuścić i dlaczego i nie musi to płynąć z regulaminu PZW

Już kiedyś mówiłem... najważniejsze co mamy w głowie i w sercu a nie to co napiszemy na forum

pozdrowienia dla wszystkich ok

ssamer no i własnie o to mi chodzi, nie mozna ciagle o tym gadac
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #38 : 05 Grudnia 2007, 19:40:03 »

Widzę że wywołałem małą 4 wojnę atomową Wink Ale nie o to chodziło. Mi po prostu żal jest okoni, bo to chyba najpiękniejsze ryby śródlądowe, a do tego bardzo długo rosną. Taki 40-ak ma zapewne ok 20 lat. Dlatego ja wszystkie duże okonie wypuszczam. Z innymi rybami jest inaczej. Mam ustalone swoje wymiary (widełki) i tego się trzymam. Mam ochotę na rybę, a akurat złowiłem taka która te wymogi spełnia to biorę. I nie zamierzam tu nikogo nakłaniać żeby wszystko wypuszczał. Cieszy mnie fakt że wielu kolegów stosuję C&R, bo dzięki temu trochę tej ryby w naszych i tak wyrybionych wodach będzie Smiley

Pozdrawiam i życzę udanych wypraw. Tomek
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #39 : 05 Grudnia 2007, 19:49:02 »

@Bigessox
Odpowiem w skrócie: release znaczy wypuszczać.
No to mi wytłumaczyłeś-martwą rybę tez można uwolnić (dużo widać na nieruchomym obrazku, chyba, że ktoś jest supermanem i umie czytać w myślach albo "rentgena" ma w głowie). W sumie jak się ma dużo szczęścia to i w rybnym można kupić świeżą rybę i sobie strzelić fotę a potem ją wypuścić i też będzie C&R. Nie ma co dyskutować nad tym, wypuszczanie ryb jest indywidualną sprawą każdego z nas, natomiast jednej zasady powinniśmy się trzymać: "...uwolnić orkę!!" Wink Smiley Grin Laughing ok
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2007, 08:32:25 wysłane przez Bigessox » Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #40 : 05 Grudnia 2007, 19:49:48 »

Obok rybaków - wędkarze też sieją śmierć. Na jednym z łowisk wprowadzono całkowity zakaz zabierania czegokolwiek i liczebność ryb drastycznie się zwiększyła. Bobry, ptaki i kłusole - nie przeszkodzili w rozmnożeniu i dorastaniu ryb do rekordowych rozmiarów. Gospodarz ograniczył liczbę uprawnionych wędkarzy (zapisy na termin) oraz są 100% pewne kontrole na łowisku.
A co bobry mają do tego?
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #41 : 05 Grudnia 2007, 19:52:31 »

ssamer  ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok Dokładnie tak jak napisałeś - to jest juz nudne.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #42 : 05 Grudnia 2007, 19:55:06 »

czytam to wasze gadanie i jakoś dziwnie na to patrze. staje się to lekko śmieszne (bez urazy) ale ciągłe gadanie o łowieniu i wypuszczaniu staje się nudne.

Zgadzam się z TomCastem  - szkoda takich okoni - niech pływają. Ma rację Jaca i Smaczek - mają zdrowe podejście.

Po jaką cholerę  mówić ...ile to ja wypuściłem ...a jakie to były gatunki.. jaką mają wątrobę.
Zostawmy to dla samych siebie, chwalmy się tym co złowiliśmy a nie tym ile ich w tym roku wypuściliśmy. Wszyscy z nas zabierają jakąś tam rybkę od czasu do czasu i ja to pochwalam w 100% jak trafi się taki koleś który wszystko wypuszcza - jestem dla niego pełen szacunku i uznania. Oby takich więcej.

Każdy z nas wie jaką rybę należy wypuścić i dlaczego i nie musi to płynąć z regulaminu PZW

Już kiedyś mówiłem... najważniejsze co mamy w głowie i w sercu a nie to co napiszemy na forum

pozdrowienia dla wszystkich ok
To tylko troska o rybostanu stan, bo niedługo nie będzie czym się chwalić. (-wątroba ważny organ dla  Beer i mocniejszych...) Wink
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #43 : 05 Grudnia 2007, 20:02:35 »

Nie będzie czym sie chwalić ale zostaną fotki. Tak kiedys było na Głębinowie - niestety nie załapałem sie na te cudowne czasy Undecided :-\http://relax.bielawa.pl/gal2.html
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #44 : 05 Grudnia 2007, 20:05:02 »

http://relax.bielawa.pl/gal2.html   tak mialo być
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Strony: 1 2 [3] 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!