http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Kwietnia 2024, 07:09:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okonek 2
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okonek 2  (Przeczytany 11415 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #45 : 05 Grudnia 2007, 20:05:51 »

@rolek, takie ryby maiłem pod nosem w jeziorku, z okna go widzę. Teraz są jeszcze ryby i nawet okazy, ale to tylko wspomnienie czasów mojej młodości :/
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #46 : 05 Grudnia 2007, 20:07:38 »

Nie będzie czym sie chwalić ale zostaną fotki. Tak kiedys było na Głębinowie - niestety nie załapałem sie na te cudowne czasy Undecided :-\http://relax.bielawa.pl/gal2.html

Patrząc na zdjęcia w tej galerii chyba wiem, dlaczego tak już nie jest...... Undecided
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #47 : 05 Grudnia 2007, 20:09:08 »

Nie będzie czym sie chwalić ale zostaną fotki. Tak kiedys było na Głębinowie - niestety nie załapałem sie na te cudowne czasy Undecided :-\http://relax.bielawa.pl/gal2.html

Patrząc na zdjęcia w tej galerii chyba wiem, dlaczego tak już nie jest...... Undecided

Dokładnie JJ, to samo działo się na innych znanych i rybnych wodach.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2007, 20:28:24 wysłane przez TomCast » Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
ssamer
.
*
Wiadomości: 390



WWW
« Odpowiedz #48 : 05 Grudnia 2007, 20:26:32 »

wlączyłem tę galerię i zapadła cisza...

kur... ale mi smutno - brakuje mi słów









poówmy moze o jakiś fajnych woblerach
Zapisane

bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #49 : 05 Grudnia 2007, 21:27:01 »

Pamiętam jak dzisiaj debilną mode na debilne agrafki
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #50 : 06 Grudnia 2007, 08:09:15 »

Sorrki za mały Off Topic ale czasami mam wrażenie, że nielada kłopotem jest właściwą interpretacja tekstu pisanego.
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2007, 10:04:38 wysłane przez Smaczek » Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #51 : 06 Grudnia 2007, 09:50:56 »

Sorrki za mały Off Topic ale czasami mam wrażenie, że nielada kłopotem jest właściawa interpretacja tekstu pisanego.

To jest spowodowane trochę ułomnoscią netu, w którym trudno oddać np. intonację wypowiedzi....
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #52 : 06 Grudnia 2007, 11:34:06 »

Cytuj
Znam takie forum gdzie nawet żle trzymana ryba do zdjecia doprowadza ludzi do wariacji.Smaczek prosze Cie nie wprowadzaj takiego nastroju na tym forum. A co powiesz o niewymiarowych szczupakach,sandaczach pojawiajacych sie w marketach??? To rybacy sieja najwieksze spustoszenie w naszych wodach i to z nimi nalezy walczyć.Pozdrawiam
rolek
Ja nie staram się wprowadzać żadnego nastroju. Mnie też jak najbardziej męczą ciągłe pytania o to czy ryba wróciła do wody czy też nie. Co mam powiedzieć o niewymiarowych rybach w marketach i rybakach? Nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie ale jak to się ma do rozpatrywanego tematu? Jak chcesz walczyć z dzierżawcą albo właścicielem zbiornika, który prowadzi "gospodarkę" rybacką polegającą na odłowach? Można mu conajwyżej nabluzgać i to w myślach.
Cytuj
No to mi wytłumaczyłeś-martwą rybę tez można uwolnić (dużo widać na nieruchomym obrazku, chyba, że ktoś jest supermanem i umie czytać w myślach albo "rentgena" ma w głowie). W sumie jak się ma dużo szczęścia to i w rybnym można kupić świeżą rybę i sobie strzelić fotę a potem ją wypuścić i też będzie C&R. Nie ma co dyskutować nad tym, wypuszczanie ryb jest indywidualną sprawą każdego z nas, natomiast jednej zasady powinniśmy się trzymać: "...uwolnić orkę!!"
Bigessox
W tym przypadku będzie to B&R (buy&...). Pewnie, że można tak zrobić, ale po co? Tylko z jednym się mogę z Tobą zgodzić- wypuszczanie ryb jest indywidualną sprawą każdego z nas. Poza tym jest to forum związane z łowieniem ryb, nie ssaków, a do takich należy orka (oczywiście odmiana wodna, bo lądowa to raczej związana z rolnictwem bądź ciężką pracą).
PS. A może jakieś zdjęcia z tego uwalniania orki.
PS.PS. Okoń Sawala jest piękny, a bobrzańskie okonie mają to do siebie, że zawsze udaja martwe. Człowiek myśli, że wyciągnął zdechłą rybę, wyrzuca (martwe sie wyrzuca nie wypuszcza) ją do wody, a ona nagle "cudownie ozdrawia".  Grin
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #53 : 06 Grudnia 2007, 14:51:33 »

orka należy do wielorybów Wink.
Zawsze się zastanawiałem, czy wyholowanego okonka z 15-20m głębi warto uwolnić!
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!