http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 14:31:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Polscy turysci pobici przez szwedzka policje
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Polscy turysci pobici przez szwedzka policje  (Przeczytany 3489 razy)
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« : 19 Lipca 2015, 15:00:12 »

Hej!
Ojciec i jego dwoch synow zostalo zaatakowanych i brutalnie pobitych przez szwedzka policje na stacji benzynowej bez zadnego uzasadnienia. Starszy syn zostal nawet pogryziony przez policyjnego psa!
Policja pomylila sie i wziela ich za kogos zupelnie innego.
Ja juz pisalem na tym forum, ze szwecja to nieprzyjazny kraj.
Szwedzi jako nacja to tchorze i panikarzei donosiciele. Szwedzki policjant siega po pistolet zanim zapyta sie "jak sie nazywasz", bo sie boi.
Nie zdziwil bym sie, gdyby zostali zastrzeleni przez pomylke przez policje, co nie jest tu rzadkoscia.
W latch 90-tych bylem na wizycie u potecjalnego klienta i na calkowicie prywatnej spokojnej drodze zostalbym najpierw przejechany przez samochod policyjny, a nastepnie dwoch "tajniakow" wystartowalo do mnie z wyciagnietymi "gnatami"skierowanymi w moja glowe. Mogli mnie zabic, a pozniej przeprosic.
Rzucalem kamieniami w ZOMO, ale nigdy w Polsce nie przystawiono mi zimnego zelaza do glowy.
To jest tylko przestroga dla wszystkich, ktorzy wybieraja sie na ryby do szwecji. Sprawdzcie najpierw jakie zasady obowiazuja na danym lowisku, gdyz kazdy akwen ma swojego wlasciciela i rzadza zupelnie inne zasady wedkowania.
To jest policyjno-komunistyczne panstwo
Kristofer
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #1 : 19 Lipca 2015, 15:22:19 »

Ale jakoś tam trwasz?
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #2 : 19 Lipca 2015, 19:56:46 »

Hej!
No trwam jakos! Nawet calkiem niezle!
Ja chce widziec jak nasze sluzby dyplomatyczne reaguja na to wydarzenie!
Gdyby to dotyczylo murzynow, to sprawa wisiala by w ONZ.
Ale to dotyczy tylko polskich turystow i pewnie rozejdzie sie po kosciach.
"Ku chwale ojczyzny"!
Kristofer
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3 : 19 Lipca 2015, 20:46:17 »

Spoko mamy polskich murzynów, zaczniemy ich wysyłać do Szwecji na wakacje.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #4 : 19 Lipca 2015, 20:52:10 »

Spoko mamy polskich murzynów, zaczniemy ich wysyłać do Szwecji na wakacje.

Taaaa! I w kadrze narodowej nie będzie komu kopać piłki  Tongue Grin
Zapisane
rd1_68

Wiadomości: 263


« Odpowiedz #5 : 19 Lipca 2015, 21:31:17 »

I jak zawsze winni będą INNI.
Sory ale tak jest w 90 % przypadków.
Co,gdzie , jak ,w jakich okolicznościach itd.
Zapisane
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #6 : 19 Lipca 2015, 22:30:43 »

Ok.
Widze, ze koledzy biora na wesolo,
ok.
temat zakonczony
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #7 : 19 Lipca 2015, 22:37:29 »

Uważasz , że tylko Szwedzka Policja potrafi przy.... niczemu nie winnym ludziom? Czy Polacy są tam na celowniku?
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #8 : 22 Lipca 2015, 18:17:15 »

Akurat ci polacy nie byli na celowniku szwedzkiej policji i padli ofiara pomylki.
Sam sposob zalatwienia sprawy i zadoscuczynienia jest problemem.
To byli tylko polacy i rozeszlo sie po kosciach.
Polakow nie lubi sie w europie, bo daja sobie rade lepiej niz inni. Lepiej pracuja i odbieraja prace innym
Pokarz mi kraj w europie, gdzie docenia sie udzial polakow w rozwoju innych krajow europy zachodniej?
Ok. umorzono nam 50% dlugu za komunistyczne porzyczki(wobec panstwowych wierzytelnosci!)
Co z tego?
To tylko "kwiatek do kozucha"
Kristofer
 
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #9 : 22 Lipca 2015, 18:39:46 »

Mam nadzieję , że opisany przez Ciebie przypadek jest sytuacja powszechna w Szwecji?
A tak przy okazji: docierają do Ciebie jak Polska policja traktuje Polaków w Polsce... też przez przypadek?
... policja na całym świecie jest taka sama... Tongue
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #10 : 22 Lipca 2015, 20:01:00 »

Skoro w Szwecji Ramadan jest już narodowa tradycją to nie wróżę świetlanej przyszłości temu krajowi
http://pikio.pl/ramadan-to-nasza-tradycja-szwecja/
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #11 : 22 Lipca 2015, 20:13:11 »

Masz rację, Marcinku. Osobiście mam nadzieję, iż w polskiej prasie nigdy nie ukaże się takie stwierdzenie, dotyczące naszego kraju. Angry
Zapisane
Kristofer

Wiadomości: 173

Stockholm


« Odpowiedz #12 : 22 Lipca 2015, 20:48:03 »

Jezeli chodzi o Ramadam, to Szwecja jest na najlepszej drodze do stania sie najwiekszym panstwem muslimskim w europie.
Od policji nie nalezy wymagac zbyt wiele, ale mniej czy wiecej jest przekladnia ogolnej polityki panstwa.
Pomyslcie logicznie, jezeli polscy turysci zostali zaatakowani na stacji beznynowej, to znaczy ze na rowerach tam nie przyjechali.
Szwedzka policja, to nie sa jakies tempe paly. Policja doskonale wiedziala jakim samochodem podjechali na i na jakich numerach rejestracyjnych. Skoro mieli ze soba psy, to znaczy ze akcja byla przemyslana
Pomimo braku pewnosci, co do persjonaliow "niby podejrzanych" zdecydowala sie na brutalny atak!
Jest pytanie, czy szwedzka policja podjela by takie samo ryzyko w stosunku do obywateli o innym zabarwieniu skory?
Odpowiedz jest prosta! Nigdy w zyciu!
Zrobili to, bo "podejrzanymi" byli polacy(o czym policja doskonale wiedziala),dlatego pozwolili sobie na ewentualna pomylke.
Kristofer
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #13 : 23 Lipca 2015, 00:07:44 »

Masz rację, Marcinku. Osobiście mam nadzieję, iż w polskiej prasie nigdy nie ukaże się takie stwierdzenie, dotyczące naszego kraju. Angry
Nie bądż taki pewny Piotrze ! Skoro Szefowa Unii d/s spraw zagranicznych i bezpieczeństwa niejaka Mogherini powiada, że, "Polityczny Islam jest stałym elementem polit przyszłości Europy "
http://ndie.pl/mogherini-polityczny-islam-jest-stalym-elementem-przyszlosci-europy/
Zapisane

coincidentia oppositorum...
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!