http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Kwietnia 2024, 12:21:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Sklep w Chinach
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Sklep w Chinach  (Przeczytany 13417 razy)
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #15 : 18 Sierpnia 2015, 18:44:45 »

...
 cena kręciła się koło 25$ za sztukę w Chinach... W Polsce ponad 100$  Laughing

nie chce być czepliwy ale ... to zwykły biznes. Kupić taniej, sprzedać drożej. Sam tak robisz sprzedając plecionki/żyłki.
Pewnie inna marża ... ale to już powinni oceniać klienci, bo cena jest tak wysoka ... ile może dać klient.
Zapisane
T-rapa

Wiadomości: 42



« Odpowiedz #16 : 18 Sierpnia 2015, 20:32:25 »

Ależ oczywiście bo na tym polega handel. Kupić jak najtaniej, sprzedać jak najdrożej  Laughing
Natomiast chodziło mi o to że można tam też dostać sprawdzony sprzęt (który trafia później na nasz rynek z nadrukowanymi brandami) w śmiesznych cenach a różnica jest tylko w kolorze, napisie na szpuli itp  ok
Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #17 : 19 Sierpnia 2015, 09:08:13 »

Ależ oczywiście bo na tym polega handel. Kupić jak najtaniej, sprzedać jak najdrożej  Laughing
Natomiast chodziło mi o to że można tam też dostać sprawdzony sprzęt (który trafia później na nasz rynek z nadrukowanymi brandami) w śmiesznych cenach a różnica jest tylko w kolorze, napisie na szpuli itp  ok
ok
Zapisane
kufel

Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #18 : 15 Czerwca 2016, 15:38:55 »

Coraz więcej takich typowo chinskich placówek...
Zapisane

"Tyle w życiu się zmienia, zaufaj przeznaczeniu"
penis vergroot xtrasize erfahrungen förlänga penis
witeg

Wiadomości: 89


« Odpowiedz #19 : 08 Grudnia 2016, 19:27:36 »

Mam zapytanie, czy ktoś kupował na Ali wędziska? Są jakieś firmy, sklepy warte uwagi? Ostatnio przeglądam wprawdzie w poszukiwaniu kija z innej bajki (bata) i zaczęło mnie zastanawiać, czy z wędkami jest podobnie jak np. z nożami, że oprócz typowego badziewia są firmy produkujące sprzęt całkiem przyzwoity. Są wędkarskie odpowiedniki nożowych Ganzo, Sanrenmu, Enlana?
Zapisane
lukastrance

Wiadomości: 8


Bydgoszcz


« Odpowiedz #20 : 09 Grudnia 2016, 10:13:19 »

Kupiłem Kuying Teton casting 2-10g, na Youtube jest sporo filmów z kijkami tej serii. Za te pieniądze bardzo przyzwoity sprzęt.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!