http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 18:05:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Kac
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kac  (Przeczytany 4969 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


Kac
« : 24 Czerwca 2007, 23:19:52 »

Czasami zaatakuje takie  bydle i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić. Huh Macie jakieś sprawdzone sposoby.??
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #1 : 24 Czerwca 2007, 23:25:32 »

Jedyna rada = nie pić...  ok Laughing Grin Grin Grin
Gdy zbyt często atakuje, to nie ma rady na "głoda" i zaczynaja się problemy... ...nie tylko zdrowotne...
Zapisane
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #2 : 25 Czerwca 2007, 00:05:11 »

Darku...Ty jako medyk Kardiolog wiesz najlepiej ale czy Tobie sie to nie zdarza...nie wierzę.....palpitacje każdemu sie zdarzają a zwłaszcza rano....polecam Persen i Melisę a na głowę zimny okład i żonę wyprawić na zakupy ale tu też głowa może zaboleć bo trza dać kasę.... Laughing ok Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane

małopolska team...
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #3 : 25 Czerwca 2007, 02:16:39 »

No Zemki kto jak nie studenci Cheesy Kac to odwodnienie mózgu (przynajmniej tak słyszałem, a ile w tym prawdy, nie wiem, w końcu to politechnika, a nie medycyna!). W każdym razie metoda poparta tą definicją polega na wypiciu przed mocniejszym trunkiem dużo wody i zaraz po skończeniu picia powtórzyć zabieg. Sprawdziłem przed jednym weselem Smiley U mnie nie było palipitacji Tongue A poza tym wbrew swoim chęciom z rana należy coś zjeść.. to też pomaga Wink A najlepiej następnego dnia się wyspać i nie iść na zajęcia, ale do tego już trzeba studiów Smiley I trzymaj się chłopie, bo jutro też jest dzień  ok
Zapisane
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #4 : 25 Czerwca 2007, 11:10:49 »

Potwierdzam skuteczność metody którą wymienił bregande  ok Ja jeśli coś tam jeszcze kojarze  Grin po grubej imprezie wypijam z litr wody przed snem i budzę sie bez kaca albo z minimalnym  Wink Jeśli zapomniałem to dla mnie numer jeden jest sok z kiszonej kapusty ,można go kupić w sklepach Smiley Jak widzisz Zamker można tego skurczybyka(mówię o kacu oczywiście) uziemić  Cheesy
Zapisane

Pozdro
kleniarz
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #5 : 25 Czerwca 2007, 13:14:48 »

sa sposoby jedna z nich poleca przed piciem wypić szklankę oliwy i pić z umiarem aby alkohol nie przegryzł olejowej osłony w żołądku wtedy zadziała genialnie poza tym do neutralizacji zasady jaką jest wódeczka najlepsze sa kwasy czyli sok z kiszonej kapusty oraz sok kiszonych ogórków, można nimi zapijać alkohol do pewnych granic elegancko neutralizuje alkochol, ale jak przekroczymy pewną granicę to nic nie pomoże, czyli każdy metodą prób i błędów powinien ustalic sobie limit np. 1 flaszka na głowę albo 2 zalezy od ogranizmu i starać się tej  normy nie przekraczać   Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer, a najgorsze to jest mieszanie wszelkich trunków tego nie należy robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beer Beer Beer Beer Beer Beer   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #6 : 25 Czerwca 2007, 18:30:17 »

2tabletki magnezu godzine przed piciem; na drugi dzień też dwie i  ok Alkohol wypłukuje magnez z organizmu; Alca seltzer lepiej nie brać-dodatkowo osłabia wątrobe Grin
Zapisane

Surfcasting
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #7 : 25 Czerwca 2007, 19:13:12 »

Powiem tak . kupiłem 2KC W APTECE i stosowałem według zaleceń. Efekt był na --- na drugi dzień znowu mogłem znowu pić z radością ok ok Beer Beer Beer
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #8 : 25 Czerwca 2007, 20:30:26 »

W moim przypadku Coca-Cola stawia mnie na nogi.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #9 : 25 Czerwca 2007, 20:42:51 »

W moim przypadku Coca-Cola stawia mnie na nogi.

Sprawdzimy  Wink Grin

Przyjemnego urlopu życzę  ok
Zapisane

Pozdrawiam
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #10 : 26 Czerwca 2007, 00:21:17 »

witam!
moja najlepsza metoda to picie cier'a ( po polsku jabłecznik ), można wypić tego dużo ( mała moc 4.5 % ), świetnie smakuję, szczególnie latem, nie zamula a rano jesteś absolutny brak kaca. jeżeli zaś piję inne trunki a rano i nie muszę prowadzić auta to tylko "klin" z umiarem i "ostryga"  Grin
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #11 : 27 Czerwca 2007, 20:11:38 »

Dzięki za sposoby. Pomogły dwie duże bardzo słodkie i z dużą ilością soku cytrynowego herbaty.  ok ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #12 : 27 Czerwca 2007, 22:28:04 »

Dzięki za sposoby. Pomogły dwie duże bardzo słodkie i z dużą ilością soku cytrynowego herbaty.  ok ok

Zawsze w skrajnych przypadkach możesz liczyć na pomoc i tzw. KIG (Sławek - Herman wie o co chodzi...  Grin Grin ), dla niewtajemniczonych podam recepturę: założony venflon do żyły + przetoczenie 500 ml Glukozy (% zostanie tajemnicą) + Potas (w ampułkach - ilość również tajemna  Grin) + insulina (ilość jednostek stanowi również tajemnicę  Grin). Następnie przetaczamy 500 ml PWE + 1 amp Vit C + 1 amp magnezu...  Wink Grin Grin Grin Po najcięższej nocy, zabarwionej totalną nieprzytomnością i pomrocznością, stawia na nogi i idziesz do pracy z chęcią i śpiewem na ustach...  Laughing Laughing Laughing

Sławku, prawda?  ok ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #13 : 28 Czerwca 2007, 08:44:48 »

Zgadza się. Przedstawiony przez Darka sposób leczenia jest najlepszy, nie ma nic lepszego w "ofercie" współczesnej medycyny. Jednak nigdy nie korzystalem z tej metody. Ja mam na kaca tylko jeden sposób- przeczekać go. Picie i kac uważam za nierozerwalną całość. Dlatego .....obecnie staram się unikać %. Chociaż znam osoby (glównie są to kobiety), które po solidnym piciu budzą się rano bez żadnych sensacji, tak jakby piły wieczorem mleko albo herbatkę miętową a nie 40% Smiley Szczęściarze  Grin
Zapisane
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #14 : 08 Lipca 2007, 08:13:44 »

Temat bardzo aktualny... właśnie obudziłem się po weselu  Grin Grin Grin

pozdr. Agraph
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!