http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 11:04:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Problem z dopięciem transakcji :(
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Problem z dopięciem transakcji :(  (Przeczytany 2949 razy)
Arwanii

Wiadomości: 15


Racibórz


« : 20 Sierpnia 2015, 17:47:46 »

Witam niestety muszę wytoczyć na światło dziennie pewien problem który zaistniał nie tak dawno temu.Sprawa dotyczy zakupienia prze zemnie Shimano antaresa od kolegi @pilot.Mianowicie Kolega @pilot wystawiał na forum Shimano antaresa wraz z całym osprzętem(pudełko kluczyk bloczki pokrowiec oraz dodatkowa szpulka).Po wpłaceniu pieniędzy faktycznie multik dotarł parę dni później,niestety okazało sie że w zestawie brakuje pokrowca do multika.Po wymianie zdań na priv kolega postanowił poszukać i dosłać brakującą rzecz i tak to trwa do dnia dzisiejszego.Mineły już praktycznie 3 tygodnie i nie ma żadnego przełomu w sprawie.Postanowiłem ujawnić sprawę na forum licząc że będzie to jakiś nacisk na kolege @pilot aby w końcu znalazł owy pokrowiec bo taki pokrowiec to nie szpilka a mieszkanie to nie hangar lotniczy i powinien sie dawno znaleźć.Mam nadzieje że nie zostanę zbytnio wyśmiany że kłócę sie na forum o prosty pokrowiec na multik aczkolwiek jest to dla mnie ważna część zestawu.
Z góry dziękuje za przeczytanie postu i pozdrawiam.
Zapisane
okon12

Wiadomości: 11



« Odpowiedz #1 : 01 Grudnia 2015, 20:28:47 »

Jestem bardzo krótko na forum i nie znam użytkowników a na koniec nie znam wszystkich szczegółów, ale w twojej sytuacji udałbym się na forum prawne. Możesz zgłosić na Policję, ale znając nasze realia, za wiele Ci nie pomogą, bo będzie niska szkodliwość czynu chociaż domyślam się jakie kwoty tutaj mogły się poajwić itd. Generalnie trzeba pamiętać, że albo robisz transakcje z polecanymi przez innych użytkownikami, którzy mają dużo postów, albo przez portale stworzone do zakupów. Lata temu rodzice kupili tak tylną szybę do Fiata Uno, która miała mieć sprawne ogrzewanie. Akurat. Generalnie kwoty takie, że szkoda nerwów. Nauczka już jest, teraz idź i nie grzesz więcej.
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #2 : 02 Grudnia 2015, 08:25:01 »

Taka porada na przyszłość. Patrz na datę posta, na który odpowiadasz. Myślę, że gdyby sprawa nie była już załatwiona mieli byśmy o tym jakieś info.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
okon12

Wiadomości: 11



« Odpowiedz #3 : 02 Grudnia 2015, 14:02:58 »

tak, tak, zdaję sobie sprawę, że wiadomość jest z sierpnia,ale przy czytaniu drgnęła osobista nuta i odpisałem też dla potomności. Mam nadzieję, że sprawa miała pozytywny finał! Pozdr
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!