http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 12:22:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  AAA ... UWAGA
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: AAA ... UWAGA  (Przeczytany 7357 razy)
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #15 : 22 Listopada 2015, 22:15:14 »

Już, ponownie jest w ofercie. Nie jest już "bezwypadkowe". Potaniało o 1300pln
http://www.aaaauto.pl/pl/toyota-avensis/carB.html?id=100762629#make=122&model=125&body=C
(może jak ktoś będzie w Piasecznie niech podpyta w "salonie" o naprawy powypadkowe Wink)
« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2015, 22:41:38 wysłane przez BOB » Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #16 : 22 Listopada 2015, 22:42:11 »

Ale że wypadkowe to też informacji nie ma. Nadaje się do TVN-u żeby zgłosić
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #17 : 22 Listopada 2015, 22:48:41 »

Nadaje się do prokuratury
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Maras

Wiadomości: 44


Szczecin


« Odpowiedz #18 : 22 Listopada 2015, 23:32:16 »

Zerknąłem sobie na ich ofertę i zastanawiam się ile ten mobil miał właścicieli  ??

W opisie pojazdu :
   F. VAT, pierwszy właściciel, książka serwisowa, dynamiczny silnik diesla, 4x4, samochód po niepalącym poprzednim właścicielu, po drugim właścicielu, bez korozji, pojazd został zakupiony jako nowy u autoryzowanego dealera w Polsce, u pojazdu jest możliwość odliczenia podatku VAT, bardzo dobry stan samochodu, samochód garażowany, zadbane wnętrze samochodu 
 
Zapisane

pozdrawiam
Marek
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #19 : 23 Listopada 2015, 08:49:49 »

Teraz już sporo wiem o tym aucie (okazało się , ze mamy kogoś kto potrafi i może to sprawdzać) To auto "flotowe" Po wypadku (szkoda całkowita) przeszedł przez kilku właścicieli bez zmiany rejestracji.  Cool
Dodam jeszcze taka ciekawostkę. W zamian za czarnego Avensisa zastanawiałem się nad trochę starszym (link na końcu) Jednak sprawdziłem samochód u w/w źródła.
Otrzymana informacja powala. Srebrna Avensis ma pięć szkód z Ac i OC, zarejestrowanych u różnych ubezpieczycieli na kwoty (zaokrąglałem): 3000, 5000, 14000, 16000, 30000 !!! (nie ma pomyłki na końcu, 4 zera). Tylko brać !
http://www.aaaauto.pl/pl/toyota-avensis/carB.html?id=98031289#make=122&model=125&body=C
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
okon12

Wiadomości: 11



« Odpowiedz #20 : 08 Grudnia 2015, 19:57:10 »

bylem w tym czeskim komisie i w innych komisach na tej samej ulicy i na moje oko nie wypada najgorzej Te samochody są po prostu spod tyłka Polaka- i to on doprowadził autko do takiego stanu Zgadzam się z Kiersnowski Artur - doprowadziliśmy my Polacy do chorej sytuacji, kiedy każdy każdego podejrzewa o kręcenie liczników-ale prędzej podejrzewałbym właśnie poprzedniego właściciela niż tych czechow.  BOB - mój kolega też kupił nowy samochod za absurdalne pieniądze i okazało się, że był solidnie wyklepany (prawdopodobnie miał niemiłą przygodę podczas transportu). Jasne, że przy używce trzeba wykazać się dociekliwością. To co wskazuje licznik przebiegu kilometrów można zweryfikować sprawdzając wnętrze auta, liczy się silnik i blachy. Traktujemy używki trochę jak chusteczki higieniczne, a samochody nie są jednorazowe, czasem trzeba coś wymienić,wyprostować- czasami sprawy drugorzedne, tak jak w mieszkaniu z rynku wtórnego robimy remont tak i tu trzeba "przepchać rury" A wracając do aaa auto myślę, że można zajechać, bo egzemplarzy sporo a za oglądanie jeszcze nie każą płacić
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #21 : 08 Grudnia 2015, 20:03:10 »

W moim przypadku nie do końca chodziło o to o czym Ty piszesz ... ale nie chcę już tego ponownie opisywać i tłumaczyć. Każdy robi jak chce ...ja tylko ostrzegam nie na podstawie zasłyszanych historii tylko na podstawie własnych doświadczeń.
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!