http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 22:09:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Do Kamila, Hermana, Sith'a, JJ ... i wielu innych
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Do Kamila, Hermana, Sith'a, JJ ... i wielu innych  (Przeczytany 1417 razy)
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« : 11 Lipca 2007, 23:08:29 »

Kamilu, tu na forum, chciałbym Ci serdecznie podziękować, za wprowadzenie w świat, którym mnie zaraziłeś... do bólu i choroby  Laughing ok ok Pamiętam, jak na samym początku radziłeś mi na forum i na priv... w wielu sprawach związanych z ruchomą szpulą górną, podpowiadałeś wiele istotnych spraw z dolną...  Laughing  Laughing  Laughing

Słaku (Herman), takoż i Ty, wprowadziłeś mnie w stan zwany amokiem ruchomej szpuli... Sam wiesz, z której strony...  Laughing Laughing

Panowie, Koledzy, Przyjaciele dziękuję Wam, gdyz dzięki Wam poznałem prawdziwy smak tego co fascynujace...

Arturze (Sith), Jarku (JJ) ....

Liczę na wspólne wypady, gdy tylko czas pozwoli... Pozdrawiając z wygnania...  Wink Grin Grin (firmowego) - do zobaczenia w Polsce...
Zapisane
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #1 : 11 Lipca 2007, 23:45:20 »

Cześć Darku. Gdzie Ty się znowu podziewasz?  Grin Sam jestem teraz jak w amoku- zamiast spać (żeby rano wstać rześkim do pracy) siedzę nad imadłekiem i próbuję stworzyć jakąś fajną muchę na bolenia (ryby ostatnio ignorują moje blystki, woblery i gumki, natomiast bardzo chętnie zagryzają mokre muszki). A po nocach śnią mi się klejonki i pętle sznura układające się pięknie w powietrzu ....  Grin
Pozdrowienia  ok
FlyfisHerman  Grin 
« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2007, 23:49:31 wysłane przez Herman » Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!