http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 20:56:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17  (Przeczytany 48036 razy)
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #255 : 25 Sierpnia 2017, 20:13:58 »

No cóż Maniuś przekazałem ci dzisiaj informację jaką organizator prosił przekazać Twojej osobie .
Teraz czekamy  na oficjalną informację ze strony organizatora w tej sprawie .
Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!
[/quote]
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2017, 20:19:16 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
brig

Wiadomości: 13

warszawa


« Odpowiedz #256 : 25 Sierpnia 2017, 21:52:11 »

Sprawa dla reportera.
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #257 : 25 Sierpnia 2017, 21:56:46 »

Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!
Z tego co pamiętam Michał przekazywał Rothenowi coś z torby/chyba właśnie Pigi/,ja nie wiem czy były tam dwie paczki czy cztery czy coś tam jeszcze.
Tomek napisz coś w tej sprawie.
Dlatego mam nauczkę żeby niestety nie dopuszczać do sytuacji że ktoś przegląda paczki od sponsorów.
Ja załatwię ta sprawę,dam znać a tak na marginesie to niestety Michał powinien wytłumaczyć sytuację.
I mnie również z tego powodu jest przykro.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2017, 21:58:31 wysłane przez gawel » Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #258 : 25 Sierpnia 2017, 23:03:20 »

Taki mały fuck-up  Undecided
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #259 : 25 Sierpnia 2017, 23:51:40 »

Reszta Uć Team już w domu. Jak wiecie, z okoniami na Zlocie bylo bardzo cienko. Niemniej jednak w środę zlowilem równo trzydziestaka na wahadlo. Szkoda, ze dopiero w środę. Ale i tak się cieszę. Dzięki wszystkim za wszystko!
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #260 : 26 Sierpnia 2017, 00:34:29 »

Reszta Uć Team już w domu. Jak wiecie, z okoniami na Zlocie bylo bardzo cienko. Niemniej jednak w środę zlowilem równo trzydziestaka na wahadlo. Szkoda, ze dopiero w środę. Ale i tak się cieszę. Dzięki wszystkim za wszystko!
Piotruś jeszcze raz Gratulki za okonia i Dzięki ok Laughing Fishing Beer
Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #261 : 26 Sierpnia 2017, 07:11:07 »

Cytuję "Z tego co pamiętam Michał przekazywał Rothenowi coś z torby/chyba właśnie Pigi/,ja nie wiem czy były tam dwie paczki czy cztery czy coś tam jeszcze.? Tomek napisz coś w tej sprawie. " Czytam i nie wierzę ale cóż tonący brzytwy się chwyta .Gaweł nie szukaj winnych i nie rzucaj takich oskarżeń bo to ty byłeś odpowiedzialny za nagrody .To co napisałeś jest śmieszne i prowokujące .Kłamiesz o ilościach ponieważ sam byłeś świadkiem jak Michał dał mi jednego Piga w żółtym kolorze .Na twoje nieszczęście po wyjściu na zewnątrz tego Piga pokazałem Mańkowi i Czirsowi .Swoją drogą to nie ten kolor miał być nagrodą . Cytuję "Ja załatwię ta sprawę,dam znać a tak na marginesie to niestety Michał powinien wytłumaczyć sytuację " .Jeżeli Michał ma się tłumaczyć z twojej wpadki ,to myślę że po takiej akcji stracimy kolejnego po Złotym Karasiu sponsora .
Przy okazji zapytam się dlaczego osoby które wpłaciły zaliczkę a z różnych przyczyn nie dojechały ,dostały tak ubogi pakiet startowy czyli reklamówkę i czapkę sponsora oraz koszulkę zlotową za 100 zł . Czyżby zabrakło przynęt a może również zaginęły ? Paweł napisz coś i w tej sprawie .

 
Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!
Z tego co pamiętam Michał przekazywał Rothenowi coś z torby/chyba właśnie Pigi/,ja nie wiem czy były tam dwie paczki czy cztery czy coś tam jeszcze.
Tomek napisz coś w tej sprawie.
Dlatego mam nauczkę żeby niestety nie dopuszczać do sytuacji że ktoś przegląda paczki od sponsorów.
Ja załatwię ta sprawę,dam znać a tak na marginesie to niestety Michał powinien wytłumaczyć sytuację.
I mnie również z tego powodu jest przykro.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2017, 07:40:32 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
brig

Wiadomości: 13

warszawa


« Odpowiedz #262 : 26 Sierpnia 2017, 10:51:22 »

Jedyne co mogę napisać to to ,że jest mi przykro z zaistniałej sytuacji i jeszcze bardziej jak czytam te wzajemne oskarżenia.
Myślałem ,że w tak wąskim gronie i wśród ludzi którzy znają się latami taka sytuacja nie będzie miała miejsca ,ale cóż życie pisze różne scenariusze i klepanie po plecach , misiaczki to nie wszystko.

Tomek zaliczka 100 zł to kwota pokrycia różnych kosztów które ponosi organizator i czemu ma do nich dopłacać z własnej kieszeni i tak traci prywatny czas na organizację imprezy.
Tylko nie rozumiem uszczuplenia pakietu startowego przecież sponsor dał pakiet dla wszystkich na liście bo przecież nie wie kto będzie a kogo nie będzie a daje zawsze z naddatkiem.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2017, 11:03:51 wysłane przez brig » Zapisane
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #263 : 26 Sierpnia 2017, 11:35:06 »

Arek czyli wg.Ciebie i na logikę 100 zł od łba to koszta organizatora i zapłata za jego wolny czas ?
Tak mam to rozumieć ?
Jedyne co mogę napisać to to ,że jest mi przykro z zaistniałej sytuacji i jeszcze bardziej jak czytam te wzajemne oskarżenia.
Myślałem ,że w tak wąskim gronie i wśród ludzi którzy znają się latami taka sytuacja nie będzie miała miejsca ,ale cóż życie pisze różne scenariusze i klepanie po plecach , misiaczki to nie wszystko.

Tomek zaliczka 100 zł to kwota pokrycia różnych kosztów które ponosi organizator i czemu ma do nich dopłacać z własnej kieszeni i tak traci prywatny czas na organizację imprezy.
Tylko nie rozumiem uszczuplenia pakietu startowego przecież sponsor dał pakiet dla wszystkich na liście bo przecież nie wie kto będzie a kogo nie będzie a daje zawsze z naddatkiem.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2017, 11:41:01 wysłane przez rothen » Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #264 : 26 Sierpnia 2017, 12:03:20 »

Arek czyli wg.Ciebie i na logikę 100 zł od łba to koszta organizatora i zapłata za jego wolny czas ?
Tak mam to rozumieć ?
Jedyne co mogę napisać to to ,że jest mi przykro z zaistniałej sytuacji i jeszcze bardziej jak czytam te wzajemne oskarżenia.
Myślałem ,że w tak wąskim gronie i wśród ludzi którzy znają się latami taka sytuacja nie będzie miała miejsca ,ale cóż życie pisze różne scenariusze i klepanie po plecach , misiaczki to nie wszystko.

Tomek zaliczka 100 zł to kwota pokrycia różnych kosztów które ponosi organizator i czemu ma do nich dopłacać z własnej kieszeni i tak traci prywatny czas na organizację imprezy.
Tylko nie rozumiem uszczuplenia pakietu startowego przecież sponsor dał pakiet dla wszystkich na liście bo przecież nie wie kto będzie a kogo nie będzie a daje zawsze z naddatkiem.

Nagrody wszystkie zostały rozdzielone dla uczestników.
Ba nawet swój pakiet dodałem do 3 pierwszych miejsc/nie było nagród za zajęte miejsca ale nie wiem czy zrozumiesz tak prostą sprawę/
Nie przypuszczałem że ktoś do Nadola przyjeżdza tylko dla nagród.
Przykre to dla mnie ale i nauczka.
Temat wątku który zacząłem proszę już nie zaśmiecać.


Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #265 : 26 Sierpnia 2017, 17:27:27 »

Co Wy z tymi Świniami? Dla nich mam poświęcić przyjaźń i kumpli? Ja lowilem na swojego FOX Rage a śwince szczupak obciąl ogon. Jest parcie w Towarzystwie, jak widzę. Chlopaki, przecież kocham Was takimi, jakimi jesteście! Żadne przynęty tego nie zmienią. Ogarnijcie się. Ja jestem mega zadowolony, iż udalo mi się ściągnąć tak liczną ekipę z Łodzi. Maniuś, gratulacje, należalo Ci się. Jesteś gościem, którego nie da się nie lubić. A tak nawiasem, nikt nigdy w ekipie lódzkiej na nic nie narzekal.Chęć zlowienia dużej ryby zawsze jest, ale nie za wszelką cenę.Nie chcialbym, aby miniony Zlot poczynil jakąś wyrwę w Naszych castingowych szeregach. I tyle tego.
Zapisane
Gadda52

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #266 : 26 Sierpnia 2017, 19:37:48 »

Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!

Maniek, nie wiem kto Ci prosiaczki zaiwanił - ale interesuje nie ten super łowny kolor. Dla mnie najłowniejszy to Motor Oil, a ten to jaki?
Zapisane
pikeft

Wiadomości: 23


Łódź


WWW
« Odpowiedz #267 : 26 Sierpnia 2017, 21:11:55 »

Osobiście dostałem jednego piga od Michala w kolorze żółto/zielonym zaraz po rozdaniu pakietów startowych,pamiętam jak mówił że zostaly mu się 4 ostatnie.
Zapisane

Wypuszczasz-Łowisz
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #268 : 26 Sierpnia 2017, 22:16:04 »

Osobiście dostałem jednego piga od Michala w kolorze żółto/zielonym zaraz po rozdaniu pakietów startowych,pamiętam jak mówił że zostaly mu się 4 ostatnie.

Nie ma co bić piany, z Michałem rozmawiałem,cóż ktoś świnie na świnie podłożył.
Czekam jeszcze na kontakt z kierownikiem CWM w Gdańsku i sam załatwię sprawę.
A czasami dobrze że coś się zdarzy bo człowiek na ludziach się pozna.
Zapisane
brig

Wiadomości: 13

warszawa


« Odpowiedz #269 : 26 Sierpnia 2017, 23:41:05 »

To nie chodzi  o bicie piany, a o fakt były i nie ma .
Ktoś omyłkowo je spakował mam nadzieję że to przeczyta i się odezwie by tą sprawę zakończyć.
Powstała  niezła broda , ale nie ma takiej brody której my castingowcy nie rozplączemy .:-)
Parę słów padło za dużo,  ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło musi nastąpić zgoda :-)

« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2017, 10:11:35 wysłane przez brig » Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!