http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 17:53:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 19 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17  (Przeczytany 48008 razy)
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #15 : 22 Maja 2017, 17:27:09 »

Ja i mottle z pontonem. ok
Witajcie na pokładzie ok Laughing Fishing Beer
"Willa Łódzka"zarezerwowana ok

Toś nas Gawełku z tą "willa łódzką" podsumował  Grin W imieniu łodziaków dziękuję !
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #16 : 22 Maja 2017, 17:36:19 »

Ja i mottle z pontonem. ok
Witajcie na pokładzie ok Laughing Fishing Beer
"Willa Łódzka"zarezerwowana ok

Toś nas Gawełku z tą "willa łódzką" podsumował  Grin W imieniu łodziaków dziękuję !
Toć już tradycyjnie ok Laughing Fishing Beer
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #17 : 22 Maja 2017, 18:35:28 »

A mnie bardzo podobała się na majówce "willa łódzka". Taka spokojna prowincja. Ja poproszę tradycyjnie, zakwaterowanie w "willi przy bulwarze Żarnowieckim". Światowo i centralnie ... jak przystało na Stolicę, skupiają władzę ustawodawczą i wykonawczą Tongue Grin  
PS pragnę złożyć podziękowania za automatyczne wpisanie mnie na listę uczestników Smiley
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #18 : 22 Maja 2017, 19:28:45 »

A mnie bardzo podobała się na majówce "willa łódzka". Taka spokojna prowincja. Ja poproszę tradycyjnie, zakwaterowanie w "willi przy bulwarze Żarnowieckim". Światowo i centralnie ... jak przystało na Stolicę, skupiają władzę ustawodawczą i wykonawczą Tongue Grin  
PS pragnę złożyć podziękowania za automatyczne wpisanie mnie na listę uczestników Smiley
Robert to już z automatu poszło ok Laughing
No i koronę zeszłoroczną trzeba obronić ok Fishing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #19 : 22 Maja 2017, 19:33:18 »

...czuję presję! Ale każdy, tegoroczny wynik biorę na klatę "z godnościom i kulturom osobistom"  Grin ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #20 : 22 Maja 2017, 20:33:15 »

...czuję presję! Ale każdy, tegoroczny wynik biorę na klatę "z godnościom i kulturom osobistom"  Grin ok
Nie tylko Ty czujesz ciśnienie Wink
Cieszę się że będzie sporo "wiarusów" jak i nowych/starych mistrzów też/ adeptów wędkarstwa castingowego ok Laughing Fishing Beer
Zostało wolnych 10 miejsc i dwie łódki z silnikami z Orfy ok ok ok
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #21 : 22 Maja 2017, 20:42:12 »

...  
PS pragnę złożyć podziękowania za automatyczne wpisanie mnie na listę uczestników Smiley

również  Wink
Zapisane

pozdrawiam kazik
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #22 : 22 Maja 2017, 20:44:11 »

A mnie bardzo podobała się na majówce "willa łódzka". Taka spokojna prowincja. Ja poproszę tradycyjnie, zakwaterowanie w "willi przy bulwarze Żarnowieckim". Światowo i centralnie ... jak przystało na Stolicę, skupiają władzę ustawodawczą i wykonawczą Tongue Grin  
PS pragnę złożyć podziękowania za automatyczne wpisanie mnie na listę uczestników Smiley
Żadnego politykierstwa, Robercik. My w tej willi czujemy się znakomicie. Co prawda, jest najdalej od przystani, ale to oaza, taka prowincjonalna i spokojna. I do roślinek nie daleko, i zieleń wokół. I Przyjaciół się przyjmuje pod zadaszeniem, i grilluje, i pogaduchy i takie tam. Dzięki Pawełku za kontynuowanie tradycji. ok
Wolę willę niż pokoje.No, ale nie każdy jest łodziakiem Laughing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #23 : 22 Maja 2017, 20:56:30 »

No to widzę , że macie tam PIĘKNIE! ... może dla tego, że nigdy nie zaprosiliście mnie w swoje skromne progi!? Angry Huh Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #24 : 22 Maja 2017, 21:16:31 »

No to widzę , że macie tam PIĘKNIE! ... może dla tego, że nigdy nie zaprosiliście mnie w swoje skromne progi!? Angry Huh Grin
Robciu nie byłeś u "Łodziaków"na castowych "warsztatach"? Shocked
W tym roku Adam i Piotrek muszą tą "zaległość warsztatową" nadrobić ok Laughing Fishing Beer Beer Beer
Zapisane
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #25 : 22 Maja 2017, 21:17:51 »

No to widzę , że macie tam PIĘKNIE! ... może dla tego, że nigdy nie zaprosiliście mnie w swoje skromne progi!? Angry Huh Grin
Robciu, przeca Ty jesteś nasz (łowicki)! Inni jakoś do nas trafiają bez problemów. Zaopatrzymy Cię w specjalną navi Cheesy
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #26 : 22 Maja 2017, 21:24:51 »

No nie byłem! Powaga!! To zawsze Wy, przychodzicie do "klubu" tacy dziwnie zadowoleni z życia. Myślałem, żem po prostu nie godny ?! (albo , że Wy nie macie śmiałości zarosić do siebie Gościa z waszej Stolicy ... czytaj Łowicza) Huh Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #27 : 22 Maja 2017, 21:50:38 »

No nie byłem! Powaga!! To zawsze Wy, przychodzicie do "klubu" tacy dziwnie zadowoleni z życia. Myślałem, żem po prostu nie godny ?! (albo , że Wy nie macie śmiałości zarosić do siebie Gościa z waszej Stolicy ... czytaj Łowicza) Huh Grin
Robciu! Czuj się zaproszony w nasze łódzkie, gościnne progi ale o jednym nie zapomnij - o tradycyjnym łowickim stroju w paski, bo będzie z przytupem, "łoj da dana, łoj..."  Laughing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #28 : 22 Maja 2017, 22:18:00 »

łoj, bedzie sie działo !!! więc chopy i dziołchy,  przybywajta bo miejsc niewiele zostało ... dana, dana Tongue Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #29 : 23 Maja 2017, 13:24:06 »

Proszę o dopisanie jeszcze kolegi Łukasza .
Łódka z Gigusiem i Maniek1972
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Strony: 1 [2] 3 4 ... 19 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!