http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 00:58:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17  (Przeczytany 48064 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #180 : 12 Sierpnia 2017, 20:22:22 »

Mogłeś to jasno napisać od samego początku. Te zawody zawsze miały charakter bardzo otwarty, towarzyski i koleżeński. Nikt się nie sprzeciwiał a wręcz odwrotnie, chętnie widzieliśmy na naszych spotkaniach również łowiących na sprzęt ze szpulą nieruchomą i ewentualne ich wyniki były koleżeńsko klasyfikowane ... a o ile się nie mylę to raczej nie jest wędkarstwo castingowe? ( w tym roku ich skreślasz?) O ile pamiętam to dotychczas w okresie sierpniowym, kiedy odbywały się nasze spotkania po prostu był zakaz trollingu więc nie było o czym dyskutować. Teraz jest taka możliwość to czemu z niej nie skorzystać w ramach (podkreślam) naszych towarzyskich zawodów? Ja planowałem trollingować zestawem castingowym. Może da ciebie Pawle to nie jest jakaś specjalna atrakcja, wszak na Żarnowcu bywasz kilkanaście razy w roku ale dla ludzi, którzy tam przyjeżdżają często pokonując setki kilometrów raz w roku, to zasmakowanie tej metody, na tej właśnie wodzie, która słynie z ryb złowionych również a może przede wszystkim w trollu jest prawdziwą atrakcją. Ale jaki sens ma zabawa w zawody skoro i tak nie ma się szans na klasyfikację? W mojej ocenie wybór metody połowu powinien pozostać do wyboru uczestnikom.
Nic i niczego oraz nikogo nie skreślam.
Dużo jest w tym racji co napisałeś i po przemyśleniu aby wszystko było jak należy  troling będzie dozwolony.
Tylko żeby znowu nie było niejasności ,to po to otrzymujemy przynęty od sponsorów aby na nie łowić też szczupaki,dlatego też nagrody są za złowione na nie ryby-to chyba oczywista oczywistość chyba że też masz do tego jakieś ale?
Zresztą regulamin przedstawię przed rozpoczęciem I tury w piątek.
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #181 : 12 Sierpnia 2017, 20:41:26 »

Dobrze, że w te stronę zmieniłeś zdanie, choć to w sumie nie wszystko zmienia.
Pamiętasz Pawle, kiedyś zawody rozgrywaliśmy w formule: wygrywa ten, kto "złowi sumarycznie najwięcej centymetrów ryb". I nikt nikogo nie pytał na co łowił. Czym innym może byś zwycięstwo w kategorii największy szczupak. Tutaj decydować może to, czy ryba została złowiona na przynętę sponsora. Sugerowałeś, że jedną z takich przynęt sponsorskich, będą "świnki" Czemu komuś odmawiać łowienie na nią w trollu?. A jak chce, to niech łowi nawet na muchę tubową w trollu (jeśli ktoś ją za sponsoruje) ... i niech wygra!
Pomyśl nad tym.
Od mojego pierwszego wyjazdu do Nadole najbardziej utkwiła mi w pamięci atmosfera luzu i zero zadęcia. A pierwszy kontakt i przywitanie wspominam za każdym razem. I myślę, ze super by było aby wyścigi nie wzięły góry nad klimatem spotkania. Z resztą bardzo mocno podkreślałem to w moim zeszłorocznym artykule na temat zlotu (dla tych "nowych" którzy nie czytali   http://www.multiplikator.pl/relacje/152-zlot-zarnowiec ).
I tylko to było moją intencją dzieląc się swoimi wątpliwościami. I zawsze pamiętam kto jest "dyrektorem" tego zamieszania Smiley ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #182 : 12 Sierpnia 2017, 21:28:02 »

Dobrze, że w te stronę zmieniłeś zdanie, choć to w sumie nie wszystko zmienia.
Pamiętasz Pawle, kiedyś zawody rozgrywaliśmy w formule: wygrywa ten, kto "złowi sumarycznie najwięcej centymetrów ryb". I nikt nikogo nie pytał na co łowił. Czym innym może byś zwycięstwo w kategorii największy szczupak. Tutaj decydować może to, czy ryba została złowiona na przynętę sponsora. Sugerowałeś, że jedną z takich przynęt sponsorskich, będą "świnki" Czemu komuś odmawiać łowienie na nią w trollu?. A jak chce, to niech łowi nawet na muchę tubową w trollu (jeśli ktoś ją za sponsoruje) ... i niech wygra!
Pomyśl nad tym.
Od mojego pierwszego wyjazdu do Nadole najbardziej utkwiła mi w pamięci atmosfera luzu i zero zadęcia. A pierwszy kontakt i przywitanie wspominam za każdym razem. I myślę, ze super by było aby wyścigi nie wzięły góry nad klimatem spotkania. Z resztą bardzo mocno podkreślałem to w moim zeszłorocznym artykule na temat zlotu (dla tych "nowych" którzy nie czytali   http://www.multiplikator.pl/relacje/152-zlot-zarnowiec ).
I tylko to było moją intencją dzieląc się swoimi wątpliwościami. I zawsze pamiętam kto jest "dyrektorem" tego zamieszania Smiley ok
I będzie jak zawsze w atmosferze Przyjaźni,Zabawy,Relaksu ok Laughing Fishing Beer
I dźwięk Wojtusiowego kaloryfera poleci na kaszubskiej ziemi Laughing ok Beer
Zapisane
Gadda52

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #183 : 13 Sierpnia 2017, 13:29:06 »

Czym innym może byś zwycięstwo w kategorii największy szczupak. Tutaj decydować może to, czy ryba została złowiona na przynętę sponsora. Sugerowałeś, że jedną z takich przynęt sponsorskich, będą "świnki" Czemu komuś odmawiać łowienie na nią w trollu?. A jak chce, to niech łowi nawet na muchę tubową w trollu (jeśli ktoś ją za sponsoruje) ... i niech wygra!

Panowie - czy z tego wynika, że jak ktoś złowi 120 cm. nie na przynętę sponsora to przegra z 70cm. złowionym na Pig Shada? Toż to chore....
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #184 : 13 Sierpnia 2017, 15:57:44 »

Nasza impreza to nie zwykłe zawody wędkarskie tylko warsztaty w dziedzinie łowienia ryb metodą castingową Smiley,zresztą jedyne w takiej formie w naszym kraju.
Jest konkurs na największą rybę ale nigdy nie było ciśnienia aby wygrać za wszelką cenę/tak jak to jest na zawodach wędkarskich/
Liczy się głownie klimat,atmosfera koleżeńskości i wymiany poglądów,możliwość porozmawiania z fachowcami,obejrzenia sprzętu/w tym nowości /wypróbowania wędek,multiplikatorów itp.
Metody łowienia są takie żeby każdy był zadowolony,czyli tak jak napisałem wcześniej troling i rzuty/każdy łowi tak jak lubi/.
Co do nagród to przedstawię wszystko na odprawie przed wypłynięciem żeby uniknąć różnych niepotrzebnych nieporozumień.
Po prostu jest to nasza zabawa w casting i nie nagrody czy też zwycięstwo jest tutaj najważniejsze/piszę to celowo szczególnie żeby koledzy którzy pierwszy raz biorą udział w imprezie mieli pewną jasność celu Spotkania/

Program Spotkania:

Dzień pierwszy-Piątek 18.08.2017
Godz.9.00-Oficjalne Otwarcie VIII Spotkania
Godz 9.45 odprawa przed wypłynięciem na wodę
Godz.10.00-18.00 I tura Spotkania ok Laughing Fishing
Godz.18.15-19.00-Giełda sprzętu castingowego Fishing
Godz.19.15-20.00-pokaz prowadzenia przynęt na basenie/Robert Taszarek-Normark Rapala,Michał Szewczuk-Strike Pro,Robert Kaźmierczak-Dorado/ Fishing
Udało mi się namówić Andrzeja Wiznera do pokazu prowadzenia dużych gum ok/przyda się  Fishing/
Godz.20.15-.......Ognicho/omówienie wyników/ ok Laughing Beer

Dzień drugi-Sobota 19.08.2017
Godz.6.30-7.30 śniadanie Smiley
Godz.8.00-13.00 II tura Spotkania
Godz.14.00-19.00 III tura Spotkania
Godz.19.30 zawody w rzutach UL castem na basenie
Godz.20.15-......Ognicho/omówienie wyników/

Dzień trzeci-Niedziela 20.08.2017
Godz.10.00-Zakończenie Spotkania

Sponsorami VIII Ogólnopolskiego Spotkania Miłośników Castingu są:
NORMARK RAPALA-Robert Taszarek
ROBINSON Strike Pro-Michał Szewczuk
DORADO-Robert Kaźmierczak
oraz Firma Siek i Centrum Wędkarstwa Morskiego w Gdańsku
Patronat Medialny-Wędkarski Świat w osobie Marka Szymańskiego.
TV Trwam niestety nie będzie,otrzymałem wiadomość od red.Piotra Mireckiego że niestety nie będzie mógł przybyć.
Gościć będziemy/jak to zwyczajowo bywa/Andrzeja Wiznera/Mistrza Polski 2017r w trolingu/przewodnika na jez.Żarnowieckim.
Oczywiście z różnych względów technicznych/pogoda itp/mogą zaistnieć zmiany w programie imprezy.
Obiady można zamawiać bezpośrednio u Pani Marii.
Przypominam tym którzy mają zamiar przyjechać wcześniej/przed 18.08.17/żeby potwierdzili rezerwację/teraz jest sporo gości w willi/.
Ja jestem jutro w Nadolu i przekazuje listę noclegów/czyli kto i gdzie śpi/.
Sprawy techniczne łódek willi Orfa ma w ręku Pan Jarek.
Jedna łódka z silnikiem będzie wzięta od Andrzeja Wiznera/napisze dzisiaj priv do załogantów/.
To tak na razie tyle Smiley
Ja jestem w środę po południu/ci co też będą to zapraszam do pstrągów nad wodę Wink Laughing/ Smiley
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2017, 20:56:33 wysłane przez gawel » Zapisane
pikeft

Wiadomości: 23


Łódź


WWW
« Odpowiedz #185 : 13 Sierpnia 2017, 17:36:02 »

Z tą pogodą to za ciekawie się nie zapowiada niestety....
Zapisane

Wypuszczasz-Łowisz
sucks_one

Wiadomości: 293


Konstancin-Jeziorna

Kurek Fishing Team


« Odpowiedz #186 : 13 Sierpnia 2017, 17:44:17 »

Pogoda jak kobieta ☺
Opalać sie przeciez nie bedziemy. Jaka by nie byla bedzie fajosko Huh?
Zapisane

Pozdrowienia!
Tomek
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #187 : 13 Sierpnia 2017, 22:29:46 »

Z mojej strony to może nie pokaz prowadzenia przynęt a bardziej prezentacja nowych modeli i kolorów  Wink
czekam na Darka i jutro będę mógł coś więcej napisać.
Zapisane

pozdrawiam kazik
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #188 : 13 Sierpnia 2017, 22:32:25 »

Z mojej strony to może nie pokaz prowadzenia przynęt a bardziej prezentacja nowych modeli i kolorów  Wink
czekam na Darka i jutro będę mógł coś więcej napisać.

Zapowiada się ciekawie ok Smiley
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #189 : 15 Sierpnia 2017, 00:43:21 »

Byłem dzisiaj w Nadolu,Pani Maria gotowa do przyjęcia armii castingowców ok Smiley
Jutro już pierwsi przyjeżdzają  ok Fishing
Dzisiaj cienko było/5 szt,75 i 63,reszta młodzież i moja Ania 1 okoń i zębaty Grin/
Pogoda kapryśna że nie chcą brać/okoń wcale nie ruszał się/ ale to dobrze wróży bo im brzuch dłużej pusty to za dni parę biesiady czas zacząć ok Fishing Fishing Fishing
Pokoje przydzielone,wiem że paru kolegów już potwierdzało wcześniejszą rezerwację ok
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2017, 00:45:54 wysłane przez gawel » Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #190 : 15 Sierpnia 2017, 16:55:08 »

Jutro ekipa Łódź team casting w skladzie Adaś, Grześ i ja melduje się późnym popoludniem na miejscu. Hubertusa nie będzie, ale dziś pozyskaliśmy zgodnie z umową od niego smalczyk. Ogóry malosolne też już są. Do zobaczenia na miejscu!
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #191 : 15 Sierpnia 2017, 17:04:02 »

To do czwartku zostanie słoik do wylizania!? Tongue Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Gadda52

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #192 : 15 Sierpnia 2017, 18:06:30 »

Jak smalczyk dobry to i wylizać słoik - bezcenne !
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #193 : 15 Sierpnia 2017, 18:14:02 »

Jutro ekipa Łódź team casting w skladzie Adaś, Grześ i ja melduje się późnym popoludniem na miejscu. Hubertusa nie będzie, ale dziś pozyskaliśmy zgodnie z umową od niego smalczyk. Ogóry malosolne też już są. Do zobaczenia na miejscu!
To się zobaczymy ok Laughing Beer
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #194 : 15 Sierpnia 2017, 18:22:38 »

To do czwartku zostanie słoik do wylizania!? Tongue Grin
W czwartek lychą będziesz jeść.Starczy i na piątek, dla, hm większości, mniemam.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!