http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 21:30:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: VIII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Castingu Żarnowiec 18.08.17-20.08.17  (Przeczytany 48054 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #240 : 22 Sierpnia 2017, 16:21:21 »


Seba dobrze że napisałeś ok
Znaczy się 260 nie przekroczone Wink Grin
[/quote]

Nie ale o mały włos i kombinezon byłby obsrany  Wink na szczęście pozostało tylko nowe doświadczenie jazdy w deszczu Grin
[/quote]
A jeszcze jakbyś z flagą Rapali pędził niczym Husar Grin Wink
Zapisane
pikeft

Wiadomości: 23


Łódź


WWW
« Odpowiedz #241 : 22 Sierpnia 2017, 18:47:00 »

Jest szansa że zgubił by ją tak jak jeden jegomość w drodze powrotnej na obwodnicy pogubił bagaże z dachu samochodu Smiley
Zapisane

Wypuszczasz-Łowisz
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #242 : 22 Sierpnia 2017, 18:55:29 »

...nie sympatycznie to wyglądało, tym bardziej, że były tam jakieś potrzaskane zabawki dziecięce.
Mój powrót właściwie spokojny, jazda bez deszczu do zjazdu z autostrady na Błonie (pozdrawiam ziomali Smiley)
Po drodze tylko jeden koleś przy spokojnej jeździe (ok 160 Wink) jakoś nie miał ochoty luknąć w lusterko i usiłował zmienić pas na lewy (nie wiem po kiego chu...a bo przed nim nic nie jechało?) i przy okazji zepchnąć mnie na pobocze Tongue Roll Eyes ... W sumie mija wina bo z jakiej racji akurat tam byłem? A więc jak na 500km to spoko Wink Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
pikeft

Wiadomości: 23


Łódź


WWW
« Odpowiedz #243 : 22 Sierpnia 2017, 19:24:46 »

Tylko ja stałem w 3km korku na bramkach??!!!
Zapisane

Wypuszczasz-Łowisz
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #244 : 22 Sierpnia 2017, 20:08:09 »

ja tylko 2 km Wink Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #245 : 22 Sierpnia 2017, 20:14:55 »

Kurde,o której Wy wyjechaliście? bo my z @Rotenem wyjechaliśmy około 11-ej i na bramkach staliśmy może z 10 min.
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #246 : 22 Sierpnia 2017, 20:17:03 »

Kurde,o której Wy wyjechaliście? bo my z @Rotenem wyjechaliśmy około 11-ej i na bramkach staliśmy może z 10 min.

hahaahah ale Rothen ma viatolla  Wink
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #247 : 22 Sierpnia 2017, 20:25:10 »

Kolego...i ja wyjechałem o 11-tej. Tak samo jak Wy w niedzielę?
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #248 : 22 Sierpnia 2017, 21:42:04 »

Kolego...i ja wyjechałem o 11-tej. Tak samo jak Wy w niedzielę?

To myśmy chyba dobrze trafili, bo staliśmy około 10 min.
ps.Seba........On vitaola  Beer Beer Beer Beer Beer Laughing
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
godski

Wiadomości: 274


« Odpowiedz #249 : 22 Sierpnia 2017, 22:15:23 »

Oni te bramki czasem w sezonie otwierają i wtedy szczęśliwcom za free zdarza się przejechać i to bez korków. Jak z Żarnowca kilka tygodni temu wracaliśmy to nam się przyfarciło.
Zapisane
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #250 : 22 Sierpnia 2017, 22:37:07 »

Oni te bramki czasem w sezonie otwierają i wtedy szczęśliwcom za free zdarza się przejechać i to bez korków. Jak z Żarnowca kilka tygodni temu wracaliśmy to nam się przyfarciło.

Ja dwa tygodnie temu wracałem z Władysławowa to też miałem bramki otwarte, byłem pewien że w weekendy tak właśnie jest, a tu w niedzielę kroili aż miło kasiorkę Cry
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
godski

Wiadomości: 274


« Odpowiedz #251 : 22 Sierpnia 2017, 22:41:53 »

Otwierają jak tworzą się duże korki podobno. Według własnego uznania.
Zapisane
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #252 : 25 Sierpnia 2017, 18:01:02 »

Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2017, 18:09:44 wysłane przez maniek1972 » Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #253 : 25 Sierpnia 2017, 18:10:36 »

Potwierdzam
Byłem świadkiem jak po piątkowej odprawie, Michał dał Pawłowi torbę w której były na pewno "świnie" pakowane po dwie sztuki w paczce.
Aby nie było wątpliwości, ja dostałem od Michała, tego samego dnia po śniadaniu, trzy "świnie", które były zaległą nagroda sponsorską za mój zeszłoroczny wynik.
Jeśli doszło faktycznie do "świadomej dematerializacji" nagrody dla Mańka, to ... bardzo fiutowa sytuacja!!! Sad Angry
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #254 : 25 Sierpnia 2017, 20:11:51 »

No cóż Maniuś przekazałem ci dzisiaj informację jaką organizator przekazał w mojej osobie.
Teraz czekamy  na oficjalną informację .
Witam Szanowne grono.
Na Naszym ostatnim spotkaniu przedstawiciel sponsora przekazał Gawłowi dwa Pigi Jr. w bardzo łownym kolorze dla zwycięzcy naszych zmagań, wiem bo poinformował mnie o tym już w sobotę wieczorem przed swoim wyjazdem(w niedzielę Michała nie było). W niedzielę po zakończeniu otworzyłem torbę i ku mojemu zdziwieniu nie było ich w śród przynęt Cry
Zgłosiłem problem naszemu sponsorowi,który obiecał że wyjaśni zajście z Pawłem.
Po rozmowie z Michałem   Paweł stwierdził że musiał mu ktoś te Pigi (delikatnie mówiąc) zapierdzielić i dla tego nie mógł ich przekazać zwycięzcy Cry
Nie chodzi mi już o te dwie gumy,gdyż i tak je posiadam(może nie w tym akurat kolorze) ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca w tak szanownym gronie i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.
pozdrawiam Maniek
ps.więc pytam: Kto zaiwanił moje Pigi ?!!!!!!!!!
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!