http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 18:04:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Klasyki współcześnie.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Klasyki współcześnie.  (Przeczytany 1369 razy)
erqgth

Wiadomości: 2


« : 08 Października 2017, 15:31:03 »

Witajcie.

Ostatnio strasznie spodobały mi się tradycyjne okrąglaki. Do tego stopnia, iż pozbyłem się wszystkich niskoprofilowych multiplikatorów i mam zamiar zastąpić je wspomnianymi klasykami.
Niestety moja wiedza i doświadczenie jest dosyć uboga dlatego postanowiłem założyć ten temat i wyciągnąć od Was, bardziej doświadczonych kolegów, trochę informacji.

Interesują mnie przede wszystkim okrągłe multiplikatory, które mają już swoje lata, a które można stuningować tak aby łowienie nimi było przyjemniejsze ale aby dalej prezentowały swój ponadczasowy urok.

Wszystkie informacje odnośnie wszelkich części i zmian wraz ze zdjęciami mile widziane.
Myślę, że będzie to również dobre miejsce aby pochwalić się swoimi konstrukcjami.  

Ja niestety nie mam się czym pochwalić bo, jak już wspomniałem, dopiero zaczynam i liczę, że dzięki Wam to się zmieni Smiley.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #1 : 08 Października 2017, 21:15:26 »

Zacznij od Abu: 4501, 1601C IAR, 2601C IAR, Morrum 1601 i 3601. Miłego googlania Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!