http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 07:16:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pstrąg 2018
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pstrąg 2018  (Przeczytany 28375 razy)
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #30 : 03 Stycznia 2018, 05:47:14 »

Gratuluję udanego otwarcia sezonu kropkowańców Smiley
Może jednak uda mi się wreszcie przybyć nad Bóbr.
Szczegóły zapewne będą znane już za miesiąc na Targach w Poznaniu Smiley/a tam już we czwartek przybywam macać  nowe zabawki Wojtka Tongue/
Paweł, zapraszam na Wiosenny Zlot. Termin to tradycyjnie druga połowa kwietnia. Szczegóły podam za tydzień
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #31 : 03 Stycznia 2018, 09:24:08 »

Fajne rybki ja mam nadzieję za jakieś 9 dni nadrobić braki Laughing


Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #32 : 03 Stycznia 2018, 11:48:39 »

Jak trafimy z wodą, jak na razie jest OK, to zapewniam że będzie Eldorado  ok
Ps. Terza jest wody do kolan a ryb do h.... Słyszałem o jednym, co to złowił tak dużo tego dnia że pobił rekord wszechświata. I tak trzymać
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #33 : 03 Stycznia 2018, 14:30:55 »

Gratuluję udanego otwarcia sezonu kropkowańców Smiley
Może jednak uda mi się wreszcie przybyć nad Bóbr.
Szczegóły zapewne będą znane już za miesiąc na Targach w Poznaniu Smiley/a tam już we czwartek przybywam macać  nowe zabawki Wojtka Tongue/
Paweł, zapraszam na Wiosenny Zlot. Termin to tradycyjnie druga połowa kwietnia. Szczegóły podam za tydzień
Raczej przybędę Smiley /sprawdzę organoleptycznie te opowieści o Bobrzańskich kropkach Smiley/
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #34 : 03 Stycznia 2018, 15:28:59 »

Już me serce się raduje ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #35 : 03 Stycznia 2018, 18:58:23 »

Już me serce się raduje ok
I vice versa Grin
Zapisane
Rafał S.

Wiadomości: 83


Duszniki Wielkopolskie


« Odpowiedz #36 : 08 Stycznia 2018, 22:52:53 »

Wczoraj Kolega wyciągnął mnie nad rzekę. Nie musiał mnie długo namawiać ale gdyby nie zadzwonił to pewnie bym nie pojechał. Około 8:00 pierwsze rzuty. Za chwilę jest już 11:00 a moment później 13:00 i koniec zabawy. Dobre towarzystwo i magia miejsca sprawiają, że wskazówki zegarka kręcą się jak skrzydełko obrotówki. Wysoka, trącona woda i mróz i powodują, że ruszamy  w dół rzeki i początkowo łowimy tak jak nakazują warunki. Zaczyna się fajnie od trzydzestaczka po kilku minutach od pierwszego rzutu. Niestety później przez ponad 2 godziny nie zauwarzam żadnej aktywności ryb. Omijamy kilkuset metrowy fragment zmieniamy kierunek marszu i zaczynamy łowić tak jak lubimy. Niezbyt długie ale precyzyjne rzuty i sprowadzanie wabików z nurtem daje nam najwięcej radochy. Udaje mi się zauważyć tylko 3 odprowadzające wabiki maluszki. Czas wędkowania dobiegł już końca gdy (w dogrywce) tuż pod szczytówką woblera dopada ładny pstrąg. Uderzenìe...zacięcie i... wobler szybuje w powietrze a pstrąg pokazując bok zawija i znika tak szybko jak się pojawił. Jaszcze kilka rzutów i wracamy.
Zapisane

Pozdrawiam,
Rafał
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #37 : 08 Stycznia 2018, 22:59:45 »

Opis rewelacyjny ok ryba jeszcze piękniejsza ok
Zapisane

Catch & Release
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #38 : 09 Stycznia 2018, 06:40:27 »

Super Rafał ok, ja byłem w niedzile jednak aura nie sprzyjała. Potwornie grabiały dłonie, zacinał deszczyk a woda w rzece bardzo wysoka i szło mnustwo śmieci. Zaliczyłem jedynie dwa spady maluszków( ok 20cm) , niemniej i tak było  ok  Laughing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
sokol695

Wiadomości: 198


Słupca


« Odpowiedz #39 : 09 Stycznia 2018, 19:09:44 »

Moje gratulacje z przyjemnego spędzenia czasu nad wodą ok.
Zapisane
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #40 : 10 Stycznia 2018, 10:08:30 »

Wystartowałem w sobotę, pogoda marzenie, słońce, dość ciepło, nawet ręce nie marzły (nie umiem wędkować w rękawiczkach). Niestety falstart... Kropki nie miały ochoty do współpracy. Cry
Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #41 : 17 Stycznia 2018, 14:36:19 »

Dzisiaj Bóbr dość łaskawy , w krótkim czasie kilka rybek. Jedna 36 cm , jedna 32 cm i cztery poniżej wymiaru. Pogoda pod psem, rano słoneczko, po chwili deszczyk a w południe śnieżyca, brrrr.... Mimo wszystko warto było wyjść z domu i przywitać się z rybkami.
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #42 : 17 Stycznia 2018, 17:36:12 »

Brawo Ty ok
Ładniusi Smiley
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
tomwes

Wiadomości: 267


Jelenia Góra

ryby to nie wszystko ale bez ryb to nie życie


« Odpowiedz #43 : 17 Stycznia 2018, 17:57:34 »

Super  ok ja jutro  Laughing
Zapisane

Byłem, jestem i będę wędkarzem i NIKT tego nie zmieni  ok Fishing
Rafał S.

Wiadomości: 83


Duszniki Wielkopolskie


« Odpowiedz #44 : 17 Stycznia 2018, 19:04:25 »

Gratulki! Fajna rybka i wcale nie chudzielec. Gdyby nie tło to można by pomyśleć, że kwietniowa.
Zapisane

Pozdrawiam,
Rafał
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!