http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 11:03:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec  (Przeczytany 23429 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #75 : 19 Lipca 2018, 16:28:55 »

Mamuś odpoczywają, ale nie wszystkie ... dostałem fotkę 118 z dzisiaj Wink Grin
To nasz łódzki ziom. Poznaliśmy się na Sulejowskim.  Grin

No to Gratulki dla zioma ok Fishing
Zostało ostatnie/dosłownie miejsce/ ok
Już powoli przyśpieszamy do imprezy ok Laughing Fishing Beer
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #76 : 21 Lipca 2018, 23:43:37 »

Dzisiaj walczyliśmy,ja i Michał Szewczuk.Dwie walki przegrane,jedną ja/meter przed podbierakiem Wiznerowym,kurde znają go Laughing/ druga Michał,dwie podjechały do burty to były mamuchy średniaki/takie 95+ do 100/a już za 4 tygodnie ktoś walnie rekord życiowy,ja to po prostu czuję ok Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing.
We wtorek zaktualizuje wpłaty, w sobotę/niedzielę/ jadę do Pani Marii z listą przydziału spania.
PRZYPOMINAM/sorki że z dużej litery ale to ważne/kto przyjedzie wcześniej/przed 17.08/to osobiście rezerwuje nocleg u Pani Marii ok/ułatwi to żeby się nie przenosić,ja jestem na miejscu14.08/ ok Laughing Fishing Beer
A muzyka z kaloryfera poleci po jeziorze-"Bo miała grube nogi,wąskie slipy Laughing Grin"
I taka informacja porządkowa Wink-teren  Willi Orfa w czasie Zlotu Castingowego jest udostępniony tylko i wyłącznie uczestnikom imprezy dotyczy to również pomostu/łódki/ ok
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2018, 23:50:28 wysłane przez gawel » Zapisane
ArturK

Wiadomości: 42

Łomża


« Odpowiedz #77 : 25 Lipca 2018, 19:28:45 »

Nieśmiało zapytam, czy jeszcze sa wolne miejsca dla ekipy dwóch osób z własna łodzią?
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #78 : 25 Lipca 2018, 20:49:11 »

Nieśmiało zapytam, czy jeszcze sa wolne miejsca dla ekipy dwóch osób z własna łodzią?

Dam znać w sobotę,jeszcze czekam na wpłaty a niektórzy się zapominają Wink
Zapisane
ArturK

Wiadomości: 42

Łomża


« Odpowiedz #79 : 25 Lipca 2018, 21:01:54 »

Ok,  w takim razie czekamy na sygnał.  ok
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #80 : 26 Lipca 2018, 22:42:43 »

Ok,  w takim razie czekamy na sygnał.  ok
Sygnał poszedł ok
Koledzy już niedługo już za momencik zlocik z castingiem zacznie się kręcić ok Laughing Fishing Beer
Dzisiaj moje 3 trocie sola zasypane Laughing/zaraz za trzy dni dalszy ciąg Tongue/czekam na laxa od Grynia i też będzie robiony ok
W sobotę jestem z Karolem Krauze z j.pl na polowaniu/będziem ćwiczyć na grubo Grin/
W poniedziałek pełna lista uczestników ok/przydział spania będzie na miejscu/ ok Laughing Fishing Beer
PRZYPOMINAM/przepraszam że z dużej L/ale to ważne-Każdy kto chce przyjechać wcześniej OSOBIŚCIE rezerwuje u Pani Marii ok
Zapobiegnie przenosinami bo jeszcze będą wczasowicze do 17.08.
Program imprezy zapodam 10.08 ok Laughing Fishing Beer
A jeszcze z kulinarnych spraw zrobię śledziki "a la kaszubski Wieniawski"dla uczestników + zupa/znana niektórym z Drużna Laughing Tongue?
A niezadługo po tych upałach Big mamuśki rzuca się na nasze przynęty ok Fishing Fishing Fishing Fishing
Co roku były dwie złowione,ostatnio trzy a teraz .... ja obstawiam 5 metrówek ok Fishing
Bo kiedy byłem na wodzie to się zawsze działo,grube rybska przy burcie-normalka ok Fishing
A wieczorem przy zimnym  Beer Beer Beer Beer Beer Beer kaloryfer zadudni a nasze głosy będą słyszeli na Helu ok Grin Grin Smiley
Powoli się zbliża Święto Castingu ok Laughing Fishing
Zapisane
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #81 : 27 Lipca 2018, 14:46:06 »

A tak a pro pos  Beer Beer Beer, to przesłałem Ci moją skromną uwagę. Z wiedzy jaką posiadłwszy przez te kilka lat, wynika że lokalne jest git !  Byle nie to "nie lokalne" w zielonym szkle  Laughing (vide ostatnie bobrowanie). Pa !
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #82 : 27 Lipca 2018, 19:52:39 »

A tak a pro pos  Beer Beer Beer, to przesłałem Ci moją skromną uwagę. Z wiedzy jaką posiadłwszy przez te kilka lat, wynika że lokalne jest git !  Byle nie to "nie lokalne" w zielonym szkle  Laughing (vide ostatnie bobrowanie). Pa !
Specjal i wszystko Jasne ok Laughing Beer Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #83 : 27 Lipca 2018, 20:12:40 »

Nooo i można znaleźć złoty środek?! można!!! ok Beer
(byle by normalny a nie mocny Wink)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #84 : 28 Lipca 2018, 23:04:01 »

dzisiaj 110 na Rapala Glidin Rap 15cm,do tego jeszcze mniejsza a duży potworek chciał mi złamać nadgarstek.
łowiłem z Kolega z j.pl Karolem Krause,macaliśmy swoje kije Laughing/tzn ja jego M1 a on mojego Loomisa Laughing/
Woda miała 25 stopni,masakra ale że sie w takiej temp. ruszają lokomotywy?
Będę za tydzień ścigał i szukał zębatych ok a i Pozdrowienia od Pani Marii dla Wszystkich uczestników naszego Święta Castingowego ok ok ok ok ok
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #85 : 02 Sierpnia 2018, 22:40:13 »

Pomalutku się zbliża ok Laughing Fishing Beer
Dzisiaj z Andrzejem Wiznerem pływaliśmy/czytaj smażyliśmy się Grin/coś tam się pokazało ale temperatura wody po prostu szok-27,5st
Już w przyszłym tygodniu napiszę co i jak a Pani Maria dostanie rozpiskę noclegów od 17.08/piątek/
Taką mapę dostanie  każda łódka/Andrzeja poprosiłem o zaznaczenie miejscówek popasu metrówek ok Laughing/ale to przed wypłynięciem Smiley
 Beer Beer Beer Beer Beer (B)już na miejscu w Orfie Laughing
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #86 : 02 Sierpnia 2018, 22:43:30 »

A ja mogę zaznaczyć na mapie, gdzie na dnie leży moja Ultima z Alphasem 150 ...już trzy lata? Undecided Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #87 : 03 Sierpnia 2018, 00:09:46 »

A ja mogę zaznaczyć na mapie, gdzie na dnie leży moja Ultima z Alphasem 150 ...już trzy lata? Undecided Grin
Oczywiście,jak pamiętam na znalazcę czeka nagroda ok Wink
Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #88 : 03 Sierpnia 2018, 16:48:13 »

Ja to powiem Wam szczerze koledzy że się nie mogę już doczekać  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #89 : 03 Sierpnia 2018, 17:50:48 »

Ja to powiem Wam szczerze koledzy że się nie mogę już doczekać  Laughing
ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!