http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 04:44:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec  (Przeczytany 23566 razy)
Pomuchel

Wiadomości: 77


Uć Casting Team


« Odpowiedz #105 : 14 Sierpnia 2018, 12:53:08 »

Będzie Robciu też w środę Jacek Spinn, no i my, czyli część Łódź team. Dla podkręcenia atmosfery:
https://www.youtube.com/watch?v=yAmMZ9Kz3hA
Nie muszę chyba mówić, iż chłopaki zrobili specjalnie dla nas przelot nad jez.Żarnowieckim Laughing

Piotruś, to już szybciej Nasi zrobią nam kipisz nad wodą  Grin
https://www.youtube.com/watch?v=1RnH5HriREc
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #106 : 19 Sierpnia 2018, 22:15:15 »

Po siedmiu godzinach nareszcie w domu...porażka Cry
Zlot jak zwykle SUPER.
Fajne towarzystwo i fajne ryby.
Dziękuję wszystkim za spotkanie.
Brawo Gaweł ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
PiernikTorunski

Wiadomości: 1


Toronto Kuj-Pom


« Odpowiedz #107 : 19 Sierpnia 2018, 22:51:13 »

Cześć
Kiedy można się spodziewać info jak wam poszło i zdjeć ?
Aż żałuje że przegapiłem IX zlot tym bardziej ze zakochałem sie w castingu i tej wodzie  Grin
Na X zlot mozna mnie juz wpisać  Cheesy
Pzdr
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #108 : 19 Sierpnia 2018, 23:56:10 »

Cześć
Kiedy można się spodziewać info jak wam poszło i zdjeć ?
Aż żałuje że przegapiłem IX zlot tym bardziej ze zakochałem sie w castingu i tej wodzie  Grin
Na X zlot mozna mnie juz wpisać  Cheesy
Pzdr
Wędkarski Świat-będzie w numerze X/lub XI/co prawda nie jestem pewny ale dam znać.
Było kapitalnie.Atmosfera,Koleżeństwo,Wielkie Szczupce i  ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer (B)dwa ognicha z muzą do rana ok Laughing
X Spotkanie będzie wyjątkowe-Jubileusz-A to będzie się działo ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer Beer
W skrócie-od wtorku/jak przybyłem/do soboty złowiono 5 metrówek
119cm-Łukasz Z./Kwidzyn Kadra Polski/-rekord życiowy/poprzednio było 105/ ok ok ok Fishing Fishing Fishing
107cm i 107cm Shocked Shocked Shocked Grzegorz K/Gdynia/-dwie metrówy w 15 minut-szaleństwo  ok ok ok Fishing Fishing Fishing
110 cm Spinnerman-HMS Lures/do tego 95cm/ ok ok ok Fishing Fishing Fishing
To tak na szybko bo dopiero wróciłem z Orfy/od Ekipy UĆ Team ok ok ok/
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #109 : 20 Sierpnia 2018, 11:28:15 »

Zapomniałem o jeszcze jednym...
Chciałbym tutaj podziękować Adamowi (@Spinnerman), którego wcześniej nie znałem, i który zmienił swoje plany wyjazdowe na spotkanie żarnowieckie i dostosował się do mnie (a raczej mojej niedawnej "przygody" kardiologicznej) i zawiózł mnie na zlot i odstawił do domu. Ot tak zwyczajnie, po koleżeńsku. ok Smiley
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
esoxlucius_2008

Wiadomości: 44


Pruszcz Gdański

Złów i wypuść!!!


« Odpowiedz #110 : 20 Sierpnia 2018, 12:39:09 »

Pozdrawiam wszystkim już po zlocie, było bardzo przyjemnie a łosiek w cebulce - palce lizać!!!
Do zobaczenie na jubileuszu!
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #111 : 21 Sierpnia 2018, 00:27:31 »

Koledzy taką decyzję podjąłem po pewnych nieładnych sytuacjach że na forum tutaj już żadnej informacji o "Zlocie"czy też "Spotkaniu"więcej nie będę pisał co by "gównoburzy" nie było że to pod patronatem m.pl czy też nie.
Imprezy będą każdego roku.  ok Laughing Fishing Beer
Ta była Najlepsza ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
I Dziękuję Tym co byli i po prostu będą ok ok ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer
Zapisane
KrzyObr

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #112 : 21 Sierpnia 2018, 13:36:32 »

Dziękuję serdecznie że mogłem zaliczyć moje drugie spotkanie w tak super gronie ludzi Cheesy było super, a klimat niezapomniany  Laughing. Jedzonko pyszne  Laughing Beer Beer Beer. Pozdrawiam i w przyszłym roku także melduję się na spotkaniu Grin
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2018, 15:49:58 wysłane przez KrzyObr » Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #113 : 22 Sierpnia 2018, 08:56:38 »

Te "gównoburze" to jakaś paranoja, jesteśmy na jednym forum a ktoś się przypieprza że Zlot nie był oficjalny, ludzie toż to jakaś kpina. Odnoszę wrażenie że niektóre osoby poprostu albo zżera zawiść albo poprostu mają nasrane we łbie Angry Szkoda gadac Sad A co do NIEOFICJALNEGO ZLOTU, bo oficjalny był w erze kamienia łupanego wiele lat temu Laughing i do tej pory więcej edycji ni ma Huh to mogę powiedzieć tylko tyle - Gawełku wielki szacun po raz kolejny za zorganizowanie mega imprezy ok Było fantastycznie mimo braku ryb na moim kiju Undecided ok Mega klimat, super ludzie, pyszne jedzonko ok Za rok będę napewno Beer Fishing
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #114 : 22 Sierpnia 2018, 17:12:08 »

Proszę, nie przenośmy tego "pseudo dymu" również na to Forum
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #115 : 22 Sierpnia 2018, 18:07:17 »

Proszę, nie przenośmy tego "pseudo dymu" również na to Forum

 ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
Tak będzie zawsze w świecie castingu na Żarnowcu Smiley
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #116 : 23 Sierpnia 2018, 22:24:45 »

Straż tylna Uć Team od kilku godzin w domach. Była mała przygoda, ale wszystko skończyło się dobrze. ok Dzięki Wszystkim za Wszystko!
Zapisane
sucks_one

Wiadomości: 293


Konstancin-Jeziorna

Kurek Fishing Team


« Odpowiedz #117 : 24 Sierpnia 2018, 09:24:05 »

Fajnie Chłopaki, że impreza Wam się udała ale sądzę, że można by jakoś wybrnąć, dogadać się, wytłumaczyć sobie itp zamiast zamiatać pod dywan.
Bardzo wiele nadinterpretacji oraz niezrozumienia pojawiło się nad czym lekko ubolewam bo na kilku zlotach byłem i znam Was a przynajmniej większość.
Nie jestem typem roszczeniowym o czym niektórzy z Was więdzą. Można rozstać się na noże a można też normalnie po ludzku (swoja drogą nie widzę powodów aby palić za sobą mosty....ja zdecydowanie wybieram tą drugą opcję.
Taka poranna refleksja mnie naszła
Pozdro Panowie! ok
Zapisane

Pozdrowienia!
Tomek
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #118 : 24 Sierpnia 2018, 11:22:54 »

Koledzy taką decyzję podjąłem po pewnych nieładnych sytuacjach że na forum tutaj już żadnej informacji o "Zlocie"czy też "Spotkaniu"więcej nie będę pisał co by "gównoburzy" nie było że to pod patronatem m.pl czy też nie.
Imprezy będą każdego roku.  ok Laughing Fishing Beer
Ta była Najlepsza ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
I Dziękuję Tym co byli i po prostu będą ok ok ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer

Paweł, o co chodzi bo nie jestem w temacie?
Zapisane

gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #119 : 24 Sierpnia 2018, 17:05:47 »

Koledzy taką decyzję podjąłem po pewnych nieładnych sytuacjach że na forum tutaj już żadnej informacji o "Zlocie"czy też "Spotkaniu"więcej nie będę pisał co by "gównoburzy" nie było że to pod patronatem m.pl czy też nie.
Imprezy będą każdego roku.  ok Laughing Fishing Beer
Ta była Najlepsza ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
I Dziękuję Tym co byli i po prostu będą ok ok ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer Beer

Paweł, o co chodzi bo nie jestem w temacie?
Priv Przemku
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!