http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 14:33:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IX Ogólnopolskie Spotkanie Casting Cup 17.08-19.08.2018 Żarnowiec  (Przeczytany 23423 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #120 : 27 Sierpnia 2018, 09:37:49 »

Ten zlot, jak by go nie nazwać, jest trdycją samą w sobie ale też i tego forum. Rób Paweł jak uważasz.
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #121 : 27 Sierpnia 2018, 12:00:15 »

I ja uważam, że było by szkoda aby "skrzynka kontaktowa" na temat zlotu żarnowieckiego zniknęła z tego forum.
Osobiście ... bardzo dużo zawdzięczam w mojej castingowej drodze temu forum i temu zlotowi Smiley ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #122 : 27 Sierpnia 2018, 13:20:06 »

Ja osobiści byłe tylko raz na zlocie na Żarnowcu, i uważam że ta i inne tego podobne imprezy są bardzo potrzebne chociażby dla wymiany doświadczeń lub z chęci poznania innych pozytywnie zakręconych ludzi . Do tej pory terminy mi nie się nie zgrywał ale postaram się być następnym razem Paweł rób te zloty i niczym się nie przejmuj.
Zapisane

Catch & Release
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #123 : 27 Sierpnia 2018, 21:49:59 »

I ja uważam, że było by szkoda aby "skrzynka kontaktowa" na temat zlotu żarnowieckiego zniknęła z tego forum.
Osobiście ... bardzo dużo zawdzięczam w mojej castingowej drodze temu forum i temu zlotowi Smiley ok
Nieskromnie i ja też tak uważam. Młoda kadra z Team Uć casting pokazała klasę na tym zlocie.Mam w tym jakąś swoją cegiełkę. I to mnie bardzo cieszy. ok
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #124 : 28 Sierpnia 2018, 10:55:51 »

Ten zlot, jak by go nie nazwać, jest trdycją samą w sobie ale też i tego forum. Rób Paweł jak uważasz.
Po rozmowach z kolegami i pewnymi refleksjami oraz że faktycznie tyle lat się to "kręci"podam info jak zwykle Smiley.
X Jubileusz Castingu nad Żarnowcem będzie w dniach 23.08-25.08 2019r ok Laughing Fishing Beer ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer
Wielka Przynęta-Wielkie szczupaki-Muza do rana-Przyjaciele ok Laughing Fishing Beer Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer
Zapisane
sucks_one

Wiadomości: 293


Konstancin-Jeziorna

Kurek Fishing Team


« Odpowiedz #125 : 28 Sierpnia 2018, 11:42:15 »

Panowie,
Odnoszę wrażenie, że o czymś nie wiem, że coś mnie ominęło bo przecież, gdzie mowa o zakończeniu zlotów?
Czuję nadal sentyment do spotkań w Nadolu mimo niesmaków i nieporozumień, które są czystą iluzją.

Paweł, napisze Ci to co powiedziałem Ci przez telefon ....
W zeszłym roku podczas zlotu powiedziałeś, że zlot już jest ugadany z Marią i odbędzie się w lipcu. Ogłosić to miałeś oficjalnie na koniec kwietnia. Kiedy ogłosiłeś?
Nikt nie musi się lubić ale szanujmy się ....każdy ma wolną wolę i prawo do decydowania gdzie pojedzie i kiedy (tym bardziej, że termin w Lubkowie mieliśmy zanim ogłosiłeś swój).

Nie twierdzę i nie znam nikogo kto tak twierdzi że Gaweł powinien zaprzestać. Wiele z nich wyniosłem i wiele też zawdzięczam w swojej korbie castingowej Waszej pomocy.
Ale cóż ....Przemek w konfesjonale, priv i pod dywan, głowa w piach. Nic się nie stało.
BTW. nie zrozumcie tego jako prośba o pozwolenie na przyjazd na kolejne spotkanie. Można by wymagać rozwiązania konkretnego bo przecież same Chłopy.
Ehhh

Zapisane

Pozdrowienia!
Tomek
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #126 : 28 Sierpnia 2018, 16:11:05 »

Panowie,
Odnoszę wrażenie, że o czymś nie wiem, że coś mnie ominęło bo przecież, gdzie mowa o zakończeniu zlotów?
Czuję nadal sentyment do spotkań w Nadolu mimo niesmaków i nieporozumień, które są czystą iluzją.

Paweł, napisze Ci to co powiedziałem Ci przez telefon ....
W zeszłym roku podczas zlotu powiedziałeś, że zlot już jest ugadany z Marią i odbędzie się w lipcu. Ogłosić to miałeś oficjalnie na koniec kwietnia. Kiedy ogłosiłeś?
Nikt nie musi się lubić ale szanujmy się ....każdy ma wolną wolę i prawo do decydowania gdzie pojedzie i kiedy (tym bardziej, że termin w Lubkowie mieliśmy zanim ogłosiłeś swój).

Nie twierdzę i nie znam nikogo kto tak twierdzi że Gaweł powinien zaprzestać. Wiele z nich wyniosłem i wiele też zawdzięczam w swojej korbie castingowej Waszej pomocy.
Ale cóż ....Przemek w konfesjonale, priv i pod dywan, głowa w piach. Nic się nie stało.
BTW. nie zrozumcie tego jako prośba o pozwolenie na przyjazd na kolejne spotkanie. Można by wymagać rozwiązania konkretnego bo przecież same Chłopy.
Ehhh



W 100% się podpisuję pod tekstem Tomka.
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #127 : 28 Sierpnia 2018, 17:00:32 »

...a ja "podpisuję się" na przyszłorocznej liście w duecie z (ponownie) Marcinem, ale tym razem przyjacielem z Finlandii. Do tego łódka z Orfy z przyzwoitym silnikiem Wink Grin
W ten sposób dla mnie zamknięty jest stary rozdział i otwarty nowy ... byle tylko zdrówko dopisało bo w tym roku miałem fart i niewiele brakowało Huh Roll Eyes Grin
Więc Pawełku, wpisz do kajecika ok Beer
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2018, 17:02:47 wysłane przez BOB » Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #128 : 28 Sierpnia 2018, 17:23:14 »

Myślę, że UĆ Team również zamelduje się w pełnym składzie  ok
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #129 : 28 Sierpnia 2018, 21:32:07 »

...a ja "podpisuję się" na przyszłorocznej liście w duecie z (ponownie) Marcinem, ale tym razem przyjacielem z Finlandii. Do tego łódka z Orfy z przyzwoitym silnikiem Wink Grin
W ten sposób dla mnie zamknięty jest stary rozdział i otwarty nowy ... byle tylko zdrówko dopisało bo w tym roku miałem fart i niewiele brakowało Huh Roll Eyes Grin
Więc Pawełku, wpisz do kajecika ok Beer
Zdrowie Najważniejsze i tak się cieszyłem jak dziecko że przyjechałeś/prosto ze szpitala na Spotkanie/ ok ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing
Zapisałem Wink
Ps"Może w listopadzie do Marcina na fińskie trotylle polecę,bo dzisiaj kurcze z plaży.....okonia 30cm złowiłem Grin"
A i na Drużno zdrowie do słoika włóż :)bo właśnie naleweczki kończę robić Wink
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2018, 21:35:02 wysłane przez gawel » Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #130 : 28 Sierpnia 2018, 21:33:12 »

Myślę, że UĆ Team również zamelduje się w pełnym składzie  ok
Nie może być inaczej ok ok ok Laughing Laughing Laughing Fishing Fishing Fishing Beer Beer Beer Beer+ogórki Grin+dżemik ze świnki Tongue
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #131 : 10 Września 2018, 11:21:50 »

Można już kupić październikowy numer WŚ a w nim, relacja z naszego spotkania (są fotki fajnych rybek Wink)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #132 : 10 Września 2018, 20:05:06 »

Można już kupić październikowy numer WŚ a w nim, relacja z naszego spotkania (są fotki fajnych rybek Wink)
ok Laughing Fishing Beer
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!