http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Wrzesień 2018, 12:39:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
129782 wiadomości w 5637 wątkach, wysłane przez 2557 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Donaldlunse
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Sprzedam/kupię/zamienię
| |-+  Sprzedam/Kupię/Zamienię (Moderatorzy: Urso, Pike, mekamil)
| | |-+  Zestaw UL :)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zestaw UL :)  (Przeczytany 615 razy)
Kubańczyk

« : 08 Lipiec 2018, 11:25:18 »

Witam Smiley mam na sprzedaż bardzo fajny zestaw castingowy kupiony i złożony w maju Grin

Multiplikator używany do połowu okoni max 3gr główka. Stan bardzo dobry, pracuje jak w dniu zakupu(kupony na początku tego sezonu) Po łowieniu zawsze lądował na nim pokrowiec.

Wędka na blanku Matagi Auriga do 5gr pełny carbon, uzbrojona w spirale.
Wykonana samodzielnie na najlepszych komponentach Fuji i Matagi. Piękna akcja paraboliczna, wędka pracuje już pod najmniejszą rybką. Ja używałem jej do połowu okoni i kleni.

https://www.fotosik.pl/u/Liberte/album/2500779

Cena jaka mnie interesuje za multiplikator to 1100zł a za wędkę 900zł, jeśli się nie sprzeda za taką okazyją cenę zostawię wędkę bratu Cheesy możliwa zamiana na zestaw pod klenia lub jakaś fajną muchówkę w #4 klasie
Zapraszam do kupna i pozdrawiam Smiley
BOB

Warszawa

Robert

« Odpowiedz #1 : 08 Lipiec 2018, 13:39:19 »

Wybacz, ale skoro wstawiasz tak "szacowny" zestaw to wypadałoby przyzwoicie go opisać. Sądzisz, że wszyscy rozpoznają na 100% model multika? Na zadnym z przedstawionych zdjęć nie widać na blanku jego opisu a Ty go nie podajesz Huh To informacje podstawowe ... długość, moc, przełożenie, waga ...
Pozdrawiam Smiley

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Kubańczyk

« Odpowiedz #2 : 08 Lipiec 2018, 14:27:26 »

Niech i tak będzie xD

Multiplikator Daiwa SS Air 8.1L 145 gr
Wędka na blanku MATAGI T-Russell Auriga Area-II TR60ACS-XUL (blank nie jest opisany bo jest bardzo cienki i nie chciałem by tak to wyglądało) długość 190cm (więcej o blanku u wujka) przelotki Fuji Torzite
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!