http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 14:51:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zakup wędki przez Internet
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zakup wędki przez Internet  (Przeczytany 1806 razy)
fanstrzelanin

Wiadomości: 3


« : 31 Lipca 2018, 13:46:23 »

Dzień dobry,
zastanawiam się nad zakupem nowej wędki, ale nie mam kompletnie czasu na dłuuugie zakupy... Zastanawiam się, czy kupno wędki przez Internet jest bezpieczne, czy tak nie bardzo? Próbował ktoś z Was ?
Zapisane
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #1 : 31 Lipca 2018, 14:15:08 »

Cześć.
Większość mojego sprzętu kupowałem przez internet. Rzadko bywało że przydarzał się odbiór osobisty. Jednak lepiej wziąć wędzisko w łapkę i choćby "na sucho" pomachać nim w sklepie, a później - jeśli wychodzi taniej, a tak często bywa - zamówić przez internet identyczny model.
Jeśli chodzi o jakość, to wybierałbym albo dobre, sprawdzone sklepy internetowe (na forach są całe listy tych dobrych i tych które należy omijać), albo przez Allegro, sprawdzając najpierw opinie o sprzedawcy.
Dość często kupowałem też na giełdach od Forumowiczów, nie tylko używane ale i nówki. Między innymi na tym Forum. To najbezpieczniejszy zakup internetowy...  ok
Napisz co Cię interesuje, jest duże prawdopodobieństwo, że zgłosi się "dostawca". Smiley
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2018, 14:21:13 wysłane przez Alexspin » Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!