http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Kwietnia 2024, 20:24:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Dlaczego to Forum przymiera
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Dlaczego to Forum przymiera  (Przeczytany 11462 razy)
Apisfisha

Wiadomości: 27


« : 01 Stycznia 2019, 20:25:13 »

Jak w temacie, co jest tego powodem i co możemy zrobić żeby wrócić na właściwe tory?

Jest to jedno z miejsc z którego czerpałem wiedzę na temat castingu, jest mi przykro i żal, że jakoś stanęło w miejscu. Jestem,oczywiście również na sąsiednim forum jak wielu z Was , ale może trzeba byłoby dać coś czego nie ma gdzie indziej, może jakieś pomysły kolegów. Bardzo mi się podobały artykuły publikowane na tym forum i często do nich wracam.
Lubie oba fora w zakresie castingu i jakoś żal mi Multiplikatora.pl. A może to tylko moje odczucie?
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Zapisane
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #1 : 02 Stycznia 2019, 07:17:50 »

Kolego, zima, zestawy castingowe w konserwacji. Niby rozpoczął się sezon pstrągowy, ale nie wszędzie bo w niektórych okręgach okres ochronny przedłużony do końca lutego. Ruszyło "trociowanie", ale to raczej tradycyjny spinning. Okonie i klenie przed tarłem rozdęte ikrą i mleczem, mimo że nie mają okresu ochronnego, wypada dać im trochę spokoju. O czym tu pisać? Spoko, jak się ociepli, to ruszy...   Laughing
« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2019, 07:21:47 wysłane przez Alexspin » Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #2 : 02 Stycznia 2019, 14:24:40 »

Tak, na forum jest znacznie mniejszy ruch niż kiedyś. Przyczyn jest kilka. Ja osobiście nie mam już tyle czasu co kilka lat temu żeby pisać artykuły. Druga sprawa, bardzo wiele na forum zostało napisane. Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć, przy odrobinie cierpliwości znajdzie odpowiedź przeszukując forum. Oczywiście, co roku jest sporo nowości o których można podyskutować. W dzisiejszych czasach szybciej, bardziej intuicyjny i szybszy w pisaniu staje się facebook niż fora internetowe.
Tak czy inaczej, zapraszam wszystkich do wszelkich dyskusji Smiley
Zapisane

virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #3 : 02 Stycznia 2019, 18:48:10 »

Witam wszystkich zainteresowanych. Faktycznie - większość informacji można znaleźć na wszelkich portalach i serwisach społecznościowych. Jak sami nie ożywimy forum, będzie ciężko. Sporo zamieszania spowodowały wszelkie fejsbuki i inne wynalazki, powiązane (lub nie) z tut. forum.
Zapisane

Tomek
lukastrance

Wiadomości: 8


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4 : 02 Stycznia 2019, 20:42:38 »

Myślę że dobrym krokiem w kierunku pobudzenia aktywności forum byłoby wejście w mobilną aplikację TapaTalk. Wg mnie jest to o wiele bardziej wygodne i przejrzyste niż fejsbuk. Wolę poczytać kilka wartościowych postów od garstki osób znających się na rzeczy niż czytać stos niepotrzebnych wpisów od osób wyznających zasadę "nie znam się więc się wypowiem"  Wink na szczęście m.pl na FB jest spoko  Wink
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.
Zapisane
Apisfisha

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #5 : 05 Stycznia 2019, 19:55:42 »

A jednak to nie tylko moje odczucia, jesli to tylko zimowy pass to ok i czekam na ożywienie wraz z ociepleniem, ale może coś jeszcze do głowy przyjdzie żeby było ciepło w zimie...
To prawda, że zostało już wiele napisane i omówione i dożo można znaleźć jeśli się poszuka, jak pisałem pierwsze swoje wiadomości czerpałem z obu tych portali, bo publikacji literackich na ten temat jest niewiele i raczej ograniczają sie tylko do małych wzmianek na temat castingu, a ja od małego wzdychałem do multiplikatora z katalogów ABU gdzie był przedstawiany jako sprzęt specjalistyczny, albo do błystki mepppsa. Pierwsza kupiłem w Pewexie i jak miałem zaczep to za nią nurkowałem do momentu az się już nie udało odzyskać. : Sad
Zapisane
Alexspin

Wiadomości: 223


Sieradz, Piotrków, Skierniewice

carpe diem


« Odpowiedz #6 : 07 Stycznia 2019, 14:50:48 »

Już wiem, doszedłem do tego jaka przyczyna... Wszyscy, no może prawie wszyscy zainteresowani castingiem już się usprzętowili, nabyli odpowiednią wiedzę, a teraz próbują coś złowić. Niestety złowienie ryby (nie napiszę czegokolwiek, bo kalosze i inne śmieci występują w nadmiarze) w wodach PZW - skostniałej postkomunistycznej strukturze graniczy niemal z cudem. Dla tego nie ma czym się pochwalić i nie ma o czym pisać...  Embarrassed
Ale nie stresujmy się, liderem rządzącej opcji był zapalony futbolista, obecnie jest wielbiciel kotów, może w któryś wyborach trafi się wędkarz...  Laughing Fishing
Zapisane

Nie wędkuję żeby żyć, żyję żeby wędkować
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #7 : 07 Stycznia 2019, 18:49:44 »

Po prostu jeżeli sami nie rozruszam forum, to padnie... ja zacznę "ruszanie" w lutym, jak na kropasy skoczę Wink
Zapisane

Tomek
Slawek

Wiadomości: 343


Zabrze


« Odpowiedz #8 : 07 Stycznia 2019, 19:09:44 »

Tomek a czy pierwszego będziesz na BP?
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #9 : 08 Stycznia 2019, 17:59:31 »

w pierwszy weekend - 2 lub 3 luty - owszem, wybieram się  Grin Ale 1 luty - to piątek - niestety w pracy będę ... Sad
Zapisane

Tomek
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #10 : 08 Stycznia 2019, 18:00:34 »

chyba, że jakieś wolne wykroję - ale może być trudno  Roll Eyes
Zapisane

Tomek
Slawek

Wiadomości: 343


Zabrze


« Odpowiedz #11 : 08 Stycznia 2019, 19:24:45 »

Ja planuję 1 i 2 luty bo 3-go chyba będę w pracy.
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #12 : 08 Stycznia 2019, 19:41:12 »

może uda się tego 2 spotkać... zobaczymy, jak wyjdzie Wink
Zapisane

Tomek
bartekzabrze

Wiadomości: 195


Zabrze


« Odpowiedz #13 : 09 Stycznia 2019, 15:45:07 »

No to 2 wbijamy na burdelos  Laughing Fishing
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #14 : 09 Stycznia 2019, 18:39:15 »

a tego nie znałem... Grin Roll Eyes
Zapisane

Tomek
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!